Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Głodówkowa19

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE...CZAS TO POWTÓRZYĆ CZ.2

Polecane posty

mi mija 26 dzień głodówki i jest dobrze. niewielu osobom mowie że jestem na głodówce wiec zazwyczaj slysze 'jakos lepiej wygladasz...bylas u fryzjera?' haha ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
o jejcia 26 dzien? ja tez chceee :) a powiedz mi ile schudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Glodowkowa! Ciesze sie bardzo, ze sie trzymasz na Twojej glodowce i ze miewasz sie 'calkiem niezle' :) Super! Trzymam za Ciebie kciuki caly czas. Czy mozesz napisac cosik wiecej co u Ciebie? Nie masz zadnych slabosci? Spowolnienia reakcji? Prowadzisz intensywny styl zycia, czy tez zwolnilas obroty? Robisz caly czas lewatywy? Czujesz, ze pozbylas sie jakichs dolegliwosci? Przepraszam za tak wiele pytan, ale dlugo sie nie odzywalas i stesknilam sie za Toba i garscia wiadomosci od Ciebie :) A tak przy okazji, dziekuje za ciag dalszy forum. Pozdrawiam i wytrwania zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
pin3ska Jasne! Jestem za :p Ja już dzisiaj wypiłam sobie kawke zbożową i zjadłam jedno jabłuszko :) Ale boje się jutra....zawsze wydaje mi się to łatwe - że jak zachce mi się jesc to napije się wody, pójde spac - po prostu się czyms zajmę...ale to nie taki proste- nawet teraz jak jestem na tym jednym jabłku to trdno mi wytrzymac- mam ochote wszamac całą lodówke! :( Jedyną motywacją jest myśl o tym jak wygladałam po głodówce,jak schudłam,jaka byłam oczyszczona i pełna energi. Tak naprawdę wtedy podjęłam się głodówki tylko po to by szybko schudnąc, i na tym mi głównie zależało.Ku mojemu zdzwieniu po zakonczeniu głodówki owszem schudłam....ale lepsze od uczucia bycia lżejszą było uczucie ,,oczyszczenia'' to naprawde niesamowite ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Aha ja nie zamierzam robic sobie lewatywy. Byc może ktoś mnie tutaj zaraz objedzie za to ale ja już raz miałam wykonywaną lewatywe w szpitalu i nie mam z nią dobrych wspomnien :( Wole w takie rzeczy nie ingerowac...chociaż zapewne lepiej dla organizmu kiedy jest na starcie ,,oczyszczony''. Nie potrafiłabym się odważyc zrobic sobie coś takiego...:( Podziwiam was dziewczynki :P aleeeeee za to będe piłą herbatki przeczyszczające przez pierwsze dni i dzisiaj. Wiem ze to nie to samo...ale może chociaż mała namiastka. : ) A czy jest tu ktoś kto wykonywał głodówke bez lewatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj zaczelam.. to nie jest do konca głodówka bo musze cokolwiek zjesc bo leki ale to sa ilosci znikome dlatego postanowiłam zaliczyc to do głodówki .. chce wytrwac 20 dni a wiec dzisiaj dzien pierwszy:)) czuje sie normalnie jak narazie . ktos zaczał dzisiaj rowniez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Koniec 13 dnia wychodzenia: -3 pomidorki -4 jabłka -3 kiwi -rzodkieweczki :) -2 pomarańcze -1000 brzuszków -godzina na skakance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia_GDA
Cudny pomysł , z tym nowym wątkiem :) Głodówkowa19 ;* megaaaa trzymam za Ciebie kciuki ;) to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia mała
zazdroszcze Wam tak silnej woli, ja siedząc przed komputerem juz myśle o jedzieniu.. zawsze chcialam zaczac głodówke ale brak motywacji. jedzonko chyba non stop za mną chodzi mmm.. macie może jakieś rady, czym sie zająć, co robić żeby nie myśleć o tych słodziutkich czekoladkach.. moze zmienić diete.. jakiekolwiek porady beda pomocne pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin3ska
Ja nie, ja robiłam tez codziennie w trakcie i powiem, ze warto. Na początek pije sól gorzką - tak przeczyszcza, ze masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny:) śledziłam poprzedni wątek i wyczytałam, że niektóre z was planowały od dzisiaj zacząć głodówkę tak więc postanowiłam również się przyłączyć w końcu w grupie łatwiej ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin3ska
A ja dzis juz tylko pomarancze sobie jem, a wlasciwie staram sie tylko sok wysysac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin3ska
Ja od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Głupia mała wiesz co mi pomogło ? Kupiłam sobie na allegro spodnie jeansy leginsowe ;D Mam nadzieje że wiesz o jakich mówię. Kupiłam L a normalnie nosze XL pozatym nawet bym ich nie włożyła bo miałam przed głodówką obrzydliwie grube nogi jak dwie parówy ;P I za każdym razem gdy chciałam coś zjesc i miałam kryzys- otwierałam szawke i wyjmowałam i wyobrazałam siebie za te 2 tygodnie w tych spodniach,jak wszyscy mi mówią ,,Ojej jak ty schudłaś!'' Oczywiście tak było ; ) Schudłam i założłam je 2 tygodnie później , a w szkole ( chodze jeszcze do liceum-klasa maturalna) ludzie co chiwla nie mogli się na mnie napatrzec że tak schudłam! Mnie to pomogło. Kup sobie jaką s bluzke albo spodnie o 2 rozm. mniejsze. ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że uda mi się wytrzymać co najmniej 10 dni.. wszystko zależy od nastawienia i silnej woli której póki co mam w nadmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin3ska
