Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zararakamarta

GINEKOLOG-kobieta czy mężczyzna?

Polecane posty

Gość zararakamarta

Wybieram sie na pierwaszą wizyte u ginekologa,nie wiem czy wybrać lakarza kobiete czy mężczyzna.Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza wizyta
Ja tez dzisiaj pierwszy raz idę do gina. Wybrałam kobietę, bo przy facecie bym się chyba stopiła ze wstydu. Ale podobno faceci są delikatniejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zararakamarta
no właśnie teżto słyszałam,a w jakim celu tam sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam złe doświadczenia z kobietami ginekologami facet , a najlepiej starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
moj gin jest mezczyzna i jest naprawde dobry, zero stresu podczas wizyty, pierwszy raz bylam u lekarza kobiety i bylo to traumatyczne doswiadczenie, ale to tylko przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zararakamarta
no właśnie u mnie przyjmuje taki stary siwy brodacz:)Kurcze ja wiem że to dla niego norma ale mi tak strasznie głupio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest kwestia lekarza jak chodizłam jak byłam młodsza też wybrałam kobietę ale w sumie załowałam potem bo ona za delikatna to nei była :o potem chdoziłam do faceta moze i bardziej delikatny, ale i tak wszystko sprowadza sie do tego ze lekarz prywatnie to już nei wazne czy kobieta czy męzczyzna wszyscy są delikatni i nei mam zadnych zastrzezen teraz chodze tyko prywatnie bo przynajmneij podejscie inne, gabinet elegancki z najlepszym sprzetem, komfrot i wygoda a dzięki temu jakoś tak przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma reguly...
..ja bylam zarowno u kobiety, jak i mezczyzny i oboje sa swietnymi, kulturalnymi specjalistami. Wszystko zalezy od czlowieka, nie od plci. Tez sie strasznie przejmowalam, a okazalo sie, ze wiele halasu o nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej przełamać wstyd - wiem. Nie odpowiem Ci, kogo lepiej wybrać, bo mam dobre i złe doswiadczenia i z facetami i z babkami. Nie sugeruj sie płcią, a znajdz po prostu polecanego ginekologa. Moja pierwsza wizyta była u kobiety i babka była b.niedelikatna, choc b.miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza wizyta
Jaidę ze świądem. Prawdopobobnie mam jakiegoś grzybka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza wizyta
ja idę prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy wizyty u trzech różnych facetów = pełne zadowolenie. Jak dla mnie tylko faceci.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyznę...
Jest bardziej delikatniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdecydowanie wolę kobiety
bo się nie gapią, nie komentują, nie robią sobie nienormalnych żartów, sa bardzoej profesjonalne i milsze, delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich dziewczyn
idących pierwszy raz -wybierajcie kobietę,łatwiej będzie wam przełamać wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zdecydowanie wolę kobiety
I nie sądzę, zeby gaceci byłi delikatni- nie raz słyszłam juz głupie komentarze, żarcicki, lekarze sie gapią, czasami badanie trwa np. 5 minut:o A u kobiety dużo krócej, bo nie maca tam, gdzie nie trzeba. Byłam w życiu u ok. 5 ginekologów facetów i każdy był nie halo... Byłam też u dwóch kobiet i każda z nich była bardzo miła i profesjonalna, teraz chodze do jednej z nich już jakieś 5 lat, wyleczyła mnie z problemów hormonalnych, co się rzadko zdarza w ogóle. Znowu mam owulację, normalny okres, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfj
Facet, facet i jeszcze raz facet, nawet na pierwszą wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ktoś jest takim
pasztetem, ze nawet wizyta u lekarza jest dla niego okazja do tego, zeby w końcu komus się pokazać bez majtek, to faktycznie- tylko facet...:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...ech...
ja byłam tylko u kobiet, ale tez slyszalam ze faceci sa delikatniejsi. pierwszy raz bylam u kobiety - babsztyla okrutnego co byla tak niedelikatna ze pozniej normalnie czulam sie jak zgwalcona... i tez sie gapila jak sie rozbieralam!!! pozniej w ogole balam sie isc drugi raz do ginekologa, ale no trzeba chodzic. poszlam do kobiety. i chodze do niej do tej pory. jest taka bardzo delikatna. i zawsze bada piersi chociaz o to nie prosze, a tamta pierwsza jak ja o to poprosilam (bo wcale nie maiala zamiaru tego robic) to je scisnela cala dlonia tak jedna dlonia z gory druga od dolu i to bylo cale badanie piersi. kpina. lekarka nazywa sie HASIEC-STRUMPF czy cos takiego. jest z lublina. jakby co to nie polecam absolutnie!!! szkoda gadac. sadysta nie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdstgh
no jak ktoś jest takim-- żenujące jest to co napisałaś :O ja chodze od początku do factea i ani się na mnie nie gapi gdzy się rozbiram ani nic, jest miły i delikatny. Znajome które były u kobiety strasznie narzekały, że źle zostały potraktoane, że baba była niedelikatna i nie miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe co piszecie
ciekawe, dlaczego niby kobiet miałyby byc niemiłe, a faceci tacy sympatyczni i delikatni:O Naprawę macie chyba coś nie tak z głową:o Jakoś nigdy się nie spotkałam z niedelikatnymi lekarzami, ale to fakt, ze mężczyźni się bardziej gapią, pewnie ginekolog nawet macał mnie po łechtaczce w trakcie "badania":o:O:O:O Myślę, ze te historie o kobietach-potworach sa wyssane z palca. Może chodzicie do jakichś wychowanych w cięzkiej komuunie "lekarek", które robią łaskę, z epracują za 1200zł na rękę. Ale z tego pokolenia i faceci nie sa lepsi- po prostu wynieśli przekonanie, ze kobieta ma się zamknąć i rodzić. Moja matka podczas porodu np. usłyszała, że ma się zamknać, bo jak sobie zrobiła bachora, to niech teraz się męczy:o I takie kiedyś było podejście lekarzy, więc niestety i teraz z tymi ludźmi jest podobnie. radze po prostu wybierac lepszych specjalistów, albo młodszych. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
ja chodze do kobiety.ktos tu juz pisal,ze facet sie inaczej zachowuje i mnie to spotkalo.uslyszalam ,ze mam piekne cialo,cos koszmarnego.gacie w biegu zakladalam.czulam sie strasznie zbrukana.teraz chodze do kobiety.jest milo,czy delikatnie ?to zalezy z czym ide.raz bylam z zapaleniwm przydatkow,wiec nie bylo bezbolesnie,ale juz obolala szlam.u kobiety czuje sie jednak swobodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy facet
pamietajcie ze facet zawsze bedzie delikaty bo jakze inaczej a jacy sa w lozku? dla mnie facet zawsze bedzie patrzyl na kobiete jak na przynete,czy to ginekolog czy biurowiec ...no chyba ze traficie na ginekologa pedalka a jeszcze cos Kobieta ginekolog bardziej bedzie sie znana w tych sprawach bo sama jest kobieta i wie jaki bol przechodzi kobieta...dam przyklad powiedzcie mi jak faceta bola jaja no wlasnie musiala bys byc facetem zeby to wiedziec , tak samo jest z kobietami takie jest moje zdanie kazdy facet bedzie patrzyl na nas jak na kobiete i sobie w duchu pomysli ale laska albo ale pokraka to tak samo jak faceci lubuja sie w autach tyle lat patrza na samochody a zawsdze jak tylko jakas nowosc sie pokaze na rynku to przezywaj tak samo jest z nami i jakos sie nie znudza Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam wszystkie..........
przestańcie z tym macaniem przez facetów tylko.. ja byłam kiedyś u kobiety ,,dziwnej,, bo głaskała mnie po brzuchu i udach myślałam że się porzygam, ohyda :O :O zresztą, ja chyba mam coś w sobie z ofiary, to chyba jest jakiś syndrom, kiedyś lek. mnie macał i wzdychał, ohyda generalnie i trauma na całe życie :/ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palmolive
Ja mam zaledwie 16 lat, ale udalam sie do ginekologa w celu zdiagnozowania przyczyn bardzo dlugich i krwawych miesiaczek (po 3 tygodnie, tydzien przerwy, i na nowo...) Poszlam do starszego (ok. 65) mezczyzny, ktory prowadzil moja mame jeszcze w trakcie ciazy ze mna. :) Ginekolog fantastyczny, w trakcie badania tak mnie zagadal, ze nawet nie zauwazylam kiedy skonczyl ("A fiordy to mi z reki jadly!.."), bardzo delikatny, wiedza OGROMNA, empatyczny, i gdy nie znalazl zadnych problemow na podlozu ginekologoczny zdiagnozowal skaze krwi, co po morfologii okazalo sie prawda. Osobiscie polecam MEZCZYZN, zarowno na pierwsza, jak i ostatnia wizyte. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na waszym miejscu to kierowałabym się opinią i fachowością lekarza a nie płcią . wydaje mi się , że ważniejsze jest to czy lekarz jest dobrym specjalistą , czy cieszy się dobrą opinią wśród pacjentek . a nalepiej o tym fakcie świadczą kolejki do lekarzy . do dobrego specjalisty zawsze trudniej się dostać , nawet jak nie jest milutki, słodziutki itp. ja chodzę do kobiety gin. , nie wszyscy ją lubią bo ponoć czasem zgrywa ważniaczkę , ale ja ją bardzo chwalę za profesjonalizm , fachowość i widzę a to czy się do mnie uśmiechnie czy nie ma drugorzędne znaczenie. najważniejsze że dobrze dba o moje zdrowie . a u lekarza najlepiej nie pokazywać po sobie stresu , zagubienia itp. , najlepiej być spokojnym, opanowanym , pewnym siebie nawet jeśli w środku bylibyśmy kłębkiem nerwów. ja zauważyłam że lekarze zupełnie inaczej podchodzą do pacjentów opanowanych takich trochę buńczucznych , po prostu lekarz nie może czuć że ma nad pacjentem mentalną przewagę . jak poczuje niepewność to będzie pacjenta lekcewazył. dlatego ja młodzieży do lat 18 zalecam chodzenie do lekarza z rodzicem , tak samo z rodzicem struszkiem powinny chodzic dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeżeli kobieta (tym bardziej młoda) idzie do faceta ginekologa to albo ona to lubi albo lubi patrzeć jak się facet ślini. A teksty w necie, że to przecież lekarz, że cały ten anturaż to nic podniecającego - dla Ciebie na pewno nie - a dla Niego? Jesteś pewna? Czy zawsze rozbierałaś się za parawanem - a jeśli nie to dlaczego? Może było za mało miejsca w gabinecie albo z kolei za dużo i biegałaś półnaga z kąta w kąt? Czy fotel stał osłonięty - czy tuż obok biurka? Czy było lustro nad umywalką? Czy mógł zobaczyć Twoje odbicie kiedy przygotowywałaś się do badania? Czy lekarz zerkał na Ciebie kiedy Ty się rozbierałaś,ubierałaś lub siadałaś na fotel? Czy starał się rozmawiać z Tobą (oprócz niezbędnego minimum) kiedy byłaś rozkraczona na fotelu? Dlaczego jest tak dużo facetów ginekologów? Zastanawiałaś się kiedyś nad tym? Przecież facet jest wzrokowcem i natury nie da się oszukać. Dziewczyny nie dajmy się wykorzystywać pod byle pretekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×