Odpowiedz na ten temat

Gazy, wzdęcia i zaparcia HELP ME PLEASE

• gość 2014.10.27 [09:45]
    Gdy ja rzucałam palenie dopadły mnie okropne zaparcia. Papierosy zastępowałam czasami słodyczami, więc naturalnym było, że pojawiły się zaparcia i dodatkowe kilogramy. Z zaparciami pomógł mi się uporać Dulcobis a dodatkowe kilogramy zrzuciłam dzięki ćwiczeniom. Teraz już przyzwyczaiłam się do życie bez dymka więc i po słodycze nie sięgam tak często i normalnie się wypróżniam.
  • gość1366 2014.10.27 [09:55]
    Na wszelkie problemy układu pokarmowego i jelit trzeba pić rano na czczo szklankę ciepłej wody z połową cytryny lub zamiast cytryny łyżeczką octu jabłkowego. Po tym mijają wzdęcia i problem z trawieniem niektórych potraw i gazami. Ale to musi być pite codziennie, taki wyrobiony nawyk. To również odkwasza organizm
    A na zaparcia siemię lniane- najlepiej ziarenka dodawać np do jogurtu (mielone siemię bardziej działa osłonowo na żołądek, a ziarenka oczyszczają jelita i pobudzają do pracy), otręby pszenne lub owsiane, jabłko przed snem
  • gość 2014.10.27 [11:17]
    Tutaj jest też dobra dieta odkwaszająca, powinno ci pomóc http://terapiasokami.pl/dieta-odkwaszajaca A poza tym najlepiej zrobić dietę oczyszczającą organizm. Potem regularne jedzenie, warzywa, owoce i soki - i powinno wszystko grać. Organizm po rzuceniu palenia często świruje.
  • gość 2015.05.22 [16:21]
    Zgadzam się z moim przedmówcą: "po rzuceniu palenia organizm świruje". Zaparcia, które pojawiły się, kiedy przestałam palić, osłabiały moją chęć do walki z nałogiem. Przez uczucie ciężkości w brzuchu czułam się fatalnie, często "na pocieszenie" sięgałam po słodycze, które tylko potęgowały problem. Na szczęście odkryłam Dulcobis, który skutecznie pozwolił mi zapomnieć o zaparciach. Jedna tabletka zastosowana przed snem, działa w ciągu nocy a rano przychodzi ulga.
  • gość 2015.11.09 [08:41]
    Na temat zaparć i oczyszczenia jelita warto poczytać tu: czystejelito.eu - właśnie tym sposobem ja pozbyłam się męczących zaparć, które mnie dopadły po odstawieniu papierosów.
  • jula_a32 2015.11.09 [15:14]
    ja miałam podobne problemy i pomógł mi błonnik i aktywność fizyczna. Zaczęłam biegać, troche zdrowiej się odżywiać i codziennie jesć błonnik (ja kupuje błonnik + żywe kultury bakterii oleofarmu) i po mięsiącu zaczęłam zauważać pierwsze, trwałe efekty. Niestety trzeba być systematycznym i uzbroić się w cierpliwość. aaa i pamiętaj o piciu dużej ilości wody usmiech.gif
  • meadow999 2016.01.29 [21:28]
    mi wzdecia usuwa herbatka mojego dziecka - taka ziołowa od Holle - ona jest na kolki, ale mi tez pomagausmiech.gif
  • gość 2016.09.22 [17:44]
    U mnie się super sprawdziły tabletki naturalne od Alg-Borje to taka szwedzka firma. Tabletki nazywają się - uwaga - Matsmaltningstabletten smiech.gif No ale maja w sobie imbir, pieprz cayene, kurkume, algi i faktycznie fajnie działaja i pomagają. A nie są takie drogie. Ja zamawiałam online na ich stronie http://alg-borje.pl/
  • gość 2017.06.18 [15:19]
    czasem niestety tak jest, że zjemy coś dobrego a potem męczą nas zaparcia smutas.gif wtedy sięgam po suszone śliwki i siemię lniane, jeśli to nie pomaga aplikuję sobie czopki eva/qu które przynoszą ulgę w ciagu 15min
  • Troski55 2017.07.03 [14:48]
    Powinnaś spróbować jeść produkty z żywymi kulturami bakterii, które przywrócą równowagę Twojej mikroflory jelitowej. Więcej na ten temat w tym artykule: http://rgkradom.pl/2017/07/02/wplyw-zywych-ku ltur-bakterii-na-nasz-organizm/
  • gość 2017.09.13 [16:37]
    Na zaparcia najlepszy jest anal .
  • gość 2017.09.14 [15:52]
    Ja na zaparcia stosuje Dicopeg 10 g, jest bardzo skuteczny i przynosi natychmiastową ulgę

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...