Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ethyrox

ETHYROX a chudnięcie

Polecane posty

Gość ethyrox

witam czy są osoby które stosują ten lek i po nim schudły?? podejrzewam ze mam niedoczynność tarczycy ( cczekam na wizytę u endokrynologa). Ale przed wizytą chciałam się dowiedzieć czy rzeczywiście po tych tabletkach można schudnąć?? czy to leki hormonalne?? na receptę?? jaki jest ich koszt??? z góry wielkie dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethyrox
nikt nie zażywa takiego leku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lekką niedoczynnosć, nie utyłam, ale wiem, że po tych tabletkach się chudnie----> koleżanka miała niedoczynnosć i jak jej dali ten lek to schudła, ale trzeba ćwiczyć, bo samo trudno schodzi:) Tak, jest to hormon, ale bezpieczny, nie ma skutków ubocznych, pod warunkiem, że dawka jest odpowiednio dobrana:) Nie wiem ile kosztuje, ale jest tani. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethyrox
dzięki za odp. może więcej wypowiedzi?? ja już się próbuję odchudzać enty raz , mogę się głodzić a efektów zero, więc moze to by mi pomogło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethyrox
Z diętą i ćwiczeniami raczej nie będzie problemu. Chodziło mi o to że do tej pory pomimo diety, moja waga ani drgnęła. mam nadzieję że jakoś to będzie.Dzięki pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie w
ethyrox kobieto idź sie lecz na głowe ,bo cos ci chyba w niej pomieszało.To jakie leki zaczniesz uzywac to bedzie zalezało od lekarza i od wynikow badan na ktore cie skieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethyrox
z innego forum dowiedziałam się że jest możliwe zrzucenie kilogramów , ale poziom hormonów musi być idealnie dopasowany.oczywiście jeżeli ktoś się obżera to nic nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolektywna
tez biorę euthyrox mnie mowił lekarz, ze do konca zycia trzeba brac, a tobie odstawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magadaaa
Ja biorę ten lek już niecały rok a moja waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też muszę Cię zmartwić ... jeśli myślisz, że są to cudowne tabletki dzieki, którym waga nareszcie bedzie spadać w dół to muszę Cię niestety zmartwić :( Ja biorę LETROX (inny hormon stosowany przy leczeniu tarczycy) i nie schudłem nawet1 kg ;/ Ba nawet przytyłem ... 4 kg ... na szczęscie waga teraz trzyma sie w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnka
No niestety mam to samo, zaczełam brac klek ok 8 mcy temu z nadzieja, ze teraz uda się schudnąć i NIC, zero efektu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore euthyrox i nie chudne a wrecz pomaga mi to nabrac brakujacych kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko
biorę eutyrox 100 i nie chudnę, biorę już 12 lat i w tym czasie przytyłam 23kg a wciąż jestem na diecie, nie łudź się że schudniesz jeżeli masz niedoczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaluacja78
Do Kolektywnej - jeśli jadłaś 1 posiłek dziennie, to nie dziwię się że nie schudłaś, bo przestawiłaś swój organizm na tryb głodowy i maksymalnie spowolniłaś metabolizm. Mam niedoczynność, na którą zapadłam między czerwcem a październikiem tamtego roku (w czerwcu wyniki były w normie, w październiku TSH 4,5). Od razu przepisano mi Letrox 50 i przeszłam na dietę. Ważyłam 112kg przy wzroście 161cm i z dniem 1 października rozpoczęłam dietę. Zaczęłam spożywać 1000-1200kcal dziennie, każdego dnia stosowałam treningi 1-1,5h na orbitreku, rowerku stacjonarnym, z wykorzystaniem agrafki w spodenkach neoprenowych i od 1 października do 4 stycznia schudłam 26,8kg. Więc mi nie mówcie, że przy diecie i wysiłku fizycznym nie da się schudnąć :-/ Nie brałam żadnych wspomagaczy typu Linea, Meridia, Therm Line czy jakieś drinki białkowe, tylko ćwiczyłam codziennie ciągiem minimum godzinę i ograniczyłam jedzenie do zdrowego minimum. Moja endokrynolog ma pacjentkę, która biorąc Letrox 50 w ciągu pół roku zrzuciła 54kg! Masa samozaparcia, kupa wysiłku fizycznego i niepodjadanie, a efekty prędzej czy później się pojawią. Pod koniec grudnia TSH wynosiło u mnie 3,8, więc nadal dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2010
