Odpowiedz na ten temat

Gdzie naturalne kosmetyki?

• sama natura 2009.01.14 [12:34]
    Czy znacie może jakieś sklepy w Warszawie, gdzie można kupić naturalne kosmetyki? Ale żeby były naprawdę naturalne. Coś do domowego spa, jakieś olejki do masażu.
  • byż może 2009.01.14 [12:38]
    Body shop?
  • sama natura 2009.01.14 [12:44]
    może ktoś pomoże?
  • iwonaewas 2010.02.21 [23:11]
    Ekologiczne, naturalnie kosmetyki: szczegolnie polecam mydła sodasan migdałowe, drzewo sandałowe, produkty eco cosmetics, lavera - kremy, szampony, logona ziemia wulkaniczna..

ponizej link do sklepu, w ktorym robię zakupy:
    www.zdrowekosmetyki.pl

• inna historia 2010.02.22 [00:00]
    a ja polecam marokanskie kosmetyki,www.marokostyle.com
  • Kalejdoskop 2010.03.08 [11:41]
    Ja mam sprawdzony sklep w krakowie - od niedawna coprawda,ale zachwycona jestem kosmetykami naturalnymi Masło shea - rewelacja, prowadzą sprzedaż przez internetwww.mydlarnia.info.pl poza tymwww.mazidla.com

wzrost 164cm 24.01 - 66 kg 31.01 - 62 kg 07.02 - 60,5 kg 22.02 - 59 - 59,5 kg 07.03 - 58 - 59 kg cel - 56 kg ...mmmm
  • dd981 2010.03.14 [20:31]
    Bardzo fajne są kosmetyki z serii zioła polskie. Zarówno kremy do twarzy, mleczka i toniki, oraz szampony i odżywki do włosów.
  • Badz Blizej Natury 2010.03.21 [23:14]
    Swietne kosmetyki naturalnewww.beautynature.pl , nowa marka Alep Naturewww.alepnature.pl

- olej arganowy
    - olej z czarnego kminku
    - czarne mydlo
    - mydla Aleppo
    - dezodorant naturalny Alun

Wysoka jakosc i estetyka gwarantowana.
    Polecam, wyjatkowe kosmetyki.

Pozdrawiam

• Gorzka1974 2010.04.21 [12:51]
    Poszukaj nawww.morzeurody.pl . Sklep jest niedaleko Warszawy, więc przesyłka powinna być bardzo szybka.

Mają bardzo dobre kosmetyki naturalne, szczególnie zwróć uwagę na Joppa Minerals albo Purely Skin Care . Rewelacyjne są i jak na naturalne w bardzo dobrych cenach. usmiech.gif

Pozdrawiam!

Rób to co lubisz, ale nie sprawiaj przez to innym przykrości...
  • monika1946 2010.06.02 [16:47]
    mozna wysyłkowo kupić świetne preparaty włoskie marki Naturissima - są w internetowym sklepie zielarskimwww.PodarujZdrowie.pl

Monika
  • Bogna1 2011.02.08 [15:37]
    Zapraszam wszystkich do nowego sklepu. 100% olej lniany Golden Omega3, esencja SuperOwoców i ziół... oraz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, do wyszczuplania, odmładzania, włosów

Po zarejestrowaniu 10% rabatu na cały asortyment sklepu
    http://www.kolagen-naturalny.vivetia.com/skle p-9/

• Pani Prowizor 2011.02.08 [16:58]
    Można je zrobić z powodzeniem samemu w domu:
    http://tnijurl.com/6fc1cb010157/
    powodzenia........
  • Stecunia 2011.02.08 [17:50]
    ja ze swojej strony mogę polecić kosmetyki aromatyczne:
    www.aromatic.aromagroup.pl

Tutaj znajdziesz więcej informacji
    pozdrawiamusmiech.gif

• jabłecznik 2011.11.06 [19:00]
    Witam.
    Szczerze moge polecić sklep internetowywww.wyspakosmetykow.pl. Mają szeroki asortyment kosmetyków z Izraela z minerałami z Morza Martwego. Zamawiałam już kilka razy i są naprawdę godne uwagi. W sprzedaży tego sklepu są także kosmetyki naturalne marki Zuii z Australii. Czaję się na ich podkład, ale poczekam aż zrobią promocję usmiech.gif

• marcinkowyrogalik 2011.11.08 [21:12]
    A jakich kosmetyków konkretnie używasz z jericho? może mydełka glicerynowego? słyszałam o nim dużo dobrego i zastanawia mnie czy go nie kupić.

