Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość ciekawska_bestia

Pod recenzjami farb L'oreala znalazło się mnóstwo pytań i porad, szczególnie znawczyni Majrel :). Porady zostały jednak skasowane i dlatego proponuję tutaj kontunuowac nasze wywody :) Mama nadzeiję, że wątek spełni swoje zadanie. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bestia
Ostatnio odbarwiałam włosy z farbowania ciemnymi farbami - samo wariactwo, zostały mi na glowie gdzieniegdzie białe, gdzie indziej na koncach lekko poramańczowe włosy :/ ale czegóż sie można było spodziewać i tak sukces, że farba zeszła. Korzystając z porad z tej stronki kupiłam 8.1 jasny blond popielaty z L\'oreal i jestem zachwycona :). wloski sa jasne, ale przyciemnione, w miarę ujednolicony kolor (o ile to możliwe). Są to najlepszej jakości farby ze sklepowej półki. Mam tez pytanie- gdy kolor sie wymyje, jaki kolor nałozyć? z natury mam kolor ciemny blond, pewnie wtedy juz pojawi sie odrost, a efekt, który chcialabym osiągnąc to blond ale nie bardzo jasny coś takiego jak na pudełku koloru 9 lub 9.1, czy mogę użyć dziewiątki? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Tak mozesz pozniej uzyc farby excellence nr 9.1 albo preference viking przy z natury ciemno blond wlosach 9 moze dac cieply odcien polecam vikinga lepiej rozjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
a wiec aktorka ma zrobiony gesty balejaz ktoryms z odcienii opalizujaco platynowych takie wystepuja w palecie kolorystycznej majirel przeplatany ten kolor jest bardzo cieniutkimi pasemkami odcienia natura blond np 10 lub 9.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaaaaaa
Majrel a nie znajde podobnego w farbach nieprofesjinalnych loreala lub garniera bo nei mam kasy na profesjonalne :( dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie wiadomo
nie polecam feria colour booster. Po pierwszym myciu włosy płowieją jak stare majtki z rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Witam serdecznie nie polecam na farbowane wlosy odcieiem 3 ciemny braz farby prefernce ultrarozjasniajace brazy poniewaz te odcienie nadaja sie do wlosow naturalnie ciemnych a nie juz farbowanych efekt bylby taki ze przy skorze na naturalnych odrostach mialabys rozjasnione wlosy a te ciemne farba ta nawet o cwierc tonu nie rozjasni niestety lepiej poczekaj jeszcze troche az kolor sie wypluka i sprobuj nalozyc odcie 5.3 jest to ladny odcien brazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
co do odcienia wlosow blond aktorki prezentowanej na zdjeciu przykro mi ale truno bdzie znalezc taki odcien nieco podobny jest nutrisse crem garniera 101 ale ladnie wychodzi na wlosach ktore z natury sa jasne tzn jasny blond jasny popiel itp podobny jest rowwniez odcien excellene crem 10.21 ale on tez daje taki efekkt na naturalnie jasnych wlosach ewentualnie mozna cale wlosy rozjasnic dosc silnym rozjasniaczem i potraktowac je np 101 lub 98 nutrisse ale i tak nie gwarnyuje ci ze to bedzie to niestety aby zrobic taki odcien blondu trzeba sie troche napracowac i zrobic to u profesjonalisty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Majrel
dziekuje za odpowiedz a czym sie rozni 98 od 101? mam naturalne wlosy sredni blond w dziecinstwie bylam blondynka pozniej zciemnialy .98 jest bardzie zlocisty ?podobny jest do zdejcia z jego opakowania???a co myslisz o 111nutrisse?dzieki wesolych swiat wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
dzięki:) mogłabyś napisać ile jeszcze (tak mniej więcej - 2 tygodnie, 1 miesiąc czy 2 miesiące) powinnam odczekać z farbowaniem? dodam, że farba trzyma się na moich włosach bardzo mocno jak żadna inna pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie mam
aha, i czy ten odcień 5.3 to z farb Excellence czy Preference?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Majrel
majrel czy 03 preference lub 111nutrisse wychodzi jasniej niz 101 lub 98?chodzi mi o tonacje bezowa bez popieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bestia
Majrel dzieki za poradę ;) A czy mogłabym uzyć Champagne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bestia
Z opinii wynika, że on daje bardzo ładny i ciekawy efekt (CHAMPAGNE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bestia
chodzi o jasny blond złocisty X j Recital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka79
Odcień champagne jest naprawde ciekawy,ale wychodzi tylko na naturalnych wlosach-ja mialam ja nalozona na odrosty w kolorze ciemny blond/jasny braz i chwycilo,reszty nawet nie zlapalo (a nie byly ciemne)-trudny do okreslenia to kolor, intrygujacy.zastanawiam sie teraz czy zrobic go sobie znow - mam jasne pasemka i pasemka pewnie chwyci,ale reszty-nie???- czy np ten ice blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bestia
Łeeeeeeeeh Magdalenko :( ale mnie teraz zdołowałaś,ale własnie dzieki za poradę, może coś w tym być! Ja czytałam tez na recenzjach że wielu dziewczynom 9-tka pokryła fajnie włosy np po nieudanym rozjaśnianiu albo własnie lekko rude. To ja chyba zrobie tą dziewiątką a potem kiedyś Champagne... Chodzi mi o taki kolorek, który pokryje te jaśniejsze włosy gdy mi się zmyje 8.1 bo i tak już są jasniutkie a ja chce jasne ale nie tak , i do tego naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
uzyłam odcienia 84 Feria 3D Champagne i na moich średnio ciemnych blond wlosach wyszedł lekko rudawo miedziany...Wolalabym bardziej naturalny odcien blondu ale nie taki wręcz 'bialawy".Co mi poradzicie?Może Excellence 9 albo 101 Garnier?Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
A moze z Ferii 3D ale inny odcień? HELp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic21
camille87 ja mam na wlosach 101 nutrisse garniera wychodzi bezowy blond dobrze rozjasnia ma 9% wode.Mam naturalne ciemny/sredni blond wczesniej mialamm pasemka i 10.1 recitala i wszystko dobrze pokryl.9 z excellence wyjdzie ci ciemniej niz 101 .Aha ja trzymalam 50min na odroscie i 10-15 na reszcie przykrylam wlosy folia aluminiowa:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Camile mysle ze dobrze byloby uzyc odcienia 102 z ferii color lub 03 z preference powinien rozjasnic te miedziano zlote refleksy obydwa sa na wodzie 9% z tym ze 03 preference rozjasni je bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magic21
majrel a ktory ladniej wygodzi 101 czy 98 nutrisse na wlosach sredni blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bestia
Majrel to jak zrobić bo ja juz się pogubiłam :( Czy na najbliższe farbowanie mogę nałożyć 9 czy X? Moje włosy sa koloru sztuczny słomkowy blond :/ ale taki średni... sama już nie wiem. Który jest 'bezpieczniejszy'? Czy lepiej 9 bo jest bez refleksu a ewentualnie potem jak bede chciała spróbowac to X - czy moge tak? Chyba, że wstawię tu gdzieś swoje zdjęcie tylko nie wiem czy tak sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camille87
Dziękuje za poradę. Niedlugo sprobuje i zobaczymy co z tego wyjdzie.Może będe wyglądać jak czlowiek:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adetta
a jakis ladny kolorek naturalny dla szatynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_bestia
Ja mam kolor włosów w tym stylu jak babka, która dzisiaj czytałam wiadomości w serwisie Dzień Dobry TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×