gdy zaczełam brać euthyrox na niedoczynnosc.. schudłam prawie 10 kg przez 2 miesiace, bez cwiczen i diety. ale organizm sie przyzwyczaja i potem trzeba uwazac bo wraca do wagi wyjsciowej.... recepte na asertin moze dac lekarz rodzinny ale trzeba mu pokazac wyniki badan na TSH Pozdrawiam wszystkie tarczynki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solotu
Witam, biorę ten lek od miesiąca, a dokładniej 19 lutego minie miesiąc. Z natury zawsze starałam się jeśc normalnie, nie zadużo. Nie zamierzałam chudnąc, a jednak od początku brania leków schudłam 4,5 kg i nadal waga spada. Myślę, że wszystko zależy od przemiany materii i dawki leku. Pozdrawiam i życzę powodzenia w leczeniu nedoczynniścitarczycy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goorio
Ja biorę Euthyrox N 25 przez nie całe 3 tygodnie schudłem 3,5 kg oczywiście do tego ćwiczenia raz dziennie po 15 -20 min.Jeżeli chodzi o cenę kosztuje 8,41zł pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaJ_6886
Korzystaliście z leku o nazwie Zeldox? Bo szukałam informacji dotyczących tego leku i postanowiłam Was zapytać. Możecie cokolwiek napisać mi o tym prepearacie? Opłaca się go używać, testowaliście jakieś zamienniki? Na tej stronie przeczytałam trochę danych o Zeldox: http://www.listalekow.pl/zeldox/ - myślicie, że to rzetelne informacje? Wolałabym się nie naciąć i roztrwonić bezsensownie kaskę, dlatego postanowiłam Was zapytać. Dziękuje z góry za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolektywna!!!!! eutyroxu się nie przerywa nawet jak są dobre wyniki-robisz błąd,za chwile znowu będą złe.A jak jeszcze jesteś młodą kobietą która ma zamiar mieć dzieci to już w ogóle jest fatalnie.Jest dokładnie tak jak poinformowała cię lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
euthyroksu nie mozna przerywac tylko jesli sie ma hashimoto(zapalenie terczycy ) ale jesli ma sie tylko chora tarczyce to w momencie gdy wyniki sa ok to odstawia sie leki :) i robi tylko kontrolne badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, nie ma czegoś takiego jak "tylko" chra tarczyca, musi być jakaś przyczyna w większości przypadków niedoczynności leczenie trwa do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaagosc
A ja powiem że żal was słuchać jak można brać hormon tarczycy jak się jest zdrowym? Przecież to prowadzi do wielu chorób najpierw nadczynność i Wrzeszcz oczu i zawał serca!!! Jezu!!!! Ja biorę 200 eutyrox bo nie mam tarczycy do końca zycia i czuje się z tym fatalnie! A wam sprawia to przyjemnosc???? Porazka! Zamiast eksperymentować z hormonami ruszcie tyłki na siłownię czy fitness i główna zasada MŻ - mniej żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakalik
Chudłam na foreverslim, 3 miesiące kuracji, nie miałam żadnych problemów z utratą wagi. Generalnie mój wynik jest powyżej oczekiwań - 13 kg. Tylko ja inaczej podeszłam do całej diety, dbałam o wszystko, łącznie z aktywnością fizyczną. Można powiedzieć, że całkowicie zmieniłam swoje życie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę euthyrox 75 od 3 tyg i schudłam 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna sobie zaszkodzić. przecież to jest lek na co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbklipa2
Dla potrzebujących. Mam po siostrze trochę euthyroxu z długą datą ważności, w dawce 75 albo 50 w blistrach po 25sztuk. Ktoś chętny? bbklipa2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek ma niedoczynność i bierze ten lek. On mimo niedoczynnosci był szczuply i na szczęście nie schudł bardziej. Waga stoi na tym samym poziomie a leczy się od sierpnia. Ale może u dzieci to wygląda inaczej (on ma 4 lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×