Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katankabe

Farby Naturtint kto używa?

Polecane posty

Gość katankabe

Słyszałam ostatnio od fryzjerki o farbach Naturtint, które podobno nie niszczą włosów. Chciałabym je wypróbować - czy ktoś z Was je zna i wypowie się? Gdzie je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelove
Skład mają lepszy od drogeryjnych farb, szukałabym raczej w aptekach czy w necie... Paletka jest dość duża, więc jest w czym wybierać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam - kiedyś koleżanka zamówiła z zagranicy i rzeczywiście włosy były po niej miększe i takie bardziej sypkie. Szkoda, że nie można tak od ręki jej kupić, bo chętnie bym się przestawiła na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi przydałoby się coś takiego - farbami drogeryjnymi tak zniszczyłam włosy, że muszę coś innego wymyślić. Naturtint wstępnie nawet mnie przekonuje - zero zbędnej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam jej pierwszy raz wczoraj i jestem zadowolona! Włosy nei są tak sztywne jak zazwyczaj po farbowaniu, poza tym ładnie się błyszczą i są miękkie. Na pewno spróbuję raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje włosy po tych farbach rzeczywiście odżyły... a były w strasznym stanie. Stosuję ją od ok 8 miesięcy i włosy które były farbowane tylko naturtint widać, że są zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne, naturalne farby - ja lubię Naturtint za ładne brązy i za to, że pięknie się po niej włosy błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam Golden Blonde - ładny jasny blond ze złotym refleksem. włosy są miękkie, błyszczące, ładnie się "leją". Lubię jak po farbowaniu mama taki efekt jak po naturtint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2121
najlepsze farby z jakimi się zetknęłam. nie podrażniają skóry głowy, włosów też nie niszczą jak inne farby z amoniakiem. dla mnie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supełka
Farby super! :) włosy są wręcz bardziej odżywione po farbowaniu niż przed. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz po Naturtintcie się przekonałam, że jeśli będzie się konsekwentnym w dbaniu o włosy, to odwdzięczą się swoim wyglądem :) moj***ardzo odżyły po naturalnej farbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturtint i inne naturalne nie farbuja a lekko tonuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, drastycznie koloru tak nie zmienisz, ale to trochę tak coś za coś. I tak wg mnie kolor ładnie łapie i się utrzymuje, a przede wszystkim włosy po niej są w dobrej kondycji. Uważam to za całkiem dobry układ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×