Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veressa

gdzie najmniejsza kolejka i najszybszy termin do neurologa w warszawie?

Polecane posty

Gość veressa

bo na banacha to najbliższy termin na marzec 2013 !! a mam babcie która choruje na alzheimera i potrzeba wizyty u neurologa jak najprędzej bo z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawałek drewna
Na chełmskiej czekałam miesiąc. Na Banacha nie ma co próbowac - tam terminy są zaporowe. A próbowałaś dzwonić po prywatnych placówkach, które mają podpisany kontrakt z NFZ na konsultacje neurologa? Ja w taki sposób znalazłam okulistę na NFZ z terminem za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolasekeM
racja, trzeba próbować prywatnie, dr Obersztyn przyjmuje prywatnie, nie wiem czy nadal na Foksalu, ale na pewno na Płockiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda stare, ale może ktoś szuka- ja też byłam u dr Obersztyn ktoś tu już o nim pisał i kolejki małe, wizyta chyba stówe kosztowała... jest na znajdzlekarza.pl to mozna poczytac tam cobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uulkaa
Faktycznie najlepszym sposobem jest udanie się do specjalisty, a konkretnie do neurologa. Zgadzam się, że Psychomedic zatrudnia bowiem specjalistów z doświadczeniem. Można się zarejestrować pod nr 22 253 88 88 oraz online przez całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie poleciłabym tez ta klinikę http://neurologiaplock.pl/. można zapisać sie na wizytę do bardzo dobrej specjalistki jesli chodzi o neurologię - dr Hanna Owczarz Kośmider. Warto na pewno ponieważ w tej klinice przyjmują naprawdę świetni specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwaX
Ja aktualnie leczę się u dr Igor Kaszyński ( tutaj jest strona http://www.med-expert.pl/ ) Od dawna choruję na borelioze, z którą szczerze mówiąc wcześnie lekarz rodzinny sobie nie radził. Wprawdzie miałam skierowanie na nfz ale były bardzo długie kolejki tak więc postanowiłam wybrać się prywatnie. Jestem zadowolona. Pan doktor ma dobre podejście do pacjenta. Mój stan również się poprawił,czuję,że mam więcej energii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migreny udało mi się załagodzić. Prowadziła mnie neurolog z Medicenter Katarzyna Gniadek – Olejniczak. Musiałam zainwestować w trochę specjalistycznych badań, ale teraz mam pewność, co się dzieje z organizmem i na jakich elementach się skupić przy leczeniu. Dobra przychodnia, jak na Warszawę to stawki do zaakceptowania. Solidna neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenikaaaa712
Moim zdaniem tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa warto zarejestrować się na wizytę. Mają tam świetnych specjalistów. Poza tym są tam krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammaii22
Jak ma być szybko to najlepiej iść prywatnie. W Rex Medica Sport przyjmuje doktor Makowska. Ale z tego co wiem mają tam też innych neurologów. Polecam przedzwonić i zapytać o pierwszy wolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka3333
Pod nr 22 253 88 88 można się umówić do neurologa, ale oczywiście prywatnie. W Psychomedic mają bardzo dobrych i przede wszystkim sprawdzonych lekarzy. Można szybko umówić się na konkretny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×