Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinaMjka

Galvenox soft żel na pajączki nóg

Polecane posty

Gość KarolinaMjka

W temacie - warto kupić? Pomaga? Od kilku miesięcy obserwuję na nogach pojawiające się pajączki, czerwone linie na udach, pod kolanami i na górze łydek. Wiem, ze mam cerę naczynkową, stwierdziła mi to kosmetyczka, ale te pajączki zaczęły wyskakiwać mi nagle, wcześniej ich nie miałam, albo nie zauważałam. Mam 28 lat, 1 dziecko, ćwiczę, chodzę na basen, siłownię, czasami korzystam z solarium. Ogólnie dbam o siebie i zdrowo się odżywiam. Czy ten żle pomaga czy może lepiej zdecydować się na zabieg u lekarza - zamykania naczynek? Lubię chodzić w spódniczkach, szczególnie latem więc zależy mi na ładnym wyglądzie nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjjia
możesz kupić, też go stosuję, tyle, że on działa tylko od zewnątrz. Ale faktycznie pomaga na obrzęki i opuchnięte nogi i trochę zmniejsza pajączki. Na pewno nie wyskakują nowe, bo to akurat przetestowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZollzaDe
nadaje się na małe zmiany żylakowe i pajączki. Z dużymi żylakami sobie nie radzi i je trzeba usuwać operacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak są duże żylaki to powinno się iść do lekarza i przebadać sobie żyły. Najczęściej żylaki mają podłoże genetyczne, choć zły tryb życia tj. buty na obcasie, zakładanie nogi na nogę, solarium itp. mogą przyspieszać ich powstawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję okłady przygotowane z naparu z kory kasztanowca do kupienia w aptece. Jedną łyżkę stołową zalewam 2 szklankami wody i gotuję pod przykryciem około 10 minut. Przecedzam i lekko studzę. W ciepłym naparze maczam gazę i nakładam na miejsca, gdzie widać lekko rozszerzone naczynka. Powtarzam 2 razy w tygodniu,koleżanka ma przyrząd do masażu lodem, napełnia go przestudzonym naparem z nagietka i smaruje nogi taką ziołową kostką lodu dwa razy dziennie po prysznicu, pęknięte naczynka bardzo się obkurczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreola
No ja stosuje i nie narzekam;) naprawdę robi swoje. Pajączki znikają a do tego ten żel ekstra nawilża i ujędrnia skórę:) polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, że super nawilża skórę i mi pomaga na drobne pajączki, pozmniejszały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też szukam czegoś na pajączki, więc tez poproszę o jakieś skuteczne środki na pajączki. I przy okazji na cellulit, to mój kolejny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria112341
galvenox soft działa przede wszystkim na pajączki i żylaki, na cellulitis nie pomaga - w każdym razie mnie. Na drobne pajączki - tak, na żylaki - trochę pomaga - ale tylko na te mniejsze. Ogólnie nogi po nim lepiej wyglądają, skóra jest gładka i bardziej wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjet
No mi pomaga, ale mam takie mniejsze pajączki. Usuwa je dość skutecznie i w sumie nie pojawiają się nowe. Co do żylaków to nie wiem, bo nie mam. On raczej zapobiega żylakom na wczesnym etapie pajączków niż redukuje już powstałe żylaki. Co na pewno też daje to uczucie odprężenia dla nóg po całym dniu pracy. Dobrze się wchłania i nawilża nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabell12
Kochana ani chwili się nie zastanawiaj i pędź po galvenox soft. Działa, bo stosuje ale ja sie nieco spóźniłam i już walczę z pajęczyną a nie pajączkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanneczzka
on pomaga, ale mi raczej tylko na pajączki. Żylaki mam duże i chyba tutaj to tylko operacja. Ale ogólnie żel dobrze się wchłania, świetnie nawilża i faktycznie działa jak bardzo dobry krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamrarraI8
też jestem z niego zadowolona, dobrze się wchłania, nawilża skórę i działa na pajączki i te mniejsze żylaki. Przy pajączkach naczyniowych dobrze jest tez łykać witaminę C i jeść żurawinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od miesiąca piję po 3 szklanki dziennie soku ze świeżo wyciśniętego buraka, selera, jabłka i natki pietruszki, picie soku jest bardzo wskazane ponieważ uszczelnia i wzmacnia ścianki żył, dodatkowo smaruję nogi żelem z oczaru, który uszczelnia naczynia krwionośne i likwiduje uczucie zmęczonych nóg, używam go również na twarz. Do mojej tłustej cery naczynkowej świetnie się sprawdza. Zauważyłam również , że zmniejszył się cellulit na moich udach. Kupiłam tutaj http://www.ziolavita.pl/oczar-zel-lagodzaco-kojacy-50ml-septyk-p2458.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwcia 78
Nigdy nie miałam problemów z pajączkami i obrzękami, ale nigdy nie mów nigdy. Zrobiło się cieplo krytycznie spojrzałam na swoje nogi w spódnicy (bez rajstop), widok mnie nie zachwycił. Kupiłam GalvenoxSoft pajączki jakby mnie widać. Stosuje krótko ale mam nadzieję że efekt bedzie coraz lepszy im dłużej będę go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjjjjja
Długo stosujecie ten galvenox aby były pierwsze efekty? Może nawet i kupię, nie jest taki drogi. Mi wyskakują głównie na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa901
ja go stosuję 3 tygodnie i tak po 2 tygodniach systematycznego smarowania nóg rano i wieczorem zauważyłam że mam mniej pajączków, ale myślę, że reguły nie ma i trzeba próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję Galvenox od 2 tygodni rano i wieczorem. skóra jest fajniejsza, ale naczynek nie zauważyłam aby zmniejszył. Jest też mało wydajny. Czy wasze wypowiedzi czasami nie są ustawione przez marketingowców firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelimeli
Stosuję go od kilku tygodni. Miałam poważne problemy z pajączkami głównie na bokach ud. Strasznie to wyglądało, naprawdę jak sieć czerwono niebieskich nitek na skórze. Teraz wygląda to już dużo lepiej. Na tyle, że po opalaniu sie na słońcu niemal nie widać. Galvenox naprawdę działa, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia46
a po jakim czasie tak mniej więcej widzicie efekty? Ja pajączki mam na udach i powstały z nich takie duże czerwone skupiska - to już nie pajączki, ale jeszcze nie żylaki. Operacja mi się nie uśmiecha, boję się takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlui
witam was, bede pierwsza osoba ktora napisze cos negatywnego o zelu galvenox soft.Oczywiscie na kazdego dziala cos innego wiec prosze brac poprawke mi nie pomogl wogole a mam tylko naczynka i pajaczki nie mam zylakow.stosuje go od 2 miesiecy systematycznie rano-wieczor czasem nawet 3 razy,zero rezultatow nawet malutkie nitki naczynek nie zbladly,do tego na mojej skorze po wsmarowaniu skora jest lepka a w trakcie smarowania musze szybko wsmarowywac bo robia sie tzn grudki i takie plamy nierozsmarowane.Byc moze jestem wyjatkiem i mam trudna skore biorac pod uwage wiekszosc pozytywnych opinii na temat tego zelu,zaluje ze mi nie pomogl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, zachwycone wpisy wszystkie "na jedno kopyto", ten sam styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosuję Galvenox systematycznie od 4 tygodni. Zachęciły mnie do tego te wspaniałe wpisy, które teraz uważam że są ustawione przez producenta. Nie widzę żadnych efektów po stosowaniu żelu. Mam czerwone pajączki a w niektórych miejscach całe siatki popękanych naczynek. Nawet nie zbladły. Od tygodnia zaczęłam masaż lodem zachęcona wpisem jednej z dziewczyn, ale jeszcze nie mogę się wypowiedziec bo za krótko. Powodzenia w walce z naczynkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi akurat działa, mi poznikały, nie mam już tyle co poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarrar
on faktycznie jest lepki, ale tylko na samym początku, grudek u mnie nie ma ale smaruję cienko, a wchłania się dobrze. Ta lepkość jest może przez pierwsze kilkanaście sekund. Wcześniej też stosowałam różne takie maści i wszystkie miały podobną konsystencję, może się inaczej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosik781
mi też przeszkadza ten pierwszy moment po posmarowaniu nóg, bo jednak kilka seksund się wchłania. Ale za to pajaczki pomału mi znikają i coś tam też nawilża skóra, tak jak inni pisali. Nie jest drogi, więc można kupić i spróbować. Kolejnym etapem pajączków są żylaki, a je można usunąc już tylko operacyjnie, warto więc próbować profilaktyki i działać wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjjjak
pajączki poblakły, ale faktycznie chwilę trwa zanim się wchłonie. Pierwsze kilka sekund jest lepki, ale wczesniej też stosowałam żele na pajączki i zylaki i po nich miałam identyczne pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zapobiegać powstawaniu pajączków przede wszystkim warto zmienić tryb życia na bardziej aktywny :) Ruch to zdrowie. Mięśnie, pracując, transportują krew do serca i pomagają zapobiegać zastojom żylnym. Warto też dbać o nawodnienie, prawidłową dietę. Opuchnięciom i niewydolności żylnej sprzyjają nadwaga i palenie. Należy unikać gorących kąpieli i nadmiernego opalania, bo to sprawia, że nadmiernie rozszerzają się naczynka. Na zmęczone, "ciężkie" nogi pomagają masaże i odpoczynek z nogami w górze. Podczas masowania można wcierać w nogi Diosminex Ulgę w żelu - dzięki diosminie pomaga wzmacniać naczynia krwionośne; zawiera też hesperydynę, wyciąg z ruszczyka i witaminę C, dzięki czemu pielęgnuje skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz pajaczki na nogach to warto wybrać się do specjalisty, np. http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/. Wtedy dowiesz się czy jest to jakieś powazniesze schorzenie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×