Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginekolog

Polecane posty

Gość gość

Cześć wam! Niedługo kończę 17 lat i tak sobie pomyślałam,że warto byłoby odwiedzić ginekologa. Nie rozpoczęłam jeszcze oficjalnie współżycia ale obawiam się, że nie jestem "fizycznie" dziewicą,bo używam dość dużo tamponów i raz wsadziłam go po prostu za głęboko,że aż mnie zabolało. Czy mogę zapisać się do ginekologa? Z tego co mi wiadomo to nie potrzebuje zgody rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targetaka
dziewczyno, spokojnie. na pewno nadal jesteś dziewicą. ale jeśli cię to męczy to idx do lekarza, zapisz się z mamą skoro nie jesteś pełnoletnia. i pamiętaj, że ginekologowi mozesz powiedziec o wszytskim. Ja mialam problem zeby mowic o suchosci pochwy, ale okazalo sie, ze to wlasnie rozmowa pomogla mi zwalczyc problem. lekarz zalecil mi zel mucovagin i przeszlo. nie ma co sie wstydzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam do ginekologa pierwszy raz jak skończyłam 18 rok życia :d Tez mi było początkowo trochę wstyd bo tak pierwsza wizyta i od razu antykoncepcje chce. Ginekolog to też człowiek i wierz mi, że patrzy na Ciebie tak jak na każdą inna pacjentkę. Mi zrobił badania -od razu powiedział żebym się nie stresowała bo dla niego to nic nowego a takich pacjentek jak ja ma multum :) Przy drugiej wizycie już czułam się pewniej, wyszłam z gabinetu z receptą na tabletki anty belara i pełnym zadowoleniem, ze trafiłam na dobrego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×