• jabłecznik 2011.11.09 [21:19]
    Szczerze mogę Ci polecić ich balsamy, są mega wydajne, cena nie najniższa ale adekwatna do wydajności i efektu. W buteleczce jest 300ml ale wystarczy niewielka ilość żeby wysmarować całe ciało. Szybko się wchłania i co dla mnie ważne dobrze nawilża. Ciekawe zapachy, naturalne nie czuć sztucznego aromatu. Maseczki do twarzy także warto wypróbować, zależy jaką masz cerę ale błotko generalnie jest świetne. A własnie zapomnialam przecież o samym błotku. Trochę z nim zabawy jest i mycia łazienki ale jakie całko póżniej usmiech.gif miodzio!!! Kupowałam na allegro i w sklepie internetowymwww.wyspakosmetykow.pl Fajnie bo często robią jakieś promocję, można kupic większą ilość sporo taniej.

• marcinkowyrogalik 2011.11.15 [20:56]
    Do Jabłecznik-skusiłam się na mydełko glicerynowe. Dziś zrobiłam przelew, zobaczymy jak szybko dostane przesyłkę? Zaczęłam zastanawiać się nad tym błotkiem, podobno oczyszcza, zmniejsza napięcie skóry i ujędrnia ją usmiech.gif no ciekawe!!!To prawda, bardzo jestem ciekawa!I miła niespodzianka, bo mają promocję na kosmetyki, tylko dopiero 29.11 (30% zniżki).Cos mi się wydaję, że wtedy błoto będzie moje!

• marcinkowyrogalik 2011.11.18 [20:57]
    usmiech.gif ale jestem zakręcona, dziś przyszłą do mnie przesyłka z wyspykosmetykow.pl i co dostałam mydełko z czarnego błota. Chciałam glicerynowe ale przez moje roztargnienie zamówiłam to. Nawet lepiej bo doczytałam że ma dawać efekt oczyszczający przy problemowej skórzeusmiech.gif !!Zobaczymy jak się sprawuje, a glicerynowe kupię przy Happy Hour.
  • jabłecznik 2011.11.30 [21:31]
    usmiech.gif zamówiłam kolejne opakowanie błota. Tym razem wzięłam większe, 500g,!!!I znowu zabawię się w domowe spa.

• inny22 2011.12.06 [20:18]
    w marce eva natura jest sporo kosmetyków opartych na naturalnych wyciągach.
  • pola_en 2012.02.08 [12:46]
    A ja polecam mydełka z firmy Mydlarnia u Franciszka http://www.mydlarnia.info/tradycyjnie-z-alepp o-cat-226.aspx. W składzie mają tylko trzy/cztery składniki, wszystkie naturalne (głowny to chyba oliwa z oliwek). Ja używam mydełka z glinką Beloun czyli do cery tłustej. Właściwie od pierwszego razu czuc różnicę. Skóra nie jest taka napieta i znikają wszelkie zaczerwienienia. O wiele rzadziej też wyskakują niespodziewajki usmiech.gif Cena może niektórym wydać sie wysoka (jak na kostke mydła) ale mozna je stosować tez do ciała i do mycia włosów (polecam!) a więc to jakby trzy w jednym!
    Sklep ma oczywiście w ofercie dużo więcej produktów ale ja na razie zachwycam się tym usmiech.gif
    Z tego co pamiętam w warszawie są chyba trzy sklepy. Na Koszykowej, placu Wilsona i chyba ul. Podwale.

