Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość laseczka1000

FRAXEL LASER BLIZNY POTRADZIKOWE, EFEKTY

Polecane posty

Gość laseczka1000

Hej;) Zalozylam temat dla osóbg które są już PO ZABIEGU fraxelem niech sie wypowiadają tak żeby inni mogli się czegoś dowiedzieć. Sama jestem przed zabiegiem bo mam blizny potrądzikowe i jestem ciekawa czy wam pomogl, no i jak skóra wyglada po zabiegu, jakies skutki uboczne?> wysyp itp? nawrót tradziku> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka1000
no kochani, nikt nie usuwał sobie laserowo blizn? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssska
ja wczoraj... ogolnie moje blizny byly plytkie wiec doktor powiedzial ze nie bedzie mnie mocno maltretowal. sam zabieg nie byl najgorszy, bol byl do zniesienia i trwalo to okolo 10 minut jak nie mniej. za to teraz... jest prawie 5 rano a ja nie spie bo skora mnie taaaak piecze.. wlasnie szukalam na internecie jak mozna ten bol usmierzyc bo jestem strasznie zmeczona ale niestety nie zasne. no ale coz, jak to mowia, chcesz byc piekna to cierp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołgol
pisac pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
Też przymierzam się do Fraxela. Podobno jedna dziewczyna miała po nim przebarwienia na skórze. Ale no właśnie,niech sie wypowiedza inne osoby, które już przeszły zabieg. Jak to wygląda i jakie są skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do zabiegu musze poczekac do sierpnia gdyz brałam aknenormin izotek i musi minac 6 miesiecy zanim bede mogła go wykonac .Mam pytanie do issssska czy mogłabys przesłac mi fotki buzkim przed i po na meila ,to dla mnie bardzo wazne bo do sierpnia jeszcze troche zostało a przynajmniej wiedziałabym jaki moze byc najlepszy efekt , mam blizny ale tez niezbyt głebokie czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze dodam ze zabieg bedzie przeprowadzany w poznaniu u pani doktor medycyny estetycznej , gdzie za dwa policzki zapłace 750 zł takze byłam mile zaskoczona cena:)jest rowniez do wyboru mosaic w tym samym gabinecie:)takze jak ktos chce namiary to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggg
baśka, robisz u dr Osadowskiej? jesteś już po zabiegu czy przed? ja oprócz blizn mam jeszcze przebarwienia, zastanawiam się czy to można tak za jednym zamachem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
CZY KTOS Z WAS MIAL ZABIEG FRAXEL W MEDI DERM W WARSZAWIE U DR PRONCZUKA? JAK TO WYGLADA? JAK JEST PO ? NA CO TRZEBA UWAZAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssiaatt
Miesiac temu mialem punktowo na twarzy robiony fraxel, skore smaruje caly czas od zabiegu dermatixem oraz kremem co cery wrazliwej. w tej chwili miejsce w ktorym swiecili mi fraxelem wyglada tak, jak dzien, dwa po zabiegu ;/ skora zaczerwieniona, białe kropeczki. Staje sie jeszcze bardziej czerwona, gdy wyjde z domu w bardzo ciepły dzień, lub gdy posmaruje sie jakims innym kremem. Niech mi ktos doradzi co robic, czym smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssiaatt
nie sa widoczne, dopiero jak naciagne skore. 4 dni nie wychodzilem z domu. od tamtego czasu slad po fraxelu wyglada tak samo. ogolnie miejsce zabiegu rzuca sie w oczy, taki czerwony placek z blizną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
siaatt: czy choroniles jakos to miejsce po zabiegu? czy miales fraxel na cala twarz czy tylko na czesc? czy masz jakies skutki uboczne tzn. plamy , przebarwienia? czy widzisz jakas zmiane na korzysc? ile miales zabiegow? ile w sumie bedziesz mial? dziekuje za te informacje, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssiaatt
chronilem, kremami z filtrem, fraxel mialem tylko na jedna blizne, skutki uboczne - hm.. nie wiem dlaczego rumien goi sie tak dlugo ( miesiac), po drugim zabiegu nie widze poprawy, jeszcze cztery przede mną. Pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Hej Ja robilam fraxel 3 razy u Urbanowskiego Mialam straszne blizny bardzo glebokie zwlaszcza na policzkach no w sumie tylko na nich bo reszta jakos mi nie przeszkadza Robilam 3 razy policzki w marcu,kwietniu i maju co miesiac podobno optymalny efekt jest po 3-6 miesiecy i w sumie stwierdzam,ze u mnie poprawa 100% co nie znaczy ze zniknely calkowicie poprostu do tej glebokosci co byly poprawa 100% ,teraz sa w miare.Chce w tym roku zrobic jeszcze ze 3 razy i mysle ze bedzie super:))Problem polega na tym ze na poczatku skakalam z radosci ze jest lepiej.A teraz gdy juz sie przyzwyczailam znowu chce zeby bylo jeszcze lepiej:)) I czasami znowu popdam w paranoje :D Kazdy ma inna cere ,ale ja mysle ze ludzie czesto pisza ze to nie pomaga bo by chceili zeby zupelnie zniknely wszystkie mankamenty,a watpie zeby tak sie dalo:)) Aha jeszcze powiem Wam ze male blizenki slabiej ten laser przyjely natomiast mialam 3 takie spore "dziury" i one sie splycily rewelacyjnie. Jak macie jakies pytania to smialo piszcie. Ja w sobote robilam fraxel a w poniedzialek szlam normalnie do pracy kupilam ciemniejszy podklad i te moje policzki wygladaly jakby byly zrobione rozem.Na calej twarzy mogloby to wygladac nieciekawie :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdagu
Mirandula, dziekuje za Twoja wypowiedz, bardzo mi ona pomogla. Wiesz , ja mam male blizny potradzikowe,ale sa one na celej twarzy,bo kiedys bylam u kosmetyczki,ktora czyscila mi twarz i zrobila te blizny.Mam do ciebie jeszcze kilka pytan: - czy bardzo zle wyglada sie po zabiegu, bo ja nie uzywam zadnych podkladow? - czy zabieg jest bolesny? - czy sa jakies strupki, plamki, i wogole jak ta skora sie goi? -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrr
i czy fraxel pomoże też na przebarwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
No po zabiegu to miałam czerwone poliki aż purpurowe takie.Troche piekły,wiec klima w aucie sie przydaje hehe No bez podkladu wyjsc to cieżko będzie około tygodnia to zaczerwienienie jest widoczne,bez podkładu Ja cały czas jak tylko mogłam nakładałam grubą warstwe maści na oparzenia jakaś taka w aptece kupiłam a od lekarza dostaje zawsze po zabiegu kremy z filtrami i CICAPLAST mi chyba pomaga zaczerwienienie i opuchlizna pod oczkami szybko schodza to jest taki produkt przyspieszajacy regeneracje naskórka. Zabieg pierwszy miałam dwa razy przejechane laserem nie bolał Drugi bolał ze mi łzy ciekły po policzkach,a trzeci raz mimo że mialam chyba z piec razy to bolał jak za pierwszym razem bo wziełam 2 ibupromy max i było ok/Da sie wytrzymac spoko :) Skóra po zabiegu czerwona ale wszystkie blizny znikaja taka naciagnieta i troche napuchnieta.Pozniej robi sie sucha nastepnego dnia i łuszczy sie powoli okolo tygodnia. Mi fraxel zlikwidowal wszystkie przebarwienia poprostu ich nie ma:) Mimo ze uwazam ze pomaga super nie jestem do konca przekonana czy usuwa "dziurki" w stopniu zadowalającym.Bo tak jak pisalam wieksze blizny efekt super mniejsze efekt sredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka217
hej wszystkim mam kilka pytan mam nadzieje ze pozozecie znalezc mi odp :)mam problem rowniez z bliznami po tradziku , co jest dla mnie ogromnym kompleksem i obciazeniem , mam zamiar wybrac sie na fraxel typu co2 i i stad moje pytanie : -czy fraxel typu co2 to to samo co fraxel restore -jesli nie to po ktorym sa lepsze efekty??? czym one sie roznia wogole ???jesli wogole czyms sie roznia??? -bardzo prosze o odp jesli cos na ten temat wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Anka217 Takie pytania były już wcześniej.wyszukiwarka nie gryzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrrrr
przebarwienia zniknęły całkowicie po jednym fraxelu?! jupi, jest nadzieja.... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tez mam dosyc mocne przebarwienia chcialabym sie ich pozbyc pozdrawiam czekAM NA ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupi
wiiktam wszystkich ja jestem po dwoch laserach fraxel. od ostatniego minelo 7 miesiecy.co do efektow to widze poprawe ale mam zamiar zrobic jescze dwa.robilam na blizny potradzkowe a przy okazji troche odmlodzilam twarz.robilam w szczecinie w laser-medica(to jedyny oryginalny w szczecinie).jak dla mnie wszystko super tylko ta cena..............................za cala twarz 2tys!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..a..
Wiecie może gdzie taki zabieg można zrobić w LUBLINIE albo w okolice???? Patryzyłam na necie, ale nic nie mogę znaleźć. Szkoda, że ten laser nie jest tańszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa74633
mysle ze dyby któras z dziewczynek mola wrzucic jakies fotki byłoby wspaniale. Ja tez myslalam o tym laserze, choc kosmetyczka polecila mi scieranie naskorka ( nie mikrodermabrazja, bo ona nie pomogła mi w ogole ;/ ) cena teo leseru jest straszna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Pisałam ze przebarwienia zniknęły, ale mialam 3 razy fraxel a nie po jednym razie! Ja robiłam u Urbanowskiego raz w miesiacu przyjezdza do Poznania No ja mysle ze cena jest warta tego co fraxel potrafi,a zdjec nie mam z reszta i tak wiele osob wrzucalo na innych forach i jakos nic nie bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SADRA
DO MIRANDA CZY DOKTOR URBANOWSKI MA FRAXEL W POZNINIU?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirandula
Urbanowski jest z Bydgoszczy,ale raz w miesiacu przywozi laser do Poznania i wtedy wykonuje zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×