Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunku ratunku

GdPotłukłam okulary! Gdzie tani optyk w Warszawie?????

Polecane posty

Gość ratunku ratunku

Jestem studentką, przyjechałam właśnie do Warszawy i.. stało się:( Potłukłam sobie okulary:( Nie mam aż tyle pieniędzy, żeby kupić w Vision Express okulary za 1000zł a na tutejszych optykach się nie znam- proszę, doradźcie coś!!!! Mam dużą wadę (-4) i bez okularów w obcym mieście nie przetrwam nawet kilku dni:( W ogóle się martwię, jak dotrę do tego optyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mi nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panoramę firm wez
albo strona www.pf.pl jest np. optyk na Koszykowej w Cepeleku przy Chalubińskiego ale ceny chyba wszedzie takie same a na przyszlosc lepiej miec okulary plastikowymi szklami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mi nie pomoże
a ile kosztują plastikowe szkła??? Poza tym mi się rozwaliły całe oprawki i szkło wypadło, dlatego się potłukły:( Ile może kosztować antyrefleks i szkła plastikowe??? Nie chcę wydać więcej niż 250-300zł, nie mam pieniędzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panoramę firm wez
salon byl na Al.Jana PawlaII43a tel.8380089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻKWD
Ja kupiłam gdzie indziej oprawkę a w Nova Spectrum za niecałe 70 zł mi wstawili szkła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panoramę firm wez
aha, moje byly jeszcze pocieniane, więc za to dodatkowo się placi, ale ta cena750 to juz byla cala z pocienianiem tam niedaloeko na Koszykowej ale idą cod pl.konstytucji tez jest optyk na MDM kolo Hortexu, więc jakbys byla na Pl.Konstytucji to mozesz : najpierw zajsc do tego optyka potem do tego w Cepeleku bo to jedna ulica a potem zatelefonowac na Al.Jana Pawla i spytac o cenę i ew.podjechac tramwajem w stronę Żoliborza do pawilonow przy sądach, gdzie się mieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok to spróbuję się nie zgubić
dzięki za rady:) Nie mieszkam w Warszawie, przyjechałam na studia i juz taki klopot:( Ale ile mogą kosztować takie podstawowe szkła plastikowe? A ile antyreleks? Bo za 70zł można mieć takie zwykłe, szklane soczewki, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻKWD
ja tyle zapłaciłam za plastikowe z antyreflexem w Nova Spectrum. To jest miejsce nie tylko dla kllientów indywidualnych, ale też obsluguje optyków :P Zadzwoń i sie zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to....
??/za plastikowe szkła plus antyrefleks 70zł? Nie możliwe, dzisiaj się pytałam w tym optyku na Koszykowej, koło Cepeleku i tam takie szkła kosztują 140zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻKWD
To zadzwoń tam i sie przekonaj :P Jak napisałam, to jest miejsce, które obsługuje nie tylko klientów indywidualnych ale i optyków, dlatego pewnie tak tanio :D Za swoje plastiki, minusy, z antyrefleksem tyle zapłaciłam i to niecałe 70 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Za około 80-100 zł kupisz szkła kontaktowe na trzy miesiące i po sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenka
Sprawdziłam wczoraj. Optyk przy Puszczy Solskiej 2. Polecam zdecydowanie. Przemiły młody Pan dobierał oprawki i sprowadzał szkła mojej nastoletniej córce ze specyficzną wadą, gdzie jedno szkło jest piekielnie grube i w związku z tym w innych salonach, żeby okulary jakoś wyglądały za szkła życzono sobie astronomicznych sum. Takie szkła można dobrać nie do każdej oprawki, optyk cierpliwie sfotografował Młodą w różnych wersjach i doradzał naprawdę z życzliwością. W końcu przy Puszczy Solskiej zamówiłyśmy szkła, a oprawkę kupiłyśmy gdzie indziej i za dopłatą 20 PLN pan optyk zrobił nam okularki idealne. Polecam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
Ja polecam optyk Galeria Widzenia w Warszawie przy Magicznej, mają dobrego specjalistę, a przede wszystkim bardzo duży wybór oprawek jak i okularów przeciwsłonecznych które są oryginalne i nie szkodzą a chronią oczy, cenowo może nie aż najtaniej ale warto ten optyk odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira85
Ja też mogę polecić polecić ten salon ( http://galeriawidzenia.com/) mają tam bardzo duży wybór oprawek i takich "modowych z wyższej półki" i polskich producentów. Na pewno uda Ci się znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letusia
a ja ostatnio dobrałam sobie idealnie dopasowaną oprawkę + szkła progresywne za jakoś mniej niż 200zł na www.visio-rx.pl i to bez ruszania się z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinneta
Tanio kupiłam okulary progresywne w Galerii Widzenie http://galeriawidzenia.com/ myślę , że również w dobrej cenie kupisz tam okulary z twoja wadą wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Jankowska
W Centrum Handlowym Janki w Vision Express, przy zakupie kompletnej pary okularów, za wybrane oprawki zapłacicie nawet do 70% mniej, polecam serdecznie;) promocja trwa przez całe wakacje, tj. do 31 sierpnia 2015:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo już kilka osób wspomniało o moim ulubionym salonie, galeria widzenia :) to ja potwierdzam, byłam i jestem b.zadowolona. cieszę się, że to miejsce jest zauważane, bo trochę na uboczu, ale warto się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikut
byłem w tej galerii widzenia, maja fajne okulary optyczne i przeciwsloneczne mila obsluga etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz... ja miałam też kiedyś podobną sytuację, ktoś wytrącił mi okulary i wpadły pod szyny tramwajowe... nowe okulary wyrabiałam w optyku na ul. Czumy www.optycorp.waw.pl. Mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakiej mniej więcej cenie sa te okulary w salonie o którym mówisz? :) dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio korzystałam z usług galeriawidzenia, naprawdę mają konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do salonu przy Broniewskiego, porządni okuliści tam pracuja;) j ja bylam u doktor Barbary i śmiało mogę ja polecic, bardzo fajna okulistka no i wybor okularow tez maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez o wiele prosciej i taniej jest zamowic w internecie. Na przyklad na galeriawidzenia.com widzialem mnostwo fajnych okazji. LUDZIE, w jakim wy wieku zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, sam zamówiłem dopiero co dwie pary na www.galeriawidzenia.com i musze powiedzieć, że cenowo jest naprawde ok. Nie polecam kupowania w salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak przedmówcy, polece galeriawidzenia.com - okularki naprawdę pierwsza klasa i renomowanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×