Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama natura

Gdzie naturalne kosmetyki?

Polecane posty

Gość sama natura

Czy znacie może jakieś sklepy w Warszawie, gdzie można kupić naturalne kosmetyki? Ale żeby były naprawdę naturalne. Coś do domowego spa, jakieś olejki do masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byż może
Body shop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama natura
może ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekologiczne, naturalnie kosmetyki: szczegolnie polecam mydła sodasan migdałowe, drzewo sandałowe, produkty eco cosmetics, lavera - kremy, szampony, logona ziemia wulkaniczna.. ponizej link do sklepu, w ktorym robię zakupy: www.zdrowekosmetyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna historia
a ja polecam marokanskie kosmetyki, www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sprawdzony sklep w krakowie - od niedawna coprawda,ale zachwycona jestem kosmetykami naturalnymi Masło shea - rewelacja, prowadzą sprzedaż przez internet www.mydlarnia.info.pl poza tym www.mazidla.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd981
Bardzo fajne są kosmetyki z serii zioła polskie. Zarówno kremy do twarzy, mleczka i toniki, oraz szampony i odżywki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badz Blizej Natury
Swietne kosmetyki naturalne www.beautynature.pl , nowa marka Alep Nature www.alepnature.pl - olej arganowy - olej z czarnego kminku - czarne mydlo - mydla Aleppo - dezodorant naturalny Alun Wysoka jakosc i estetyka gwarantowana. Polecam, wyjatkowe kosmetyki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na www.morzeurody.pl . Sklep jest niedaleko Warszawy, więc przesyłka powinna być bardzo szybka. Mają bardzo dobre kosmetyki naturalne, szczególnie zwróć uwagę na Joppa Minerals albo Purely Skin Care . Rewelacyjne są i jak na naturalne w bardzo dobrych cenach. :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna wysyłkowo kupić świetne preparaty włoskie marki Naturissima - są w internetowym sklepie zielarskim www.PodarujZdrowie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna1
Zapraszam wszystkich do nowego sklepu. 100% olej lniany Golden Omega3, esencja SuperOwoców i ziół... oraz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, do wyszczuplania, odmładzania, włosów Po zarejestrowaniu 10% rabatu na cały asortyment sklepu http://www.kolagen-naturalny.vivetia.com/sklep-9/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stecunia
ja ze swojej strony mogę polecić kosmetyki aromatyczne: www.aromatic.aromagroup.pl Tutaj znajdziesz więcej informacji pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szczerze moge polecić sklep internetowy www.wyspakosmetykow.pl. Mają szeroki asortyment kosmetyków z Izraela z minerałami z Morza Martwego. Zamawiałam już kilka razy i są naprawdę godne uwagi. W sprzedaży tego sklepu są także kosmetyki naturalne marki Zuii z Australii. Czaję się na ich podkład, ale poczekam aż zrobią promocję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich kosmetyków konkretnie używasz z jericho? może mydełka glicerynowego? słyszałam o nim dużo dobrego i zastanawia mnie czy go nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mogę Ci polecić ich balsamy, są mega wydajne, cena nie najniższa ale adekwatna do wydajności i efektu. W buteleczce jest 300ml ale wystarczy niewielka ilość żeby wysmarować całe ciało. Szybko się wchłania i co dla mnie ważne dobrze nawilża. Ciekawe zapachy, naturalne nie czuć sztucznego aromatu. Maseczki do twarzy także warto wypróbować, zależy jaką masz cerę ale błotko generalnie jest świetne. A własnie zapomnialam przecież o samym błotku. Trochę z nim zabawy jest i mycia łazienki ale jakie całko póżniej :) miodzio!!! Kupowałam na allegro i w sklepie internetowym www.wyspakosmetykow.pl Fajnie bo często robią jakieś promocję, można kupic większą ilość sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jabłecznik-skusiłam się na mydełko glicerynowe. Dziś zrobiłam przelew, zobaczymy jak szybko dostane przesyłkę? Zaczęłam zastanawiać się nad tym błotkiem, podobno oczyszcza, zmniejsza napięcie skóry i ujędrnia ją :)no ciekawe!!!To prawda, bardzo jestem ciekawa!I miła niespodzianka, bo mają promocję na kosmetyki, tylko dopiero 29.11 (30% zniżki).Cos mi się wydaję, że wtedy błoto będzie moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale jestem zakręcona, dziś przyszłą do mnie przesyłka z wyspykosmetykow.pl i co dostałam mydełko z czarnego błota. Chciałam glicerynowe ale przez moje roztargnienie zamówiłam to. Nawet lepiej bo doczytałam że ma dawać efekt oczyszczający przy problemowej skórze:) !!Zobaczymy jak się sprawuje, a glicerynowe kupię przy Happy Hour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))) zamówiłam kolejne opakowanie błota. Tym razem wzięłam większe, 500g,!!!I znowu zabawię się w domowe spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny22
