Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotka222

Gdzie kupic peruke?

Polecane posty

Gość kotka222

z powodu ogromnego wypadania wlosow planuje kupic peruke, przegladalam oferty na allegro, ale jakos nie jestem przekonana do kupowania peruki na allegro, tam ceny wahaja sie od 80-150 zl. mysle ze te peruki nie sa zbyt solidne. natomiast w rokoko sa peruki naturlane ale kosztuje az 1600 zl. Nie wiem czy lepiej na poczatek kupic taka tania? prosze o wypowiedz osoby ktore nosza peruki gdzie sie zaopatruja w nie, i jak sie wogole te peruki nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsazaaaa
a co jest powoedem twojego wypadania wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
prosze piszcie. powodem mojego wypadania bylo farbowanie włosów co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
napiszcie co sadzicie o takich perukach sztucznych z alllegro, czy to widac ze to peruka, czy spadnie z glowy jak wiatr zawieje? mam watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
jeszcze jak ktos by sie mogl wypowiedzieć na temat handsome med w bielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama01
najlepiej wybierz sie do Londynu tanimi liniami, tutaj sklepow z perukami jest multum.Ja ostatnio kupilam peruke na stronie internetowej, moge powiedziec,ze jest dobrej jakosci, ale peruka peruce nie rowna...dobrze byloby, gdybys tez mogla ja wczesniej przymierzyc,lub moc zwrocic jak ci nie bedzie pasowala.Ja kupilam tutaj http://www.valentinewigs.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszzek
Na allegro peruki nie są takie złe, co prawda,z porównaniem do rokoko ceny są zastraszająco niskie, ale nie obawiaj się ;] Moja ciocia ma już bodajże 4 z allegro, i tak nie narzeka :) www.handsomemen.pl/wlosy,inne,historia_peruk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam do was pytanie zamawiał ktoś z was perukę z tej strony http://www.wig.com/default.asp?mscssid=&adsrc= Mi się podoba ta: (syntetyczna) http://www.wig.com/product.asp?nid=2&did=113&pid=1734&mscssid=&adsrc=&pg=2&sort=0&sort=0&attrid=&qs=1&color=&length=&style=&material=&attrid=&qs=1 ALBO (NATURALNA) http://www.wig.com/product.asp?nid=1&did=113&pid=1261&mscssid=&adsrc=&pg=2&sort=0&sort=0&attrid=&qs=1&color=&length=&style=&material=&attrid=&qs=1 zastanawiam sie też nad perukami z rokoko: http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=250 albo ta http://www.peruka.pl/index.php?prod_id=273 ale sama juŻ nie wiem co robić . mam jeszcze pytanie jaka jest lepsza syntetyczna czy naturalna? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka171
ja proponuję poprzestanie farbowania włosów, udanie się na badanie trychologiczne w celu spr czy można coś zrobić z wypadającymi włosami a jeżeli chodzi o perukę to polecam te z Hair Lab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj reklamiaro
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewoluacja
CZY NIE MOZE BYC ZADNEGO FORUM BEZ REKLAMUJACEGO SIE HAIR LAB???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli szukasz peruki na imprezę (a nie na co dzień) to coś fikuśnego można dostać w sklepie Congee.pl, ogólnie mają tam sporo rzeczy i dodatków na imprezy łącznie z przebraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy radziłabym zakup na allegro, no chyba że masz kogos kto wskaże Ci konkretną peruke jaka masz kupić, bo to ryzyko co tak na prawde Tobie przyślą. Wiem na pewno, że kiedyś peruke kupiła sobie moja koleżanka na splendore.pl i była bardzo zadowolona. Przede wszystkim włosy wyglądały do tego stopnia naturalnie, że nikt by nie powiedział że to nie jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak rzeczywiście e tym sklepie congee, może znaleźć bardzo ciekawe stroje karnawałowe i peruki, rzeczywiście nie ma co kupować z niewiadomego źródła, bo potem jeszcze człowiek nabawi się jakiś niepotrzebnych rzeczy, lepiej kupic w sprawdzonym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera49
ja powiem tak co do cen na allegro ze niskie to nie znaczy że złej jakości ponieważ moze sobie ktoś kupił markową perukę ale nie widzi ,się w niej i sprzedaje tanio trzeba zapytać o model fason i poszukać w necie coś na jej temat ja kupiłam 3 uzywane na allegro firmy nah są piękne za nowe musiała bym dać za jedną 350 ja dałam za 1dną 80 pisz odpowiem mam już w tym doświadczenie ja kupuję dla wygody pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOZISOFT
Witam, Pani u mnie kupiła z kolekcji JapanStyle. http://allegro.pl/peruka-profesjonalna-naturalna-jedwab-promocja-i3000258793.html?source=oo i jest bardzo zadowolona, ceny są o 300 a nawet 400% mniejsze niż w sklepach bo sprowadzam z chin, a te w sklepach są z tych samych hurtowni sprowadzane. Mam same pozytywne komentarze jak i założoną firmę więc kupi Pani bez ryzyka. Pozdrawiam. gg- 4880805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zapraszam do obejrzenia peruki w sklepe internetowym www.peruki.sklep.pl mają duży wybór i są dobrej jakości Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala1986