Czy ktos wie jak tu mozna przypomniec hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
pin3ska Sól gorzka ? a powiedz mi kochana jak ty ją przyrządzasz ze tak powiem ;P ? Mówisz o tej normalnej soli kuchennej czy jakiejś innej ? Bo też bym sobie coś takiego przeczyszczającego wypiła. Czuje się ,,napchana'' po wczorajszym obżarstwie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponczucha, zbyt małe ubrania to świetna motywacja, sama o tym wiem bo nie dawno przez przypadek w szale zakupowym kupiłam o rozmiar zbyt małe spodnie, więc teraz musze się do nich dopasować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika wika
pończocha a ile schudłaś? bo mi własnie w szczególnosci chodzi o szybka iutrate wagi waze az 82 kg przy 173 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin3ska
Sól gorzka - magnezu siarczan - kupujesz w aptece. Cena różnie od 2 do 7 zł za 25 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wika wika po szybkiej utracie wagi najczęściej występuje efekt jojo.. także trzeba uważać przy wychodzeniu z głodówki bo można nadrobić szybko utracone kilogramy i to ze sporym zapasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
No widzisz- czyli masz już motywacje.:) GDzieś czytałam że to choroba...kupowanie za małych ubrań.Dziewczyny któr tak robią nazywane są ,,MARCHEWKAMI''. Kieruje ich myslenie ,,Przecież niedługo i tak schudnę.....a jak schudnę i teraz kupię swój właściwy romiar to będzie później on na mnie za duży...'' I takim sposobem kupują M,S zamiast L ; P JA tak robię....nigdy nie kupuje mojego romiaru bluzek L tylko M....to chore się robi ;P Ale wracając do głodówki-ja nie wytrzymałam i wszamałam kanapke z serem :( Ehhh....myślałam że dzisiaj mi sie uda zrobic dzień wstępu.Ale wczesniej też robiłam z marszu i nic się nie działo :) A wy dziewczyny jak wam mija dzionek ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprzednio tez bez wstepu robiłam :) Nawet jednego dnia. Tylko sie preczysciłam wieczorem tą solą. W ogole przeczyszczenie organizmu jest korzystne, bo wtedy szybciej wchodzimy w ketoze i szybciej przebiega oczyszczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba tez marchewką jestem :D Choc nie tylko, bo mam ciuchy i takie i takie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina0007
witam ponowie, właśnie skończyłam 10-dniówkę o wodzie. Przez cały ten czas byłam jakaś taka pozbawiona energii, miałam siłę, ale energii mi brakło. Aktywnie pracowałam, więc współpracownicy zauważyli (bo uchodzę za osobę z natury energiczną-szybko chodzę, itd...) Wczoraj 10 dzień - sok z marchwi, jeden buraczek uparowany na parze, starty na tarce i jeden graphefruit, w odstępach czasowych (mniej więcej co 3-4 godziny). Podsumowując głodówkę: prawie cały czas ćmiła mnie głowa (co było bardziej nużące, niż bolesne). Tak gdzieś od 4 dnia głodówki - drink z uryny o poranku (bardziej oczyszcza i pomaga się wypróżniać-w moim odczuciu lepsze niż lewatywka). Po I przełomie kwasiczym uaktywniły się wszystkie moje bolączki - bóle w stawach, jajniki, gardło... Po II przełomie kwasiczym zmniejszył mi się tłuszczak. Krosty guzikowate będą musiały poczekać do następnej 10-dniówki w czerwcu. Jeszcze jedna rzecz która mnie gnębi. po II przełomie miałam wypróżnienie normalne. Po nim, myślałam że będzie wiatr, jednakże to wiatrem nie było. PRZEPRASZAM ZA OBRAZOWOŚĆ, ale- wyszło ze mnie coś, w takiej kleistej substancji ciemno brunatnej-niby żel, a w środku jakby tkanka pajęczykowata. Co to mogło być ??? Jeśli ktoś się orientuje, to proszę o podpowiedź. Gdzieś u Małachowa wyczytałam, że to mógł być rak w początkowym stadium. Stąd, byłam w małym szoku. Ps. pierwszy dzień po głodówce a ja mam nadal nalot na języku, dlaczego ?? Pozdrawiam gorąco wszystkie głodowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
wika wika Schudłam 7kg w 10 dni. Startowałam z wagi 70kg a skończyłam na 63kg.Ale co z tego że tyle schudłam jak przytyłam do 72kg. Nie mówię że tępie głodówki.Jestem za! Ale przeprowadzic głodówkę to połowa sukcesu.Trzeba z niej jeszcze prawidłowo wyjsc. Ja nie wiedziałam jak i zaraz po rzuciłam się na jedzenie i przytyłam....teraz wiem że jest coś takiego jak wychodzenie z głodówki i mam zamiar sie tego skrupulatnie trzymac ;P Zanaczam też że ja robiłam głodówkę bez rzadnych przygotowań. