Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olejekarganowyolejekarganowu;

gdzie kupic olejek arganowy? faktycvznie taki dobry??

Polecane posty

Gość olejekarganowyolejekarganowu;

na wlosy?? jak go uzywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_eco
Poszukaj pod hasłem chleb Adama - mają w sprzedaży naprawdę świetny olej i nie rafinowany bio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia samosiaaaa.,
w necie, w sklepach ze zdrową żywnością-jest reelayjny, ja go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka123
ja osobiście polecam ten z Organique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejekarganowyoljekarganowu;
no ok ale podobno dobry na wlosy to prawda? jak go uzywac? ze podobno wzmacnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam go zmieszanego z innymi olejami (rycyna, kokos, oliwa, argan) raz w tygodniu, olejuję włosy na noc, chustka i spać :):) efekty przychodzą, ale, jak zawsze przy pielęgnacji naturalnej, trzeba czasu i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest w lidlu za 19,99 100 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moją farmaceutkę z apteki poprosiłam, poszukała taki naturalny i zamówiła, kupiłam w aptece na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moją farmaceutkę z apteki poprosiłam, poszukała taki naturalny i zamówiła, kupiłam w aptece na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moją farmaceutkę z apteki poprosiłam, poszukała taki naturalny i zamówiła, kupiłam w aptece na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w salonie kosmetycznym, który ma również sprzedaż wysyłkową. Oczywiście oryginalny i z certyfikatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja12maja
Ja wypróbowałam kilka. Na dwóch się zawiodłam, jeden był z allegro, a drugi z drogerii. Zależało mi na czystym i oryginalnym oleju arganowym, Znalazłam taki na stronie sklepu Marokogust. Sprawdziłam i tak, to jest to czego szukałam. Uwierzcie mi, że warto poszukać prawdziwego oleju, a nie mieszanek i podrób w niższej cenie, bo zawiedziecie się i zniechęcicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauczykotka
U mnie się nie sprawdził. Bardzo ciężko się zmywa z włosów, średnio przyjemny w stosowaniu, efektów na plus nie stwierdziłam. Za to przyjemnie pachnie. Używa go też moja koleżanka i raczej go sobie chwali, ale ona ma zupełnie inne włosy, grube i bardzo mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam olej arganowy efez z certyfikatem ecocert w salonie beauty premium w poznaniu www.beautypremium.pl . Dostałam gratisowo próbkę glinki marokańskiej ghassoul, z której mozna samemu zrobić maseczkę. Glinki jeszcze nie wypróbowałam, za to z oleju jestem jak na razie zadowolona, dodaję go do kremu na noc i nakładm na końcówki wlosów na kilka minut zanim zacznę mycie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie się nie sprawdził okropny zapach! plami ubranie/bo tłusty/ jedynie na noc, bo normalnie do pracy, to ohydny zapach i nic nie pomaga, ani na sucha skórę ani na inne dolegliwości skórne naciąganie działa jak 30 lat temu oliwa z oliwek czyli śmierdzi i tłuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jakie efekty uzyskujecie z tym olejkiem? Bo ja jak dotąd żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek a olej arganowy to duża róznica. Rossmanowski olejek o jakaś mieszanka, którą stosuje się na końcówki wlosow po umyciu. Naturalny olej arganowy nakłada się na włosy na 30 min lub wczesniej przed umyciem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze zamawiam olej arganowy Argan Vital Skin Oil w drogeria.zyj-zdrowo.com, cena jak na 55 ml jest niezbyt wygórowana, a stosuje go przede wszystkim na włosy i rzeczywiście sprawdza się na nich dużo lepiej niż np. olej kokosowy. Po użyciu oleju arganowego moje włosy są lepiej dociążone, lśnią i nie puszą się, z czym mam zawsze największy kłopot. Czasem używam na cała twarz na noc i rano jest bardziej wygładzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka231
Ja osobiście zakupiłam olej arganowy w Golden Oil jestem z niego zadowolona znacznie pomógł cerze mojej twarzy wyprowadził ją na prostą.Korzystam z niego już od 2 lat i ciągle mnie zaskakuje swoimi właściwościami i tym jak pozytywnie wpływa na naszą skórę. Olej wspaniale się wchłania jest on organiczny,certyfikowany nie zawiera związków chemicznych a przede wszystkim nieoszukany tylko orginalny Marokański Olej Arganowy poniżej zamieszczam link do produktu naprawdę warto ! polecam : http://www.goldenoil.pl/product_info.php?products_id=2458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm , testowałam różne i szczerze nie widze efektów , efekt jest od razu po posmarowaniu , za godzine skóra sucha na powrót , nie wiem o co chodzi moze nie na wszystkich działa a może jest chwytem reklamowym dla naiwnych , próbowałam na włosy to samo na drugi dzień suche siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam olejek ze sklepu zróbsobiekrem to jest jakies mocne nieporozumienie , jest tępy w dotyku zero śliskości i śmierdzi jakby domieszką ropy , nie zadziałał nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena1212
Jeśli chcesz kupić stu procentowy olejek arganowy prosto z Maroko to ja polecam serwis www.argangroup.pl/xwesdfksmd/sklep/start . Tutaj kupuję od dłuższego czasu, bo nigdzie indziej nie mogłam trafić na produkty, które by miały wszystkie 5 certyfikatów jakości. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja arganowego używam zamiast kremu na noc i po roku stosowania nie wyobrażam sobie pielęgnacji twarzy bez tego kosmetyku. Kupuje przez stronę ' zrób sobie krem'. Na włosy natomiast nakładam olej kokosowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×