Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paolkaa

Gładka i ładna cera bez przebarwień, wągrów i zaskórników!Kosmetyki, zabiegi...

Polecane posty

Gość Paolkaa

Śliczna cera to marzenie wielu dziewczyn!Mam z tym problem ...Próbowałam naprawdę wielu kosmetyków maseczek typu peel off pillingów , kremów maści typu Brevoxyl(nic mi nie dał miałam gorszy wysyp zaskórników)...A i mam kilka przebarwień po krostkach(oczywiście po wyciskaniu) i od słońca!Piszcie moze któraś z Was wygrała już batalie z niedoskonałościami skóry...Piszcie jakie kosmetyki wam pomogły czekam! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
aa i chciałam wam drogie moje ;) powiedziec że nie mam jako takich pryszczy ropnych ;) ale bym chcviała mieć sliczną cerkę jednolitą i gładką!MYŚLE ŻE WIELE Z wAS TEŻ MA TAKI PROBLEM! bo jest wiele topików ale raczej o typowym trądzików tzn pryszczach ropnych!ja jednak sama znam wiele dziewczyn które maja jedynie zaskórniki i wągry ;/ przeklete ajajajja Pozdrawiam ;* piszta piszta ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Teraz wypiszę Awm jakie stosowałam kosmetyki i zabiegi do tego krótka komenta ;) 1. Garnier Czysta skóra żel do mycia twarzy- a więc tak nie widziała jakiejś zaskakującej poprawy aczkolwiek musze stwierdzić że jest dość fajnytrochę oczyszcza, ładnie pachnie, ma fajną konsystencje 2. garnier Czysta skóra Krem nawilżający Długotrwały efekt matujacy ANTYBAKTERYJNY- powiem szczerze ze jego nazwa tzn,,długotrwały efekt matujący" jest w 100 % przesadzona przynajmniej dla mnie mam cerę mieszaną tłustą w strefie T(broda, nos i jego okolice i czoło) a po nim twarz się świeci już po 2h 3.Brevoxyl-mimo takie wielu topików zachwalającaych jego działanie ja odradzam! strasznie wysusza skórę co powoduje powstawanie pryszczy bardzo mocno zaczyna schodzić skóra, po wykorzystaniu jednego opakowanie moja kondycja skóry wcale się nie poprawiła! 4.maseczka peel off lemon time-fajan jest po niej twarz jednak nie oczyszcza jej dogłebnie!a zalęta jest to ze suuperowo sie ją sciago(schodzi płatami z twarzy) 5. piiling Perfecta Clean&Care drobnoziarnisty - mimo fanego zapachu i konsystencji nie oczyszce dabrze skóry!!!!! 6.maseczka PERFECTA No problem! z gruszka+krzemem+glinka termalna-po zastosowaniuy ja na cała twzr miałam wysyp zaskórniczków, jednak ja odkryłam ze bardzo dobrze działa pukktowo na krosteczki wyrzuca je na wierzch dzieki czemu szybciej sie goją!!! 7.fluid AA_ dość cieżko się rozprowadza i pozostawai na skórze takie lepkie uczuciw u mnie on się nie sporawdział jednak moja kolezanka jest z niego zadowolnona! 8.Make-up Soraya ANTYBAKTERYJNY- to jest suupper !słuchajcie naprawde nie zatyka porów skóry! miomo że trzeba go dość dużo żeby zakryć niedoskonałościoe to i tak polecam super się rozprowadza mi fajna konsystencji i wogóle jest dla mnie najlepszym fluidem dal cery młodej z problemami!!!!POLECAm 9.Nivea visage _odmawiam wogóle kosmetyków tej firmy jak i Jonshon&jonhson do cer trądszikowych 10. Piiling morelowy St.Ives_ to też jest suupper!!! super oczysza skóra gładka !!!!!jednak UWAGA!!!nie dla wszystkiuech czytałam różne opinie i jeżeli ktos ma wrażliwą cerę to ostrzegoam bo jest dosć mocny!ale tych z mocynymi skórami ;D namawiam zeby sobie go sprawiła dość duże opakowanie i niska cena ;) 11.używałam jeszce takiego toniku który sama zrobiłam petrolemum D5 z naftą kosmetyczna-jednak mi nic on nie pomógł;/ *teraz jestem w trakcie używaniea tonikó z cytryny i wody !czy ktos juz stosowała i jaie były efekty!!!! PROSZE PISZCEIE JAKIE KOSMETYKI WAM POMOFGŁY!!!!!!! ps.te kosmetyki które wymieniłam to tylko nieliczne jakie stosowałam tylko te teraz mi przyszły do głowy!!!!!!!!!!!!!! piszta piszta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamelkaa
ja rowniez odradzam nivea i johnson&johnson...bleeeeeeee uzywam do mycia 1) zel czysta skora (zielony) Garnier a teraz (niebieski) L'oreal 2) a na jakiekolwek krostki, wypryski ---Benzacne żel(juz od 5 lat) polecam!!do kupienia w aptece, cena ok. 10 zł starcza na kilka m-cy. 3) Aha, jeszcze uzywam tonik do wągrów - clean&clear (niebieski/granatowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
No hry aamellka słuchaj użyawsz l'Oreal pure zone? i dobre są te kosmetyki? a Słuchaj benzakne dobre jest na takie małe zaskjórniczki na czore i na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A ten tonik na wagry jest amelko dobry??/bo jescze słyszałam ze dobry jest z Avonu czy cóś ;D pozdrwaiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A słuchajcie dziewczynki co czytałam gdzieś fajnego żeby cera się nie świeciła gdy juz nałozymy podkład na koniec przyburdowac twarz maka ziemniaczana podobno dziala cauda twarz jest oi wiele dłużej matowa!i podobno jej wcale nie widać mimo białego koloru!!nie próbowałąm ali dzisiaj wypróbuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Piszcie kobietki piszcie!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznietakamłoda
petroleum d5 i olejech pichtowy - wpisz w goglach znajdziesz przepis na wizażu. to jest tonik oczyszczajacy podobno znikaja wszytskie syfy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam żel na przebarwienia
żel do mycia twarzy Tea Tree z firmy Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bloom
A JA TU ZE SWOIM PROBLEMEM I MAM NADZIEJE ŻE POMOŻECIE... OTÓŻ WCZORAJ POJAWIŁA MI SIĘ NA NOSIE BRĄZOWA PLAMKA.. CHCIAŁAM JĄ WYCISNĄĆ ALE NIC Z TEGO..PRZYGLADNĘŁAM SIĘ BLIŻEJ I TO WYGLĄDA JAK PIEPRZYK.. ALE CZY JEST MOŻLIWYM ABY W 1 DZIEN WYSKOCZYŁ MI PIEPRZYK?? LUB CO TO WOGULE JEST??? JA NIE MAM POJĘCIA. DODAM ZE TEGO SAMEGO DNIA SIĘ OPALAŁAM... CZY TO OD SŁOŃCA???? HELP!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka3
Czy ktoś używał żelu z peelingiem do mycia twarzy Loreal Pure Zone ? Bo obecnie mam dwa żele Garniera ten w pompce i ten z peelingiem, nie jestem z nich zadowolona i chciałabym wiedzieć czy Loreal lepiej radzi sobie z zaskórnikami. Znałam tylko dwa preparaty, które NAPRAWDĘ LIKWIDOWAŁY ZASKÓRNIKI: - peeling do mycia ciała Rossman z serii Algi i minerały morskie, taniocha (ok. 12 zeta 200 ml) i naprawdę skuteczny, tylko oczywiście skoro był dobry to go cholera wycofali, no chyba że jeszcze gdzies jest dostępny, bo szukałam w kilku sklepach bezskutecznie http://www.rossmann.com.pl/asortyment/wellnessvitalbad/energia/peelingalgi/ - peeeling do ciała AVON Smooth Surface czy jakoś tak, też z minerałami morskimi i algami (jasnozielona tuba) , teraz zastąpili go innym z wyciągiem granatu, cholera !!!!! Jak coś działa to muszą to albo ulepszać albo wycofywać. Od czasu gdy ich nie mam nie radzę sobie z zaskórnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka3
Napisałam zapytanie do Rossmana, może mój ulubiony peeling-cud znowu wróci na półki...... Wielki apel do konsultantek AVON: Co się stało z peelingiem Smooth Surface, czy jest szansa by również wrócił do sprzedaży katalogowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu wy tylko kosmetyki