w marce eva natura jest sporo kosmetyków opartych na naturalnych wyciągach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam mydełka z firmy Mydlarnia u Franciszka http://www.mydlarnia.info/tradycyjnie-z-aleppo-cat-226.aspx. W składzie mają tylko trzy/cztery składniki, wszystkie naturalne (głowny to chyba oliwa z oliwek). Ja używam mydełka z glinką Beloun czyli do cery tłustej. Właściwie od pierwszego razu czuc różnicę. Skóra nie jest taka napieta i znikają wszelkie zaczerwienienia. O wiele rzadziej też wyskakują niespodziewajki :) Cena może niektórym wydać sie wysoka (jak na kostke mydła) ale mozna je stosować tez do ciała i do mycia włosów (polecam!) a więc to jakby trzy w jednym! Sklep ma oczywiście w ofercie dużo więcej produktów ale ja na razie zachwycam się tym :) Z tego co pamiętam w warszawie są chyba trzy sklepy. Na Koszykowej, placu Wilsona i chyba ul. Podwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palace
Byłam dzisiaj w tej Mydlarni. Bardzo fajne miejsce, szeroki asortyment. Dużo rzeczy, trudno się zdecydować. Kupiłam sobie akcesoria do masażu i sól do kąpieli- będę testować w te zimne wieczory.hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KInga_Z
Witam ja używam od jakiegoś czasu kosmetyków firm Bentley Organic oraz Faith In Nature, bardzo pasują mi szczególnie mydełka i szampony;) Polecam wszystkim sklep w którym kupuję http://sklep.puregreen.pl/kosmetyki-naturalne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMusia
Ja zawsze robię zakupy na www.e-fiore.pl , tylko tam mogę kupić bezpiecznie naturalne oleje i masła. Zawsze dostaję gratisy do przesyłki. Mają bardzo apetyczny i aromatyczny asortyment. Wreszcie moja skóra przestała być sucha i podrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziajedzie
Ja już sprawdziłam te "naturalne kosmetyki". Wiele sieciówek w centrach handlowych (nie wymienię z nazwy bo nie chcę robić antyreklamy) oferuje naturalne masła, algi itp. Długo się zastanawiałam nad pewną rzeczą, otóż wiele naturalnych, organicznych i nieprzetworzonych produktów kosmetycznych typu masło shea, maski algowe itd. musi być przechowywane w lodówce. W wielkich galeriach w pięknych kolorowych sklepach te produkty - oferowane jako organiczne, naturalne - stoi przez wiele godzin czy dni na wierzchu, często bez przykrycia, w temp. pokojowej. Jeśli się nie psują to znaczy, że są konserwowane lub wielokrotnie przetworzone. Kupiłam kiedyś masełko w takim sklepie, cena oczywiście wygórowana ale chciałam sprawdzić to naturalne cudo. Nie zachwycało, więc wróciłam do kosmetyków z tradycyjnej drogerii. Po kilku miesiącach trafiłam przypadkiem na sklep internetowy, który oferuje takie naturalne cacka i kupiłam peeling enzymatyczny i jakiś olej, chyba z migdałów. Pierwszy pozytyw to to, że producent pakuje towar w opakowania apteczne, na których wydrukowana jest data ważności kosmetyku. To mnie właśnie przekonało do pierwszego zakupu. Doznałam pozytywnego szoku gdy tylko wypróbowałam peeling. Mam cerę naczynkową i mimo iż peeling trzymałam na buzi 20 min to nie dostałam żadnego uczulenia ani podrażnienia. Skóra była delikatnie złuszczona a przy tym rozjaśniona i nawilżona. Od razu zrobiłam mega zamówienie i zaopatrzyłam się w większa ilość tych specyfików. Po kilku miesiącach stosowania tych naturalnych cudeniek całkowicie odeszłam od kosmetyków drogeryjnych. Zamawiając z internetu sprawdzam jak są pakowane takie produkty, jak wytwarzane (czasem żądam przedstawienia posiadanego certyfikatu, bo skoro są organiczne to jakoś to można udowodnić). Nie zawsze się sugeruję ceną, raczej jakością i tym, co gwarantuje producent. Mam kilka zaufanych źródeł u których się zaopatruję i nigdy więcej nie dam się naciągnąć na marketingowe sztuczki sieciówek. Polecam w 100% naturalne kosmetyki ale tylko ze sprawdzonych sklepów. Moja cera po długiej walce wreszcie dochodzi do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattrix
Jabłecznik - ja też skorzystałam z tej strony i byłam zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ibrakadabr
Poszukaj tez na poloniacosmetics.pl Mają ciekawy wybór wiec moze i znajdziesz cos dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynka56
ja popre kolezanke co pisala o tym poloniacosmetics zwłaszcza ze maja duzy wybor kosmetykow ekologicznych wiec dla mnie akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×