Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nkwid

FENOMEN TYBETAŃSKICH ZIÓŁ ODCHUDZANIE

Polecane posty

Gość nkwid

CZY KTOŚ WIE CO KOLWIEK NA TEN TEMAT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jemmi-Lee
tak wiemy ze to najwiekse klamstwo tego stulecia i zdzieranie pieniedzy,rowniez mozesz napisac ziola japonskie ,chinskie lub polskie.A fenomen na tym polega ze zostajesz z pustym portfelem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkwid
Dzięki za informację Jemmi-Lee ale chyba coś nie tak ponieważ moja koleżanka i jej znajome chudną po 10 i więcej kilogramów. Pytam bo też bym chciała schudnąć ale trochę się boję tych ziół i chciałabym jeszcze coś się dowiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jemmi-Lee
SKORO ZNAJOME I KOLEZANKI CHUDNA PO 10 KG TO GDZIE PROBLEM SIE SPYTAC??????????? MOZE ICH PORTFEL JEST CHUDSZY:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkwid
no wiesz ja jestem ostrożna i wolę jeszcze poczytać i popytać przed kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jemmi-Lee
JAK W TEMACIE popytaj kolezanki i znajome a co do opisu chyba te ziola na furze nie sa dostarczone tylko w opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR:DC ARBEIT
Droga Dr zofio wez nie pierdol,bo cie podamy za rozpowszechnianie amfetaminy,nalezysz do rodziny dilerskiej to twoja sprawa ale wypierdalaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR:DC ARBEIT
a ja nic nie schudłem tylko się spuściłem w pizdkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agavik
Co za prostak ! powyżej Dla : nkwid. Z autopsji powiem Ci że zioła Tybetańskie to unikalny susz kilkunastu różnych ziół dobieranych przez mnichów z Tybetu. Znane od 2500 lat. Piję je trzeci miesiąc i na razie schudłam 8 kg ale znam lepsze wyniki. Jeżeli chcesz poczytać i dowiedzieć się więcej to wpisz na przykład w Google temat zioła tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem otwarta na wynalazki
Nie mogę mówić o długoterminowych wynikach, bo piję Zioła Tybetańskie tylko przez 7 tydzień, ale w ciągu tych dni straciłam 6 kg i zostało mi jeszcze 12 żeby zrzucić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1968
Te zioła są na prawdę dobre. Jestem po 3 miesiącu jak je piję i jestem chudsza o 15 kg. Jeszcze 3 kg chciałabym schudnąć będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia9006
Po wypiciu drugiej szklanki ZT miałam odruchy wymiotne, ogólnie jakoś źle się po nich czuję :( Nie wiem czy będę je dalej piła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia9006
ogólnie zioła tybetańskie... a składu nigdzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna42
jajestem w 6 tygodniu kuracji Z.T. a schudłam 6,5kg.biegunki ustały po2 tygodniach ale nie byly bardzo mocne,dało sie wytrzymac i nie bylo wpadki:) kolezanka z biura schudla 11kg ale ona pije je czwarty miesiąc. bardzo poprawily jej się włosy a miała z tym problem bo łamały sie i wypadały.ja widze roznice w paznokciach są mocniejsze. apetyt zmalal dosc mocno ogolnie duzy pozytyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sranie banie i ******ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia9006
Powiem wam, że jednak zaryzykowałam i piję ZT, są niedobre w smaku, może stąd ten odruch wymiotny... Faktycznie goni do kibelka niesamowicie, ale przez to organizm jest jakby oczyszczony, czuję się taka lekka:) Moja waga drastycznie spada... nigdy tak szybko nie chudłam, w ciągu paru dni, schudłam 3 kg... nie wiem już sama czy warto je pić, czy nie... Z jednej strony fajnie się chudnie, a z drugiej nie wiadomo w sumie co pijemy, bo składu żadnego nie znalazłam... Jeśli chodzi o to, czy warto za te pieniądze to pić, to myślę, że lepiej kupić sobie ziółka (w zielarskim) na przeczyszczenie i efekt będzie taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia udzielaj sie tutaj regularnie to przynajmniej bedzie rzetelna opinia. Kiedys za namowa z tego forum do tabletek takich niby super hiper itd wydalam kase a tylko zaparc sie dorobilam i schudlam ale dzieki diecie pozniej ale mam jeszcze 7 kg do zrzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia9006
Udzielam się regularnie... nie rozumiem o czym mówisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna42
do gość. gosciu prostaczku kultury trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo lepszy jest ADIPEX lub TRIGOPHARM-DNP zdecydowanie bardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćweronika
Dzięki Bogu za te zioła i nie będę pisać ile i przez ile bo zaraz będzie krytyka że reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia9006
Pisz, pisz weronika :) Ja też piję zioła, ale raz na jakiś czas, czyli piję przez około tydzień, potem robię przerwę i znowu...robię przerwy, żeby jelita nie przyzwyczaiły się do "bezczynności", chcę żeby też trochę same popracowały:P póki co jestem zadowolona- w tygodniu chudnę około 3 kg... jak na razie schudłam 5 kg, brakuje mi jeszcze tylko 2 kg do zamierzonej wagi :) Powodzenia i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry wieczór i wesołych świąt. :) :) :) dzisiaj mi mija 2-gi miesiąc picia ziół z tybetu z efektem na wadze 8,7kg mniejszym. myślę że to jest już stabilne i będzie jeszcze spadać bo 3 dni temu waga pokazywała to samo a dzisiaj jestem po 2 wigiliach, bardzo obfitym śniadaniu i obiedzie. Jestem bardzo usatysfakcjonowana z tej metody wyszczuplenia. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w święta no i na nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nie warto wydawać pieniędzy na te zioła bo ja nic nie schudłem. Lepsze jest DNP Adipex bo na ni schudłem 22 kg w 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1000
Gość od DNP totalny Idiota usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka36
Do Gość z dnia 25.12. Dzisiaj zamówiłam kurację na pół roku po namowie siostry a raczej dzięki je doświadczeniom z tymi ziołami. Proszę napisz bo chcę jeszcze od innej osoby usłyszeć co nieco. Napisz jak je pijesz przed czy po jedzeniu i czy stosujesz dodatkowo jakieś diety. Czy ćwiczysz fizycznie. No i ogólnie podziel się uwagami bo 8.5kg w 2mc to w sumie niezły wynik, mnie by satysfakcjonował bo przez pół roku mogło by być 25 kg. Czekam na Twój następny wpis. Dorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×