• palace 2012.02.21 [20:19]
    Byłam dzisiaj w tej Mydlarni. Bardzo fajne miejsce, szeroki asortyment. Dużo rzeczy, trudno się zdecydować. Kupiłam sobie akcesoria do masażu i sól do kąpieli- będę testować w te zimne wieczory.hehehe

• KInga_Z 2012.07.04 [22:40]
    Witam ja używam od jakiegoś czasu kosmetyków firm Bentley Organic oraz Faith In Nature, bardzo pasują mi szczególnie mydełka i szamponyoczko.gif Polecam wszystkim sklep w którym kupuję
    http://sklep.puregreen.pl/kosmetyki-naturalne /

• MMMusia 2012.08.24 [19:46]
    Ja zawsze robię zakupy nawww.e-fiore.pl , tylko tam mogę kupić bezpiecznie naturalne oleje i masła. Zawsze dostaję gratisy do przesyłki. Mają bardzo apetyczny i aromatyczny asortyment. Wreszcie moja skóra przestała być sucha i podrażniona.
  • ewelinka_f 2012.10.02 [23:04]
    Ja znam fajny sklep internetowywww.mydlodajnia.pl , sama natura i produkty z certyfikatami...
    www.mydlodajnia.pl
  • niski prawiczek 2012.10.02 [23:19]
    ecospa.pl
  • jadziajedzie 2012.11.12 [16:33]
    Ja już sprawdziłam te "naturalne kosmetyki". Wiele sieciówek w centrach handlowych (nie wymienię z nazwy bo nie chcę robić antyreklamy) oferuje naturalne masła, algi itp. Długo się zastanawiałam nad pewną rzeczą, otóż wiele naturalnych, organicznych i nieprzetworzonych produktów kosmetycznych typu masło shea, maski algowe itd. musi być przechowywane w lodówce. W wielkich galeriach w pięknych kolorowych sklepach te produkty - oferowane jako organiczne, naturalne - stoi przez wiele godzin czy dni na wierzchu, często bez przykrycia, w temp. pokojowej. Jeśli się nie psują to znaczy, że są konserwowane lub wielokrotnie przetworzone. Kupiłam kiedyś masełko w takim sklepie, cena oczywiście wygórowana ale chciałam sprawdzić to naturalne cudo. Nie zachwycało, więc wróciłam do kosmetyków z tradycyjnej drogerii. Po kilku miesiącach trafiłam przypadkiem na sklep internetowy, który oferuje takie naturalne cacka i kupiłam peeling enzymatyczny i jakiś olej, chyba z migdałów. Pierwszy pozytyw to to, że producent pakuje towar w opakowania apteczne, na których wydrukowana jest data ważności kosmetyku. To mnie właśnie przekonało do pierwszego zakupu. Doznałam pozytywnego szoku gdy tylko wypróbowałam peeling. Mam cerę naczynkową i mimo iż peeling trzymałam na buzi 20 min to nie dostałam żadnego uczulenia ani podrażnienia. Skóra była delikatnie złuszczona a przy tym rozjaśniona i nawilżona. Od razu zrobiłam mega zamówienie i zaopatrzyłam się w większa ilość tych specyfików. Po kilku miesiącach stosowania tych naturalnych cudeniek całkowicie odeszłam od kosmetyków drogeryjnych. Zamawiając z internetu sprawdzam jak są pakowane takie produkty, jak wytwarzane (czasem żądam przedstawienia posiadanego certyfikatu, bo skoro są organiczne to jakoś to można udowodnić). Nie zawsze się sugeruję ceną, raczej jakością i tym, co gwarantuje producent. Mam kilka zaufanych źródeł u których się zaopatruję i nigdy więcej nie dam się naciągnąć na marketingowe sztuczki sieciówek. Polecam w 100% naturalne kosmetyki ale tylko ze sprawdzonych sklepów. Moja cera po długiej walce wreszcie dochodzi do siebie usmiech.gif
  • agattrix 2012.12.21 [16:02]
    Jabłecznik - ja też skorzystałam z tej strony i byłam zadowolonaoczko.gif
  • Ibrakadabr 2012.12.21 [21:12]
    Poszukaj tez na poloniacosmetics.pl Mają ciekawy wybór wiec moze i znajdziesz cos dla siebieusmiech.gif
  • rynka56 2012.12.22 [18:33]
    ja popre kolezanke co pisala o tym poloniacosmetics zwłaszcza ze maja duzy wybor kosmetykow ekologicznych wiec dla mnie akuratusmiech.gif
  • polecam po składnikach 2012.12.22 [18:43]
    Pat & Rub, Firmy A., Bardzo dobre INCI, dużo naturalnych składników

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...