Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiablond

Fryzjerka zniszczyła mi włosy.

Polecane posty

Gość Asiablond

Mam problem pewnie nie jedna z Was miała podobny. Bowiem farbowałam cały czas włosy u jednej fryzjerki na blond, wszystko było całkiem ok, gdyby nie to że włosy były nie do końca takie jakbym chciała. Ostatnio koleżanka poleciła mi profesjonalną farbę mijarel loreala i chciałam przed poniedziałkowym spotkaniem wyglądać super. Niestety nie bylo miejsc prawie nigdzie wiec wybrałam się do nowego salonu który jest u mnie na osiedlu. Babka mi taką "kupę" zrobiła na głowie że wstydze się wyjsć z domu. Jedynie zmiana koloru mogłaby mi pomóc. Czy któraś z Was farbowała włosy ponownie i po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w zakladzie jak klientce nie podoba sie kolor to odrazu zmieniamy w ten Sam dzien. Tylko informujemy ze po rozjasnianiu moga byc bardziej lamliwe. Wybor należy do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiablond
Rozumiem a czy mogłaby mi Pani powiedzieć po ilu dniach (możliwie wcześniejszy termin) można znowu przefarbowac by się troszkę zregenerowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kolor ci wyszedł ? wstaw zdjecie z gory bez buzki co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby byly chociaz troche zregenerowane trzeba czekac najmniej tydzien zeby naturalnie sie przetluscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiablond
https://www.google.pl/search?q=średni+blond&client=opera&hs=gXt&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Y7gWVe-9LYqGzAPwvYLACw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1242&bih=599#imgdii=_&imgrc=8D9Yrut3vqb8QM%253A%3Bivgtwsw5Y3MJcM%3Bhttp%253A%252F%252Fwlosyeuropejskie.pl%252F2436-1482-thickbox%252F16-sredni-blond.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwlosyeuropejskie.pl%252Fnie-cieniowane%252F2436-16-sredni-blond.html%3B600%3B600 Takie mi mniej więcej wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiablond
Dzięki za dopowiedź. Dla pewności chyba 3 tyg poczekam. Może jakoś wytrzymam w tym kolorze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam fryzjera, który się zna na tym co robi i używa kosmetyków Olaplex i jestem zachwycona jego działaniem ( fryzjer/produkt :) ) , przeszłam już kilka rozjaśnień włosów co spowodowało, że były w opłakanym stanie ( zawsze z płaczem wychodziłam od fryzjera idąc do drugiego... jeszcze gorszego) Ale teraz z całym sercem zalecam i polecam pana Michała i produkty ( wszytskie są świetne u :) ).Nie wiem czego używa firma przy produkcji Olaplexu, ale działa rewelacyjnie! Moje włosy po wstępnym rozjaśnianiu, a następnie po farbowaniu blondem nigdy nie wyglądały na tak błyszczące i zdrowe,może to tez zasługa farb KEVIN MURPHY na których pracuje mój - BÓG - Michał w KM STUDIO na HUBSKIEJ we Wrocławu, albo zasługa jego magicznych rąk ale w końcu znalazłam salon z którego wyszłam z naprawdę chłodnym platynowym blondem a nie żółtym jajem jak zazwyczaj. I najlepsze jest to, że za miesiąc idę na regenerację Olaplexem.Pozdrawiam i polecam KM STUDIO we Wrocławiu. szukajcie ich na facebooku !!! Chociaż nie wiem czy powinnam polecać wam jedynego fryzjera znającego się na rzeczy... później będę miała problem aby umówić się na wizytę .... usmiech.gif Ale polecam, polecam, polecam...Olaplex i KM studio- pytajcie o Pana Michała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też kiedyś wyszedł inny kolor niż oczekiwałam, nie zapłaciłam za usługę za tydzień czasu poszłam do innej fryzjerki.Nie jesteś pierwsza której spieprzono włosy w salonie, nie mam pojęcia jak taka kobieta może pracować w takim zawodzie, pewnie zrobiła tylko kurs zamiast szkołę skończyć. Powinnaś to zgłosić do Cechu i zażądać zwrotu pieniędzy, ciężko trafić na dobrą fryzjerkę wiem coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowanamama
Kurcze, tak to jest jak wybiera się niesprawdzone salony, w których pracują fryzjerki po półrocznym kursie. Nie od dziś wiadomo, że za jakość się płaci i jeśli chcemy mieć coś zrobione dobrze, to nie żałujmy na to funduszy. Ja mogę polecić farbowanie olaplexem, efekt jest na prawdę spektakularny. Nie ma mowy o żadnym sianie na głowie. Potem możesz utrwalać efekt za pomocą odżywki http://www.pjszop.pl/search?keyword=olaplex&limitstart=0&option=com_virtuemart&view=category

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam Olaplex, u mnie super się sprawdził podczas dekoloryzacjia była konkretna bo z ciemnego brązu na blond, włosy nie są juz matowe spuszone a przede wszystkim nie ciągną się jak guma tak jak po rozjaśnianiu jakie kiedyś miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, że Ci nie spaliła, kolor zawsze można zmienić. Mi kiedyś spaliła idiotka, że odpadały kawałkami, żałuję, że czegoś z tym nie zrobiłam, bo pewnie dalej psuje ludziom włosy :O A niedawno byłam u innej końce rozjaśnić, niby nałożyła krem rozjaśniający, a po paru myciach kolor się zmył, nie wiem jak to możliwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zaczęłam chodzić do salonu In Harmony zapomniałam co to znaczy mieć zniszczone włosy po wizycie u fryzjera ... Zanim następnym razem wybierzesz się do fryzjera, upewnij się, że jest to osoba kompetentna, zwłaszcza jeżeli wybierasz się na zmianę koloru 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×