Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mozesz_wiecej

Eveline- paznokcie twarde i lśniące jak diament - odżywka do paznokci

Polecane posty

Właśnie zakupiłam takową odżywkę do paznokci i jakoś ja tam nie widzę żadnych rezultatów a stosuje już tydzień. Wobec zaleceń maluje codziennie po 3 dniach zmywam i znowu maluje itd. Czy któraś z was może stosowała ją i może coś powiedzieć na jej temat ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaki
na poczatku malowałam codzienie przez kilka dni, i nie zmywałam tylko ciągle dodawałam nowe warstwy. paznokcie stają sie bardziej wytrzymałe dzieki tym warstowm, ale na pewno to nie działa do wewnątrz ich, jedynie daje utwardzenie z zewnątrz. traktuje to jako utwardzacz a nie odżywkę, która mi odbuduje paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargen
Czy czasami nie macie po tej odżywce problemów? Czytałam w sieci, że wiele dziewczyn miało po tym ogromny problem - jak to dokładnie wyglądało w Waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrna
Mi wcale nie pomogła. Wprawdzie nie zaszkodziła, ale pieniądze wyrzucone. Za to pomogła mi odżywka Agda i krzem w tabletkach. Myślę że dużo zależy od przyczyny słabych paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTKicia
U mnie też nie zaszkodziła i nawet pomagała przez pewien czas, ale tak po miesiącu używania jakby moje paznokcie przestały na nią w ogóle reagować. Teraz nie używam żadnego smarowidła na paznokcie, tylko łykam tabletki - BIo silica max ze skrzypem, pokrzywą, witaminami. Zażywam je od niespełna miesiąca i różnica jest kolosalna. Zero złamań, żadnych rozdwojeń i plamek, o czym wcześniej w ogóle nie było mowy. Pierwszy raz od dawna zapuściłam paznokcie za opuszek palców. Sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petkos
Eveline różne ma opinie. Używam odzywki, ale new nails. Generalnie jeśli odpowiednio dbacie o paznokcie, to raczej nie ma szans, aby miały one stracić na wartości. Dalej powinny być tak samo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę się przyłączyć do głosu na temat zdrowej diety i suplementacji. Odżywki do paznokci mogą pomóc doraźnie, ale nie uleczą nam paznokci od środka. Trzeba jeść produkty z witaminą A, B, D, E, z cynkiem i krzemem albo wspierać się suplementem, który uzupełni nam niedobory. Ja od 1,5 miesiąca biorę Biosilicę i muszę przyznać, że dawno nie miałam tak mocnych paznokci, jak teraz. W ogóle się nie rozdwajają i nie łamią, a wcześniej miałam takie skłonności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może Stronger With Lycra od Rimmela, jeżeli chodzi o odżywki to ta była najlepsza ze wszystkich jakie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harsiana
New nails ma dobrą odżywkę, ale rzeczywiście kluczowe znaczenie ma to, co robicie z tymi paznokciami. Kontakt ze środkami chemicznymi raczej w żadnym przypadku pozytywnie się nie skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaszek
hmmm... różne są opinie na temat produktu tego - niektóre dziewczyny twierdzą, że sobie paznokcie w taki sposób zniszczyły, ale ile w tym prawdy... ja używam odżywki, ale całkiem innej - jak dotąd z paznokciami żadnych problemów nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_mej
Ja na moje paznokcie brałam skrzyp polny i pokrzywę w tabletkach bio silici max :) Połączyłam to z bieganiem i ćwiczeniami z Chodakowską dla wzmocnienia kondycji całego organizmu.. Takie połączenie bardzo dobrze u mnie podziałało.. :) Po niecałym miesiącu moje paznokcie przestały sie kruszyć i łamać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×