a to glownie od wewnatrz trzeba zadbac o skore!! skora jest odzwierciedleniem zdrowia np wagry i pryszcze to zanieczyszczone jelita trzeba diete, ziola, oczyszczanie a na koncu smarowidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś ma tłustą skórę
to zawsze będzie się musiał zmagać z wągrami i pryszczami bez wzglądu na stan jelit:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie od kosmetyków zależy stan naszej skóry. Organizm to bardzo skomplikowane mechanizm. A tajemnica zaskóników, pryszczt i innych badziewiów na twarzy bierze się z wewnątrz ciała. Naukowcy jeszcze tak mało wiedzą, tym bardziej że każdy człowiek jest inny i ma inne cechy i podatność na choroby. Myślę że dobrym tropem jest odpowienia dieta. Zdrowe odżywianie, sport, unikanie stresów (choć w dzisiejszych czasa wiadomo, jest to trudne). Dobrze jest wykonać gruntowne badania. Wiele problemów bierze się z problemów hormonalnych. Ogólnie to zagadnienie jest bardzo trudne. Jest też taka sprawa że należy odróżnić rzeczywiste i poważne problemy skórne od chorobliwego idealizowania, bo są dziewczyny które by chciały mieć idealną cerę. Taką samą jak cera retuszowanych modelek na zdjęciach - cera która wiadomo że w rzeczywistości nie istnieje.. W człowieku zawsze będą jakieś przebarwienia, czy faktura widocznych porów skórnych i jest to naturalne. Nie rozumiem tego uciekania od realizmu w reklamach. Przecież nie jesteśmy androidami, czy manekinami, ale prawdziwymi ludźmi z krwi i kości. No ale pewnie zboczyłam z tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka3
Pierniczysz, w życiu wypróbowałam wszystkiego mieszanek ziołowych, zielonej i czerwonej herbaty, herbaty z bratka, wpieprzałam otręby, musli, tabletki ze skrzypu i pokrzywy (do dziś) drożdże, specjalne krople ziołowe na trądzik, maseczki, toniki itp, nic, zaskórników można się pozbyć tylko mechanicznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka3
Nie mam typowego trądziku lecz właśnie rozszerzone pory w których pojawiają się zaskórniki. Rozumiem że możńa leczyć typowy trądzik dietą, właściwym odżywianiem bogatym w witaminy, błonnik, minerały, unikać słodyczy i fast foodów ale nie wyleczysz tendencji do powstawania zaskórników, cerę muszę oczyszczać od 15 lat więc wiem o czym piszę.....nie jestem nastolatką ale kobietą po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez lata prowadziłam wojnę o idealną cerę.. wypróbowałam większość kosmetyków, któr tu wymieniacie, wcinałam tabletki itd... I wsyzstko na nic. ALe jak skończyłam 21 lat to jakoś skóra sama zaczeła sie układać. Teraz stosuję jedynie painkę happy derm (do zmywania makijażu) i krem z garnier i cere mam idealną :D Wydaje mi się, że moim błędem przez lata było upiernaie się, ze mam cerę tłustą, mimo, ze teraz wiem, że tak naprawdę była sucha - a wszystkie te żele i toniki tylko ją przesuszały, a efekt przetłuszczenia był niejako reakcją obronną skóry. POleacm kosmetyczny minimalizm, albo kosmetyki możliwe naturalne i proste :P Te wszystkie chemikalia tylko dręczą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garnierka3
