Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nim wstanie dzień

gdzie w Warszawie robią wkładki ortopedyczne na zamówienie ?

Polecane posty

chodzi mi o porzadny, indywidualny dobor. Gdzies czytalam, ze nawet sa specjalne bieznie, ktore badaja rozlozenie ciezaru na stopach i wg tego dobiera sie idealne wkladki, czy moze ktos zna konkretny adres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najl
wykasuj tylko wszystko od br bo inazcej nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystre oczko
żenada, aż jeden sklep polecany, i pytająca i odpowiadający "cudownym" zrządzaniem losu byli online w jednym czasie - ciekawe ile osób złapaliście tą kryptoreklamą...porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia81
Witam, ja robiłam wkładki na miarę w Warszawie Radość na ulicy Olchy 5a o ile się nie mylę to strona zakładu www.ortotyka.pl. Polecam bo są to wkładki na odlewie z gipsu. Raz robiłam dla siebie i dziecka w sklepie ortopedycznym, na podstawie badania podoskopem i średnio pasowały. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly16
Na al.Niepodległości 124 jest nowy punkt (centrum podologii numerycznej Ledos). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, ale nigdzie nie mogę znaleźć namiarow tel na to centrum Podologii na Niepodleglosci 124, czy może ktokolwiek podac mi tel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze gdzieś na Mokotowskiej jest gabinet pendotristy i robią najpierw odlew stopy a póżniej wkładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ortopeda skierował na Tarchominie, do salonu ortopedycznego ORTOPEDICA, w Galerii Światowida (naprzeciwko bazarku, przy skrzyżowaniu) polecam, poświęcono mi ok. godzinę czasu na ponowne (bezpłatne) badanie stóp na podoskopie + dopasowanie i wykonanie wkładek (na miejscu) i rozmowę, z której wiele dowiedziałam się na temat mojej wady i co robić, żeby się nie pogłębiała. Bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o takie punkty to mogę podać Ci stronkę , ja jakiś czas temu robiłam tam wkładki dla siebie i byłam bardzo zadowolona , http://www.wkladkiortopedyczne.com umówiłam się na wizycie, powiedziałam o problemie, wszystko zrobili starannie, i za rozsądna cenę – wkładki pomogły :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłem na Twardowskiej 3 przy szpitalu bielańskim. Jestem meega zadowolony, i co najważniejsze robią to w 30 minut , gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja robiłam swojemu dziecku na Bemowie - Łagowska 5. Super! Naprawdę działają, rehabilitantka zaproponowała też rehabilitację stóp, jest już bardzo duża poprawa. Mogę podac telefon - 515 44 64 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja podobnie jak gość wyżej robiłem sobie i dziecku w Warszawie na Światowida 49 w Ortopedice (http://www.salonortopedyczny.pl/warszawa/) i jestem bardzo zadowolony. Na moje wkładki dali mi 10 lat gwarancji i bezpłatny dożywotni serwis jak to określili. Chodzę już 4 miesiące i bez porównania! Problemy ze stopami, kolanami i kręgosłupem zniknęły! Mojej córci też dobrali i wykonali wkładki na koślawość i zupełnie inaczej ustawia nogi. Powiedzieli, że wkładki dla dzieci są na 3 rozmiary i co pół roku zapraszają na bezpłatną kontrolę. Dowiedziałem się 5 razy więcej niż od lekarzy. Dla mnie rewelacja. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegacz_1967
Witam, ja robiłem na Kajki 28 w aninie. Fizjoterapeuta najpierw mnie zbadał, potem, dodatkowo zbadał mnie przy użyciu aparatury. Na początku stałem na skanerze stóp, potem chodziłem po ścieżce co mierzy siły, prawie jak na bieżni. Projektuje na komputerze, wszystko strasznie dłuuuuugo tłumaczy, zrobił mi wkładki do biegania i do normalnego chodzenia. jestem zadowolony. Dodatkowo dostałem teczkę z wynikami. Mogę polecić z całą pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj: www.wkladkiortopedyczne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o centrum Achilles na Melomanów?? dostałam tam skierowanie od ortopedy na "badanie dynamiczne stóp" (mam haluksy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojego syna zamawiałam takie wkładki właśnie w Aninie. Tam są zakłady Omiotka, które robią takie wkładki na zamówienie. Co jest fajne, że syna badał lekarz, a potem wkładki były projektowane w CAM CAD. To jest bardzo ok., bo przecież nie każde dziecko może nosić takie same wkładki. Tu jest indywidualnie wszystko dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaMatylda
Ja również polecam Anin i zakłady Omiotka. Czekałam bo Pan od wkładek był na urlopie, ale warto było. I dynamiczne i zwykłe badanie. Dodatkowo wykonałam od razu buty na miarę. Do których dopasowane były te wkładki. Mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drajmed na Poznańskiej w Wa-wie to tragedia. W tygodniu przyjmują w godzinach, w których normalny człowiek jest w pracy albo stoi w korku. W weekendy tylko w jedną sobotę w miesiącu do 13-tej. Zaparkować nie ma gdzie. Jak już dotarłem za dziesięć pierwsza, to mnie już nie wpuścili. Nie szanują klientów, znaczy za dobrze się powodzi, znaczy produkt za drogi. Radzę negocjować cenę albo szukać tańszego punktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon ortopedyczny na tarchominie w Galerii Światowida " ORTOPEDICA". Córcia ma już kolejne wkłądki od nich a i ja sama bez nich wyjść już nie mogę. A dla Pań z wąskimi bucikami też mają rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaFFF
W zakładach omiotka jest o tyle fajnie, że robią faktycznie takie wkładki na podstawie badań stóp, które są przeprowadzane w zakładzie. W sklepie można kupić normalne gotowe wkładki, ale przeważnie nie pasują do stóp. Zdecydowanie lepiej zainwestować i mieć coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie temu swojej córce, która znacznie koślawi kolana i piety robiłam wkładki w Radomiu przy ulicy Wodnej w Laboratorium Koordynacja. Przed ich zrobieniem fizjoterapeuta zrobił pełną komputerową diagnostykę, aby były one indywidualnie dopasowane i korygowały każdą stopę z osobna. W zeszłym tygodniu wyczytałam w gazecie, że zostały one nagrodzone: http://www.cozadzien.pl/wiadomosci/radom/27730.html, więc chyba tym bardziej było warto :). Narazie trudno mówić o efektach, bo za krótki minął czas, ale widzę już że córka mając je w bucie nie koślawi stópek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliforli
Właśnie ta komputerowa diagnostyka jest podstawą moim zdaniem. Jak właśnie teraz kupowałam wkładki dla mojej córeczki to taki zabieg był wykonywany, a kupowałam właśnie w zakładach omiotka w aninie. Poleciła mi ich znajoma, która u nich ortezę kupowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Radom na ul. Wodnej. Byłam tam ze swoim dzieckiem (ma duże płaskostopie oraz koślawe pięty) , a polecono mi tą placówkę w Kielcach, gdzie nikt nie był w stanie nam pomóc. Wkładki były projektowane na podstawie przeprowadzonych badań. Wcześniej mieliśmy wkładki dobierane i przyznam, że zupełnie się różnią od tych, które otrzymaliśmy w Radomiu - tu wkładka lewa jest inna niż prawa, co pokrywa się z badaniami jakie otrzymaliśmy -w lewej stopie pięta dużo bardziej ucieka do wewnątrz niż w prawej na co wcześniej nie zwróciłam aż takiej uwagi. Kolejna wizytę mamy za jakieś 3 miesiące więc wówczas będę mogła napisać coś o efektach, natomiast widzę dużą różnicę jak porównuję sobie jak synek chodzi w samych butach a we wkładach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zpraszamy Państwa na badania komuterowe i podoskopowe stóp oraz na dobór ręcznie robionych indywidualnych wkładek na podstawie powyższych badań. Serdecznie zapraszamy! www.cmf.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.cmf.warszawa.pl -tylko że to nie są indywidualne wkładki - a wkładki dobierane a to różnica, widać że są to gotowe wkładki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w CMF robicie Państwo jak sami piszecie wkładki dobierane na bazie badania jak piszecie komputerowego i tez podoskopowego a mogła bym wiedzieć jakiej maszyny używacie do zbadania komputerowego stópek ??? i ile średnio (od - do) kosztują te dobierane wkładki u Państwa ? dodam że szukam w Warszawie ale dla mnie to nie problem dojechać 100 czy nawet 200km bo zdrowie mojego dziecka jest ważniejsze, a i ja sama się zastanawiam nad wkładkami dla mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Do badań używamy zarówno podokopu jak i maty podobaroskopowej oraz fachowego oka naszego specjalisty z wieloletnim doświadczeniwm w tym kierunku. Bardzo proszę jednak o kontakt telefoniczny do naszej placówki Centrum Medycyny Funkcjonalnej nr tel: 22 651 67 88 lub kom: 737 450 470, a nasz fizjoterapeuta wszystko szczegółowo wyjaśni jak u nas wyglądaja takie badania, wykonanie i dobór wkładek. Serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×