Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiktoria84a

Fajna hurtownia kosmetyczna, żele do paznokci, perfumy itp

Polecane posty

Gość Wiktoria84a

chciałam się z wami podzielić moim ulubionym sklepem online, w którym można znaleźć wszystko czego potrzebuje prawdziwa kobieta. Kupować może tu każdy, ale ceny są hurtowe (bardzo niskie) i od 100zł dostawa gratis. mam tylko nadzieję, że mi wszystkiego nie wykupicie ;) http://kosmetycznahurtownia.pl/ Pozdrawiam Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkosss
rzeczywiście ceny niskie, fajna stronka, dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkakaśka
zastanawiam się nad wyborem zestawu do minicure hybrydowego, kilka razy robiłam sobie u kosmetyczki, ale to zawsze spory wydatek, a umiejętności raczej nie trzeba mieć do tego zbyt wielkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawawa
są moje perfumy lacoste touch, super zapach, niedługo mi się kończą, poczekam jeszcze kilka dni i pewnie zamówię, bo w drogeriach mają duże przebitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkaW
a co byście polecały dla chłopaka w wieku 20 lat, bo muszę kupić coś na urodziny dla mojego mężczyzny? nigdy nie kupowałam męskich perfum i słabo się na tym znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga89a
ja uwielbiam lacoste esential (ten zielony) i kilka zapachów z mexa, dla młodego chłopaka nadają się idealnie ps. fajna stronka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkapłotka
wow, sporo ciekawych lakierków do paznokietków ;) chyba naciągnę mojego miśka na kilka egzemplarzy ;) może złoże się z kumpelą i będę miała dostawę gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonaaaa
idzie wiosna, trzeba się trochę odświeżyć i nawiązać nowe znajomości ;) chyba zrobię sobie mały salon kosmetyczny w domu, bo widzę tu sporo akcesoriów, które stosuje moja kosmetyczka, sama potrafię zrobić to równie dobrze, a wcześniej nie wiedziałam nawet, że takie strony istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barttekk
dodane do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresssa
wiadomo, że drogerie narzucają swoje ceny, bo muszą na tym zarabiać. znam to hurtownię od jakiegoś czasu i zamawiam raz na jakiś czas kilka produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisiabasia
ja biorę żele kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad85
ceny rzeczywiście promocyjne, ale ciekawe czy cały czas takie będą. jeśli chodzi o same perfumy ja często kupuje w superpharm w galeriach, bo tam mają promocje, ale trzeba się trochę nachodzić żeby trafić na konkretny model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna92
ja chciałabym dostać zestaw startowy do paznokci żelowych na urodzinki ;) byłabym po prostu wniebowzięta ;) ale kto mi kupi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikatrochędzika
nie wiedziałam, że można kupować w hurtowni od tak i do tej pory sporo przepłacałam, a widzę, że jest tu większość produktów z których korzystam na co dzień. jednak dobrze przeglądać tematu na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaw
a ja w końcu wiem, skąd kosmetyki biorą te wszystkie salony fryzjerskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobraaa
a jak zamówienie jest mniejsze niż 99 zł, to ile przesyłka? nie ma tak cennika ... żeby nie było, że za kosmetyki zapłacę 30 zł a przesyłka 50 :-o bo i tak bywa w takich tanich sklepach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martitaa76
jak dodasz do koszyka towar to widzisz ile kosztuje wysyłka, ja zamawiałam perfumy i koszt wysyłki był 7,5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkierski
jak narazie moich perfum nie ma, ale inne w ciekawych cenach, zobaczymy jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65656565
haha, dobra reklama, autorko ile jeszcze nicków wymyślisz, żeby dodać zachwyty? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria84a
widzę, że pojawiają się też nieprzyjazne odpowiedzi ;) pewnie posiada Pan/Pani coś konkurencyjnego? ;) ja dzielę się tym, co ciekawe i tanie, bo mało kto ma pieniądze, żeby kupować w drogich sklepach narzucających dwukrotną marżę. że ludzie piszą, że tanie to musi być od razu reklama? nikt nikomu nie karze tu pisać, a jak Pan/Pani zna przykłady tańszych rzeczy to bardzo chętnie zobaczę i będę tam kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65656565
nie, nie posiadam nic konkurencyjnego. Fajne jest polecanie dobrych firm, sklepów w jakichś tematach, przy okazji, ale zakładanie konkretnego, polecającego wątku o danym przedsiębiorstwie, wychwalającego go pod niebiosa jest żałosne. Widać wyraźnie, że ty autorko wymyślasz nowe nicki i odpowiadasz na swój temat, wszystko tu sztuczne i śmierdzi na kilometr reklamą. Ile ci za to płacą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiankarton
widać, że konkurencja nie śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beret7
w sieci funkcjonuje trochę takich miejsc, ale nie wszędzie można kupować detalicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek79w
użytkowniku 65656565 nic odkrywczego nie napisałeś, myślisz, że jak ktoś dodaje w innym temacie link do strony to robi to bezinteresownie? to się nazywa marketing szeptany, każdy ma prawo pisać w necie, a ty swoimi krzykami niczego nie zmienisz. zresztą nikt nie karze czytać forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarabara
hurtownia może fajna, może nie, nie znam rynkowych cen, więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotprot
na aukcjach może być jeszcze taniej, ale nie zawsze wysyłają to co się zamawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodora,.a
zawsze chętnie korzystam z miejsc, gdzie można kupić dobre produkty taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konradbaranski
czy przy większych zamówieniach są jakieś rabaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczek89
zna ktoś jeszcze inne miejsca tego rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga78ag
rankingi są ok, ale nie ma w nich wszystkich sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×