Nie odtłuszczam skóry, bo tylko kiedyś była moda na agresywną walkę z tłustą skórą przy pomocy alkholowych toników czy spirytusu salicylowego. Mam problem z zaskórnikami, które już dwa dni po oczyszczeniu są znowu widoczne. Gdy jest ciepło lub uprawiam intensywne ćwiczenia jest jeszcze gorzej. Kiedyś co tydzień stosowałam najpierw peeling potem 10 minutową parówkę z rumiankiem i lipą a potem mechaniczne oczyszczanie. Teraz odeszłam od tego bo to zbyt pracochłonne i ograniczam się do peelingu co 2-3 dni. Preparaty o których pisałam spełniały swoje zadanie, a te, które ponoć mają walczyć z tym problemem są do bani. Nie cierpię mieć zanieczyszczonej twarzy bo wygląda niechlujnie i jakbym w ogóle o siebie nie dbała, a tak przecież nie jest. Nie używam podkładów ani pudrów więc nie mam ochoty razić innych po oczach moimi dorodnymi zaskórnikami czy jak to niekórzy je zwią wągrami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Hey! Kobietki!jak miło że topik tak się rozpisał ;) do NIEJESTEMMJUŻTAKAMŁODA: *wiesz używałam już tego toniku dosyć niedawno i jakoś nie pomógł bynajmniej mi! Do BLOOM: *posłuchaj wydaje mi się że to moze być pieg! Ale nie przejmuj się gdzieś czytałam że piegi to najłatwiejsze przebarwienia do usuniecia9też mam kilka) są różne kremy i maści wybielające!albo rób sobie maseczkę z ogórka plastry ogórka świeżego ułożyć na twarzy! Do GARNIERKI: 8też właśnie chciałabym się dowiedzieć coś o tym pUre zone!bo też mam garniera obecnie ale niee pomaga...buu a z tymi preparatami co mówisz to osobiscie nie znam!ale zapewne dobre skoro mówisz że pomagały szkoda ze je wycofali! do buu Wy tylko kosmetyki *powiem ci że mozesz mieć racje od pewnego czasu tzn od kiedy natrafiłam w gazecie na taki artykuł o zanieczyszczeniu jelita grubego zaczełam myśleć że to może być przyczyną moich zaskórników bo kilka rzeczy się składa. A oto link z pewną fajną stronką na temat oczyszczania jelitam grubego może to nam pomoże na wstrętne zaskórniki: http://www.klinika-zdrowia.com/gl/tombak1.php Do FUU *wiesz możesz mieć racje i zapewne masz że im mniej kosmetyków tym lepiej! ale właśnie najgorsze jest to aby trafić na te które będą dla nas najlepsze i będą działały ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
A wiecie co ostatnio mam ochotę kupić sobie krem na dzień Normaderm Vichy podobno jest dopbry na cere zaskórnikową ;) ale nie jest też taki tani ok 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
To moze być fajny sposób: Jelito grube Niektóre objawy zanieczyszczenia jelita grubego: – Zaparcia, wzdęcia brzucha, skórne egzemy, – wągry, alergie, – czarny nalot na zębach. – Szary, biały nalot na jezyku. – Nieprzyjemny zapach potu i skóry. Miękkie sposoby oczyszczania jelita grubego. Łagodny sposób na oczyszczenie jelita grubego /kefirem/ I dzień Wypić 2,5 litra kefiru w 6 porcjach wraz z sucharkami z czarnego pieczywa. /Nie spożywać żadnych posiłków/. II dzień Wypic 1,5 – 2.0 litrów soku ze swiezych jablek slodkich w 6 porcjach. Wraz z sucharkami. Nie spozywac zadnych posilków. III dzien W ciagu dnia jesc tylko salatki z gotowanych warzyw. /buraki, marchewka, ziemniaki, mozna dodac kiszonego ogórka, kiszona kapuste, cebule, olej roslinny. Jemy to z sucharkami/ UWAGA! Stosowac dwa razy w miesiacu. Oczyszczanie igliwiem: Kuracje należy stosować w lutym marcu i kwietniu. Wziać: 5 stołowych łyzek igliwia sosny lub świerku. Drobno posiekać. Zalać 1/2 litra wrzątkiem i gotować 10 minut na malym ogniu. Przecedzić i wlać do termosu. Pić w ciągu dnia małymi łykami o dowolnej porze. Wywar należy robić codziennie swieży. W trakcie tej kuracji mocz będzie mętny i zabarwiony na różne kolory. Kiedy mocz wróci do normalnego zabarwienia /kolor jasnego piwa/ kuracja powinna byc zakonczona. Napar z owoców dzikiej róży. W celu rozpuszczenia i rozdrobnienia do wielkosci ziaren piasku wszystkich kamieni w organizmie jest wykorzystywany wlaśnie napar z dzikiej rózy: 2 lyżki stołowe owoców dzikiej róży zalać 200 ml wody, gotować przez 15 minut, następnie ostudzić. Po tym przecedzić i pić po 1/3 szklanki 3 razy dziennie. Czas trwania kuracji 2 tygodnie. Co 3 miesiace powtarzać kuracje. Wiecie co chyba wypróbuje jakiś sposób!