Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasia927

Gdzie w Poznaniu makijaz PERMANENTNY BRWI

Polecane posty

Witam, prosze wskazac sprwadzone salony kozmetyczne w Poznaniu gdzie wykonuja makijaz permanentny brwi metoda piorkowa. Prosze o podzielenie sie cennym informacjami. Gdzie warto, a ktorych salonow unikac. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam salon Anety Nowak z Grodziska Wielkopolskiego to jej telefon 515 25 07 54 ja miałam rok temu robione brwi a teraz zrobiłam usta i kreski na oczach - bol prawie zaden a wyglada sie rewelacyjnie a pani jest bardzo precyzyjna i nie ma cen jak z kosmosu a ma za to wiele zadowolonych klientów bez problemu pokaze ci swoje prace lub moge ci nawet pokazac moje na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też robiłam brwi u Pani Anety. Z tym, że ona dojeżdżała do salonu La Lumiere na Przemysłową. Teraz czas na odświeżenie makijażu. Nie orientuje się ktoś, czy Pani Aneta nadal współpracuje z tym salonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy makijaż permanenty robią w gabinecie Beauty Premium na os. Tysiąclecia 30. Miałam robiony makijaż brwi metodą microblading, moje brwi wyglądają bardzo naturalnie, jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra wykonywała microblading brwi u A. Leszczyńskiej w studio makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu, ul. Piekary12, efekt końcowy jest NIESAMOWITY :) Fantastycznie dobrany odcień i ogromna precyzja, dzięki czemu buzia stała się wyrazista i promienna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.12 pani Aneta Nowak nie robi juz w Lumiere ma swoj gabinet w Grodzisku wlkp ale w mosinie otwiera jej numer 515250754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam panią Alicję (ul.Piekary). Mam zrobione przez nią brwi (metoda microblading). Wyszło mega dobrze a tak się bałam przed zabiegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także wybrałam Imperial w Poznaniu i jestem mega zadowolona :) Tutaj jest strona studia i można zobaczyć prace tej pani "www.imperial-permanent-makeup.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozostaje mi nic innego, jak dołączenie się do opinii dziewczyn powyżej jeśli chodzi o microblading brwi :) Wiadomo, że permanentny brwi to poważna decyzja i pewnie jak każda kobieta miałam jakieś obawy, ale każdy chwalił linergistkę ze studia makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu więc zdecydowałam się i nie żałuję. Mam teraz naprawdę piękne brwi aż nie potrafię ich przestać oglądać w lusterku :D Zabiegi wykonuje pani Alicja Leszyńska, tutaj numer: 509 180 160. A jakbyście chciały dowiedzieć się więcej to tutaj macie stronkę: www.imperial-permanent-makeup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisały dziewczyny wyżej, rozważ makijaż permanentny brwi u p. Alicji Leszyńskiej w studio makijażu permanentego Imperial. I nie zastanawiaj się zbyt długo bo jestem pewna, że efekty powalą każdego na kolana (u mnie tak było!) :D Gdybyś chciała się skontaktować ze studio: 509 180 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku! Wszystkie piszecie o pani Alicji Leszczyńskiej:-) Mogę się tylko podłączyć, jest genialna! Więc makijaż permanentny brwi w Poznaniu tylko w Studiu Imperial ul. Piekary 12. Ja tam trafiłam po przejrzeniu calutkiego internetu i najbardziej przekonała mnie strona www.imperial-permanent-makeup.pl, zapisałam się, zrobiłam i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zgodnie z Waszymi sugestiami wybrałam się do studia makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu. Przejechałam pół miasta, ale warto było. Efekt końcowy lepszy niż się spodziewałam. Wiem, że to zasługa doświadczenia Pani Alicji Leszyńskiej, która wykonywała zabieg. Jej profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że wiele osób korzysta z usług regularnie. Jeśli interesują was ceny zerknijcie na stronę "www.imperial-permanent-makeup.pl" Dodam tylko, że są korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Madame art i jestem bardzo zadowolona. Już jakieś dwa dni po zabiegu prawie nie było śladu, że coś miałam robione. Jestem pół roku po zabiegu i jak na razie nie narzekam. Brwi ciągle wyglądają super i przynajmniej nie muszę ich ciągle henna malować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia900
A ja robilam brwi u Pani Majki w Galerii Fryzur Da Vinci na Traugutta. Bardzo sympatyczna kobieta, profesjonalistka, mam piekne brwi teraz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione w Beauty Premium na os. Tysiąclecia 30 na Ratajach. Pani Agata robi doskonałe makijaże od wielu lat, w tym roku miałam ponownie robiony, bo ten sprzed 2 lat już był mało wyraźny. Polecam za całego serca, możecie dzwonić tel. 530 777 610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolka991
Na Twoim miejscu udałabym się do pani Alicji Leszyńskiej. Ma gabinet makijażu permanentnego w Kamienicy Parkowej w Poznaniu. Z tego co widziałam ceny są bardzo ok a Pani Alicja cieszy sie zaufaniem wielu klientek. Sama mysle o wizycie u niej po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka33
Z doświadczenia wiem, że na wykonanie makijażu permanentnego warto brać pod uwagę jedynie najlepsze gabinety, w Poznaniu na przy ul.Piekary 12 jest studio makijażu permanentnego, w którym przyjmuje p. Alicja Leszyńska, jeśli chcemy, aby nasz makijaż był naprawdę perfekcyjny , to zdecydowanie warto umówić się do niej na wizytę, podrzucam nr telefonu - 509 180 160 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraMatos
Ja robiłam na ulicy Ogrodowej, jest tam fajny gabinet kosmetyczny Tajemnica Urody :) tutaj na ich stronie macie adres dokładny i zabiegi opisane http://tajemnicaurody.com.pl/ super mi Pani kosmetyczka tam zrobiła makijaż permanentny i nawet nie zapłaciłam dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusnta22
@SandraMatos ja do Tajemnica Urody chodzę co jakiś czas robić przedłużanie rzęs, podzielam Twoje zdanie, bardzo dobry gabinet kosmetyczny, który w dodatku znam od dawna. Co do makijażu permanentnego to jeszcze tego nigdy nie robiłam, ale ostatnio koleżanka mi polecała to i może niebawem to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja Leszczyńska to Pani, która robiła mi brwi i jestem mega zadowolona <3 W przyszłości na pewno zdecyduje się na wizytę właśnie w tym studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Zaw
Też skłaniam się ku Pani Alicji Leszyńskiej. Prowadzi gabinet przy Grunwaldzkiej 74 . Świetnie konturuje brwi oraz usta. Przed pierwszą wizytą miałam trochę stracha, ale nie dość, że wyszło super, to jeszcze wizyta była wręcz przyjemnością. Masz tu bezpośredni numer, szybciej się umowisz ;) 509 180 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaż permanentny to poważna decyzja i powinien być wykonywany przez najlepszych. Wiele osób ceni sobie panią Alicję Leszyńską. Moja koleżanka robiła u tej pani brwi. Bardzo dobra robota. Najlepiej zadzwoń - ja niestety nie mam numeru, ale pewnie gdzieś w necie znajdziesz i umów się na konsultacje. Dowiesz się co i jak, jak to wygląda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julA9
Ja ostatnio odwiedziłam gabinet makijażu permanentnego pani Alicji Leszyńskiej . Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. A oprócz tego ma korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaryjnaa
O kurcze, aż tyle pochlebnych opinii o Pani Alicji! :) Ja właśnie zamierzam się wybrać i też szukam dobrej linergistki. Ktoś potrzebuje do niej nr tel.? Znalazłam w sieci - tel. 509 180 160. Chyba się odważę i umówię się na makijaż permanenty brwi. Mam ****ardzo rzadkie i nie raz myślałam by coś z nimi zrobić. Mam nadzieję, że Pani Alicja temu zaradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STYSIA80
nie wahaj się Pani Alicja Leszczyńska jest naprawdę dobra zna się na tym co robi wprowadza super atmosferę i wszystko przebiega bez stresu naprawdę POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaMak
Zachęcona bardzo dobrymi opiniami wybrałam się do salony w Poznaniu na makijaż permanentny oka, marzyła mi się idealna kreska na górnej powiece tak abym rano nie musiała tracić dużo czasu i zawsze na basenie, na wakacjach wyglądała dobrze. Pani Alicja do której trafiłam podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i dziś cieszę się wymarzonym efektem za niewielką cenę. Gdyby ktoś chciał być tak samo zadowolony jak ja to podaje nr tel. tel. 509 180 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacioS
Na podstawie swoich doświadczeń z kilkoma już salonami, powiem jedno ALICJA LESZYŃSKA!!! Pełny profesjonalizm, świetna robota, dobra cena. Zdecydowanie Wam tą Panią polecam. Tu macie nr telefonu 509 180 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw myślałam, że to reklama, że wszyscy tak chwalą gabinet p. Alicji Leszczyńskiej, ale obejrzałam zdjęcia na stronie i doszłam do wniosku, że kobieta rzeczywiście zna się na rzeczy. Więc teraz mam i ja :) Najpiękniejsze brwi jakie miałam w życiu! I rano kilka minut zaoszczędzonych, bo już nie muszę miliona kreseczek rysować :) Teraz kuszą mnie usta, bo widziałam dziewczynę ze zrobionymi ustami u p. Ali i wyglądała obłędnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenka66
Jeżeli chodzi o Poznań to polecam odwiedzić Tajemnicę Urody. Była tam raz i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona - pełen profesjonalizm, dobre ceny i przede wszystkim efekt na taki liczyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob tego nie utrzymuje sie tak długo a potem po poprawkach traci sie brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×