Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość candywoman

FIOLETOWE WLOSY PO PLUKANCE, JAK TO ZMYC????

Polecane posty

Gość candywoman

Ratujcie mnie kobietki, błagam. Jestem platynową blondynka i zawsze uzywałam płukanek. Wczoraj mama kupiła mi jakas nowa, dzisiaj jej uzyłam, kilka kropel w wodzie rozpuściłam. Wychodze z wanny i widze ze mam fioletowe włosy. Myłam głowę juz dwa razy ale nie schodzi tylko odrobine kolor zbladł. Proszę pomóżcie, macie jakieś domowe sposóby na zmycie tego koloru? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
nie ma takiego sposobu cczesto myj glowe, hehe niezly krejzolek z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sok z cytryny? to co to za plukanka? sama kiedys bylam platynowa.. ale wracam do brazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
płynem? a to coś da? ide na razie nałozyc maske z jajka i oleju rycynowego bo włosy mam przesuszone przez to mycie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
na razie założyłam maskę bo włosy mam teraz tak suche jak siano, straszne dowiedziałam, sie teraz, że szampony ziołowe wyciagaja kolor ale gdzie ja teraz, w niedzielę taki dostanę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a w jakims markecie? tez chyba ziolowe sa szampony,i chyba w niedziele sa otwarte rozne sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
mieszkam w małym miasteczku i jedyny hipermarket zamykają w niedzielę o 13:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi20
miałam to samo ,płukanka z Delii kupiona w Rossmanie(wziełam srebrną).Zmycie tego kolorku zajęło mi jakies 2 tygodnie,myłam włosy 2 x dziennie szamponem przeciwłupieżowym,płukanki rumiankowe i robiłam sobie jeszcze maseczki z Waxu dla blondynek.Życze szybkiego pozbycia sie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
żartujesz, ze tak długo się z tym męczyłaś? już nigdy nie użyję tego badziewia, o ja biedna i tyle czasu mam się z tym męczyć? a jak na ironię, dostałam tez wczoraj od mamy fiotelowy golf i fioletowe włoy w pakiecie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elodi20
ja tyle sie meczyłam bo fiolet ładnie mi złapał(miała piękna platyne wcześniej).Myj szamponem przeciwłupieżowym ,one szybko śćiągaja kolor.Maskowałam to chodząc w czapeczce z daszkiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niewiem to po co wy robicie
te dziadowskie plukanki skoro sa specjalne szampony fioletowe i niebieskie ...bezsensu ale tez polecam szampon przeciwlupiezowy mozna przeciez w aptece dostac a napewno jakas ma dzis dyzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YoZią
Ja kupiłam sobie taką w rossmanie ale fioletową...bo chciałam końcówki.Ale ponieważ mam brązowe włosy musiałam je potraktować rozjaśniaczem.I pech chciała rozjaśniacz wyszedł jak ombre więć postanowiłam że płukankę wykorzystam za pare tygodni. Zrobiłam dość mocny kolor...no i do teraz żałuję. Miałam ładne włosy a teraz nic nie widać tylko pod słóńce. Pozdro dla tych co bd chciały kupic to badziewie którego się nei da niczym zmyć *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinkitinki
Przeciwlupiezowy head&shoulders dobrze kolor wyplukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
Tak to jest problem jedno to jedna dobrze poradzila farba 2 tony bo inaczej to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampony przeciwlupiezowe, na moich wlosach tylko - najlepiej kupic saszetki Nizoralu w aptece. Zrobilam ten sam blad stosujac plukanke Deli zeby zbic zolty odcien, ktory mi pozostal nomen omen po rozjasniaczu Alfaparf (mam bardzo duzo zoltego pigmentu w swoich naturalnych, ciemnoblond wlosach i dalam sie namowic malo zorientowanej pani, w sklepie fryzjerskim na oxydant o nizszej mocy i wyszlo masakryczne zoltko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sode oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 razy umyłam włosy szamponem pokrzywowym i praktycznie zeszło. Też użyłam płukanki z Delii - PARODIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to miałam
Dużo wody utlenionej ok pól buteleczki. Wmasować zakryć włosy folią , reklamowkalą lub workiem na śmieci. Okryć głowę ręcznikiem. Po pól godz fioletowy kolor zniknal a pasma sa platynowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnn
Dnia 12.10.2018 o 22:08, Gość Też to miałam napisał:

Dużo wody utlenionej ok pól buteleczki. Wmasować zakryć włosy folią , reklamowkalą lub workiem na śmieci. Okryć głowę ręcznikiem. Po pól godz fioletowy kolor zniknal a pasma sa platynowe.

Z czym uzyc tej wody utlenionej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×