Witam najlepiej kupić perukę z włosów naturalnych (ja choruję na łysienie plackowate od 14 lat i sama noszę lace wig) to bardzo wygodna peruka, na mikrosiateczce, z naturalnym przedziałkiem (można ją czesać na różne strony), dopasowywana do rozmiarów głowy :) jeśli ktoś jest zainteresowany takim rozwiązaniem proszę o kontakt : kala19864@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie PILNIE SPRZEDAM od ręki nową full lace z silk topem , którą odebrałam dosłownie 15 września, niestety nie czuję się dobrze w tym kolorze, który wybrałam. Full lace wig ma świetną jakość, ostatnią nosiłam prawie 2 lata . Parametry full lace wig: - European human hair - proste, są to włosy bardzo dobrej jakości, podobne w strukturze do naszych włosów, są ciensze, bardziej lejace, satynowe i o wiele delikatniejsze w dotyku niż inne rodzaje włosów jak indian virgin, Mongolian virgin i inne. -color T4/ 30 - to znaczy że full lace ma zrobione delikatne odrosty, są bardzo malutkie , aby nadać jej naturalności, są zrobione bardzo profesjonalnie , oczywiście można ją przefarbować na kolor ciemniejszy - długośc włosów 75 cm, jest bardzo długa, ale dzięki temu można wykreować dowolną fryzurę, jaką sobie wymarzysz - gęstość jest bardzo dobrze rozplanowana od góry jest włosów mniej, na dole więcej dzięki temu, nie ma efektu hełmu na głowie - rozmiar full lace - to "s" - rodzaj siatki-koronka szwajcarska, kolor transparentny - posiada SILK TOP - kolor light - posiada baby hair - włosy mają delikatnie pocieniowane końce, poprosiłam o to specjalnie. - siateczka ma wszyte grzebienie jeden duży z przodu, jeden duży z tyłu, dwa małe po bogach - włosy były już umyte, w celu sprawdzenia jakości włosów, włosy były jednak nie noszone! Ubrane były tylko do zdjęć. Bardzo żałuję, że będę musiała je sprzedać ... Może komuś bardziej spodoba się kolor. Dodam, że były to włosy zamawiane dla mnie, więc jakośc w tej kwestii jest dla mnie pierwszorzedna. Sama noszę full lace od kliku dobrych lat, więc wiem jak rozpoznać włosy dobrej jakości. Bardzo proszę kierować zapytania na maila: kot_ori@op.pl J. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po długim poszukiwaniu odpowiedniej dla siebie peruki trafiłam na nowo otwarty sklep w Krakowie "Peruki Kraków - Świat Peruk" przy ul. Dietla 50. Wizyta w sklepie była dla mnie dużym zaskoczeniem - przytulne i miłe miejsce w którym Panie doradziły w wyborze odpowiedniej dla mnie peruki. Poziom jakośc***eruk jak i obsługi rewelacyjny! Polecam szczerze! perukikrakow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również z czystym sercem mogę polecić w Krakowie "Świat peruk" na ul. Dietla 50 :) Już dłuższy czas szukałam peruki idealnej dla siebie, bo jak wiadomo taki wybór jest bardzo trudny. I tak szukałam, no i na szczęście się doszukałam :) Z peruki jestem bardzo zadowolona. Mimo tego, że kupiłam perukę syntetyczną, na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, że ją noszę z czego bardzo się cieszę. Słyszałam bowiem, że widać znaczną różnicę w noszeniu sztucznej peruki, jednak to nie prawda. Jeżeli jest tylko dobrze dobrana to tego nie widać. Moja peruka jest też lekka, co było dla mnie bardzo ważne przy wyborze, gdyż zbliżają się cieplejsze dni i nie chciałam czuć się jak w czapce... Do sklepu przyszłam razem z córką, żebym czuła się pewniej i żeby mi doradziła tą odpowiednią. Były tam też bardzo miłe Panie, które nam również pomogły i wszystko wytłumaczyły, np. jak ją nosić czy pielęgnować. Polecam wszystkim osobom, które borykają się z podobnymi problemami zdrowotnymi, jak ja. Pozdrawiam, Basia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na Dietla 50 w Krakowie jest całkiem w porządku. Również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania nową peruke z metką, długość włosów przed ramiona bez grzywki. Posiada siateczke naturalną przy przedziałku. Kolor czekoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Kraków, to polecam sklep na ul. Dietla 50 w Krakowie. Jest duży wybór, więc można coś dla siebie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Ja swoją perukę kupiłam sklepie Life Plus w poznaniu i jestem bardzo zadowolona. Dzięki fachowej obsłudze wybrałam idealny rozmiar i bardzo twarzową fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma boryka się z problemem łysienia plackowatego. Jest to dla niej bardzo przykre doświadczenie. Często ma zmienny humor właśnie w związku z brakiem włosów. Dlatego ja, chcąc jej w jakimś stopniu pomóc postanowiłam pomóc jej w znalezieniu odpowiedniego miejsca, gdzie w Krakowie może znaleźć perukę dla siebie. W tym celu zaczęłam czytać różne fora. I tak znalazłam kilka propozycji odnośnie takiego sklepu w Krakowie. Sprawdziłyśmy wszystkie, ale tylko w sklepie na u. Dietla 50 znajoma znalazła to czego tak naprawdę szukała od dawna. Jest tam naprawdę duży wybór i myślę, że każdy może coś tam znaleźć dla siebie. Znajoma jest zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep z perukami na ul. Dietla w Krakowie. Na miejscu jest bardzo duży wybór peruk i kosmetyków do nich. Obsługa też jest cierpliwa i pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją perukę naturalną kupiłam w Krakowie na ul. Dietla 50. Do tego sklepu zabrała mnie moja przyjaciółka, która nie mogła już słuchać mojego narzekania na bardzo rzadkie i słabe włosy. Znalazła ich w internecie na stronie: https://perukikrakow.pl/. Na miejscu przymierzyłam masę różnych modeli i kolorów, gdyż przy okazji chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie - - -kolor włosów. Po dłuższym czasie zdecydowałam się na piekną długą blond perukę i na chwile jestem bardzo z niej zadowolona, gdyż wcale nie widać, że to peruka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×