Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginjal urit

Polecane posty

Gość gość

Ktoś stosował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ma w składzie zurawinę, która zapobiega przyklejaniu się bakterii do scianek pęcherza....po prostu wypłukuje bakterie i stan zapalny likwiduje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malg01
Ginjal urit jest swietny. Ma w składzie nie tylko cudownie działającą żurawinę, ale też liść rozmarynu (kruszy kamienie, wyplukuje złogi), owoc bzu czarnego (przeciwbakteryjny), liście sonchusa (bardzo moczopędny) no i antyzapalny i uodparniajacy żeń-szeń. Nareszcie skończyły się moje kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory stosowałam ginjal z konika , ale to już przeszłość jest nie do zdobycia. w sklepie zielarskim polecono mi właśnie ginjal urit, Myślałam że to nic nie warty suplement ale jestem mile zaskoczona rezultatami. Działa przeciwbakteryjnie moczopędnie przeciw zapalnie . Jest na naturalnych składnikach polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 80
Ginjal urit stosuję od miesiąca. Faktycznie jest swietny. Komfort życia poprawił mi się nieporównywalnie do poprzedniego stanu. Polecam szczególnie w kamicy szczawianowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrządzono chorym wielką szkodę wycofując ten prawdziwy Ginjal.Będący jego składnikiem Konik morski jest pod ochroną i dlatego do krajów UE nie można tego leku sprowadzać.Tak się to nam tłumaczy.Jednak z tego co wiadomo,zwierzątko to na dużą skalę jest również sztucznie hodowane.Jak nie wiadomo o co chodzi,to często o pieniądze chodzi.W każdym razie sytuacja taka jest na rękę producentom różnych-często wątpliwej skuteczności-leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 1 tabletki trzeba zabic nawet 4 miliony konikow morskich, zeby pozyskac z nich bialko. Wiec sie zastanowcie, po co ich tyle mordowac, skoro sa inne swietne zamienniki, np. ten Ginjal Urit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewar123
Jak dla mnie Ginjal Urit jest świetny. Poleciła mi go farmaceutka rok temu. Dzięki niemu pozbyłam się bakterii e coli. Teraz stosuję go profilaktycznie co kilka miesięcy i nie mam nawrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaknapek
Ja pozbyłam się kamieni nerkowych za pomocą preparatu Ginjal Urit. Po pierwszym opakowaniu zniknęły bóle, a po dwóch miesiącach zniknął problem z kamieniami. Znalazłam też stronę, gdzie można o nim więcej poczytać http://ginjalurit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingasapeta
Stosowałam przy kamicy nerkowej i jestem zachwycona. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez kilka lat walczyłam z zapaleniem pęcherza i przez ten czas próbowałam różnych metod i środków, ale za każdym razem wracało. W końcu jeden z lekarzy polecał mi Ginjal urit i od tego czasu mam spokój. Po kilku dniach problemy zniknęły i mogę cieszyć się życiem. Teraz polecam go każdej znajomej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Ginjal urit ma jeszcze mocniejszy skład i jest bardziej skuteczny. Stało się to za sprawą zwiększenia dawki ekstraktu z owoców bzu czarnego oraz dołożeniem ziela św. Damiana o silnym działaniu diuretycznym i odkażającym drogi moczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura

Stosowałam Ginjal Urit i mogę go polecić każdemy, kto ma problemy z nerkami. Działa szybko i jest preparatem naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona

Urolog przepisał mi Ginjal urit gdy chorowałam na zakażenie układu moczowego. Zadziałał szybko i teraz gdy czuję, że coś złego się dzieje od razu po niego sięgam. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×