Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlaudiaL

fajne kosmetyki :)

Polecane posty

Gość KlaudiaL

Dzięki akcji ambasadroskiej Le Petit Marseillais po wypełnieniu ankiety wypróbowałam pielęgnujący krem do mycia z masłem shea i akacją i bardzo wszystkim polecam :) Ma najpiękniejszy zapach ze wszystkich żeli, których do tej pory używałam. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aboutme
Najfajniejsze kosmetyki jakie spotkałam to te z Mama Care Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię kosmetyki nivea. Najbardziej żele pod prysznic z balsamem. Szczególnie kiedy nie mam czasu na użycie balsamu. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Efektimy miałam Capillary Control, fajnie pomogło na moją naczynkową skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ComeOn
Z Mama care miałam kurację do zmęczonych nóg. Uratowało mnie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z reguły używam różnych marek do pielęgnacji, a jeżeli chodzi o makijaż to moimi ulubieńcami są Bourjois (mam podkład i puder), Max factor (tusz do rzęs), i Golden rose (Matte Crayon, matowa pomadka w kredce). Najlepiej się u mnie sprawdzają, szminkę uzywam g*****e na wyjścia, ale do pracy czasem też, jakiś kolor nie rzucający się w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynAnnnka
Gdzie mozna kupic ten puder matujący firmy Bikor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinnna_mm
O Tokyo Bikora słyszałam same dobre opinie, sprawdza się idealnie latem i wystarczy dobry pędzel, gruby żeby go w prawidłowy sposób nakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny:) ja w ogole wolę kosmetyki mineralne i do pielęgnacji i do makijazu, gwarantuję, ze jak ktos się na takie przerzuci to zobaczy roznice w wygladzie skóry golym okiem, miętsza, gładsza, mniej zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polubiłam paletę do konturowania twarzy z pierre rene. Ma ładny chłodny bronzer, delikatny rozświetlacz i róż. Wszystko do siebie pasuje i ładnie wygląda na twarzy. Odkąd mam te paletkę codziennie po nią sięgam w makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o makijaż u mnie fajnie działa puder Tokyo z Bikora. Ładnie matuje i długo zostaje na twarzy:) Dodatkowy plus za to, że nie wysusza cery i nie zapycha jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka o stowke tanszy moge kupic puder Long Wear Finishing z Golden Rose! Tez super utrwala makijaz i pochlania sebum dzieki maczce kukurydzianej w skldzie, wiec nie widze sensu przeplacac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z kosmetyków fajnie sprawdzają się podkład z revlona, tusz z astora big boom- fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy;D Dobrze też radzi sobie mój o=nowy nabytek- puder transparentny Tokyo z Bikora, ładnie matuje i długo zostaje na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem do mycia? myją mydła, żele itp wszystko co ma spc anionowe Kremy to emulsje- pielęgnują. Masakra, co ten marketing robi z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, mycie polega na tym, ze bród się przyczepia do czasteczek zawartych w kosmetyku :):):) ja uzywam do mycia szarego mydla bialy jelen, bo jestem alergikiem, z kolorowych kosmetyków to zdecydowanie mineralne i takie polecam, szczegolnie jak ktos tak jak ja ma problemy alergiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mineralne to annabelle, polecam ze wzgledu na jakosc i dobra cene, w podobie do rimmela, osoiscie do mycia nie lubie bialego jelenia, ale to ze wzgledu na zapach, wole kosmetyki vianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam organiczne kosmetyki czyli ekologiczne, bez chemii, bez SLS, parabenów, toluenu i formaldehydu. Szeroki wybór organicznych kosmetyków z Ameryki, Kanady, Europy i Australii można znaleźć tutaj: https://www.organicall.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×