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Zaczynamy może Kobietki jakąś kuracje razem i będziemy się informować o działaniu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolkaa
Widzę ze nikt nie pisze ;/ A ja własnie juz 2 tydzień stosuje ACNE-Derm i narazie nie ma jakiś zaskakujących rezultatw ali na ulotce pisze że trzeba conajmniej 4 tygodnie! Byłam u dermatologa i przypisał mi tetralysal(ale go nie używam bo to jest raczej na taki trądzik ropny a z moją cerą jeszcze tak źle nie jest żeby brać antybiotyk doustny ali słyszał że jest dobry jam się go biezre ali jak sie przestanie to już później wszystko wraca i niszcxzy żołądek i wogóle włosy później wypadają i łamią się paznikcie wieć zdecydowała że go brać nie będę) i skinoren żel (ale na forum wyczytałam ze to jest to samoco acne-derm i o wiele tańsze więc kupiłam acne derm) CZekam na wefekty PISZCIĘ PISZCIE PROSZSZSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy sa jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta o gladkiej skorze
maska do twarzy garnier z ogorkiem czysta skora (3minutowa rewelka), do tego duzo wody mineralnej niegazowanej i oczywiscie zero czipsow czekolad i tlustych reczy, podstawa ladnej skory to nie super kosmetyki a zdrowa i odpowiednia dieta! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka20
hej Paolka!! mam dokladnie identyczny problem jak TY! ale nie chce mi sie tego wszystkiego teraz tu opisywac na kafe bo juz gdzies pisalam. chyba ze moze na gg to bedzie latwiej. Jakby co to moj nr to 2493808, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzi15
Cześć dziewczyny! Mam taki sam problem jak wy a przynajmniej mialam bo teraz jest o niebo lepiej:) Dalczego..? Kiedyś stosowałam mase kosmetyków na ładną cerę i wkońcu się zdenerwowałam, bo nic mi to nie dawało więc postanowiłam pójść do dermatologa..:) Kiedy się spytał co juz stosowałam wymieniłam chyba z 20 kosmetyków a on powiedzial mi tak: Dziewczyno niedziw się ze masz taką cere..Te wszystkie toniki, maseczki tylko podrażniają twoją skórę a przecież skóra na twarzy jest najdelikatniejsza..Owszem te wszystkie kosmetyki pomagają tylko przez chwilke..Najlepiej jeśli bedziesz myła tylko zwykłym mydłęm ewentualnie polecam żel garnier do mycia twarzy i tyle!! Myj tylko rano i wieczorem,zbyt częste mycie cery powoduje ze staje się ona podrazniona i czerwona...Jeśli bedziesz jadła przynajmniej 1 jabłko dziennie i piła dużo wody to za jakiś czas ci samo przejdzie! Tylko pamiętaj nie wolno jeść czekolady ani chipsów to najwiekszy wróg twojej twarzy..Przez nie cera zaczyna stawać się tłusta.. Ponieważ ja bardzo lubię czekolade to postanowiłam ze nie dokońca z niej zrezygnuję ale ogranicze..najpierw jadłam co 2 dzień ale tylko gorzką a potem przeniosło się co 5:) Piłam dużo wody i jadłam nawet 2 jablka dziennie..:) Po 2 tygodniach po zastosowaniu rad mojego dermatologa mialam ze 2 czy 3 pojedyńcze pryszcze..Faktycznie moją cera jest gładka i nie podrażniona to działa NAPRAWDĘ!! Pozdrawiam Iza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×