Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdegustowany

faceci chodzący do solarium...

Polecane posty

Gość zdegustowany

żenada:o dziś słyszałem jak moi koledzy ze studiów (duża uczelnia techniczna) wymieniali sie swoimi spostrzeżeniami co do solariów:o czy lepiej im sie opala na stojaco, czy na leżąco:o jakie filtry do tego stosuja itp.:o i takie małe pytanko: czy teraz dziewczyny takich lubią?? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana ja
nie! nie! i jeszcze raz nie! jestem kobietą i przyznam Ci rację: facet na solarium to żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggg
bzdura. opalony facet wyglada tak samo lepiej jak opalona kobieta. nie mowie tu o spalonych na pomaranczke paniach ktore przesadzaja i o METRO panach rownie pomaranczowych z tona zelu na głowkach. jednak facet na solarium, raz na 3 tyg powiedzmy to nic złego i coraz czesciej to sie zdarza. za jakis czas bedzie to norma. jak z kazda nowoscia zreszta... tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaa
jak facet chce to niech sobie chodzi ale pod warunkiem ze to nie jest mój facet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimirogers
zgadzam sie z gggggggggggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowana ja
gdyby mój facet oznajmił mi, że ma zamiar uczęszczać na solarium, to najpierw by mnie zamurowało, a potem bym go zapytała czy przypadkiem nie chce mnie zamienić na jakiegoś chłopaka (opalonego ;-) ) malinowaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma nic gorszego niż facet chodzacy na solarium. Już totalne spedalenie, solarka 30 minut ukladania wlosow, zastanawianie sie co na siebie wlozyc i ktoregos dnia sie budzisz i sie zastanawiasz czy ty masz w ogole faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urugwaj to nie tu
zgadzam sie z mimirogers ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odmawiacie facetom prawa do ładnego wyglądu? Trochę tolerancji...Mężczyzna zadbany, czysty, pachnący nie musi od razu oznaczać, że jest odmiennej orientacji. Można wszystko, byle z umiarem. Dziewczyny uważają, że tylko one mają prawo do dbania o siebie? Dlaczego? Nie przepadam za panami z kg żelu na włosach itp, ale raz na jakiś czas facet też może się poopalać, co wcale nie znaczy, że od razu musi być Narcyzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
nie powiedziałabym, ze facet po solarze wyglada dobrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elegancko...
nie męskie...każdy tylko nie mój...zostawmy rzeczy kobiece kobietom Cóż to tylko moja opinia. Ps.może twoi koledzy depiluja też nogi...może robią frencha na dłoniach i stopach...dla mnie to jedna chwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwnooka
kiedyś przy mnie i kumpelach koledzy ze studiów też opowiadali o swoich wizytach na solarze:o chyba myśleli, ze zrobi to na nas wrażenie:o miałyśmy potem z nich polewke:classic_cool: nieświadome biedaczki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
nie rozumiem was solarium nie ma napisane: wstep tylko dla kobiet wiec nie rozumiem waszego zdziwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
taka opalenizna to strasznie naturalnie wyglada o tej porze roku:o a moze ci Twoi koledzy sa odmiennej orientacji?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solara
a ja pracuje w solarium i powiem wam ze obecnie panowie to 60 lub 70 % , i wcale nie opalaja sie na czekolade, duzo panow jest w wieku balzakowskim ktorzy przychoda na poprawe nastroju raz na kilka dni inni mowia ze to pomagi im na stawy. Mlodzi z koleji lekka opalenizne lubia i naprawde stasuja odpowiednie kosmetyki solaryjne po ktorych skora ma naturalny a nie pomaranczowy odcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
a co to za roznica, czy z solarium korzysta facet czy kobieta, dla mnie to zupelnie normalna sprawa, a zabranianie komus korzystania z czegokolwiek tylko ze wzgledu na plec jest totalnym debilizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhehhh
ja chodze z moim facetem, nie jestesmy pomaranczowi, chodzimy dla polepszenia humoru, nie za czesto i raczej przewaznie jak brakuje sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaio
Ja oprocz tego ze czasami chodze na solarke, trenuje 5x tyg tajski box + silka i wierzcie mi ze nie czuje sie 'spedalony' anie 'zniewiescialy' a wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to ma być facet
najfajniejsi są tzw "jaskiniowcy" a nie ciotowate pedałki zachwycające się nowym żelem i fatałaszkami z HAUSA albo ADIDASA albo innego gówna. Nienawidze takich... Nagi tors stare dżinsy, garaż, wiertara w ręce, duży i silny, z charakterem, nawet może być lekko przy kości, . TO jest prawdziwy samiec!!!! A nie wypacykowany wypielęgnowany, no rzygać mi się chce jak widzę takich "idealnych".... Dla mnie taki jeden to jest chyba zupełnie pozbawiony testosteronu, niemęski, nijaki, bez osobowości.... To co w mtv zobaczył to znaczy że fajne.... Zniewieściała moda przyszła z zachodu i się podniecają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKLADNIE podpisuje sie pod kolezanka!!!!! ale dodam,ze trzeba tolerowac wszystkich,nawet zniewiescialych.przeciez nikt nie kaze nam z nimi byc!najwazniejsza jest tolerancja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede ona
co w tym zlego ze chloapk nie chce byc blady jak sciana? i co to ma wspolnego z jego orientacja ludzie!! tylko kobiety moga chodzic do solarium? niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet28
Czy wyście powariowali, jak można oceniać człowieka po tym czy chodzi na solarium, to tylko świadczy o inteligencji ludzi, którzy to robią. Należe do osób lubiących sie opalać, i to zarówno latem i zimą i nie widzę w tym nic złego, że chodze na solarium. Nie jestem tez żadnym pedałowatym typkiem, po porstu nie podoba mi sie jasna karnacja. I powiem, że naprawdę wielu facetów korzysta z tego wynalazku:) Uważam, że osoby krytykujące chodzenie męskiej częsci społeczeństwa na solarium to zakomleksione typki i tye;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś wyżej wspominał - jak to nie mój facet, to niech chodzi na solara.... :D brrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaio
co z tego ze nie twoj facet? ty pewnie nie lubisz wygladac jak bys z mlyna wyszla wiec czemu twoj facet mialby to lubic? Poza tym wielu facetow chodiz zeby zatuszowac rozstepy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede ona
dlam mnie okropna jest biel a nie opalenizna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny facet nie pójdzie na solarium:D Taka jest opinia wśród kobietek jak i prawdziwych mężczyzn:) Taka jest prawda!!!!!! No panowie,którzy chodzą na solarium pasują własnie do plastikowych, blond panienek z tipsami i toną makijazu, bo żadna inna pożądna, elegancka babka na takiego lalusia nie spojrzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominając jak wasza cera bedzie wygladała za 10 lat brrrrr:o i wasze zdrowie za 15 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaio
nie wiem czy jestes facet czy babka ale za 'lalusia' nalezy ci sie oklep, kim ty jestes zeby wszystkich oceniac? Poza tym wiekszosc z was robi sobie opinie czytajac takie wypociny frustratow zamiast poznac jakiegos konkretnego faceta z silki. Ja przepraszam bardzo ale to wasza wina ze obracacie sie w towarzystwie pedalkow. ps. moze obserwujecie to zjawisko w jakichs salonach pieknosci ale u nas solarka zaraz obok silki i sprobujcie komus z uczeszczajacych facetow powiedziec ze jest lalus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×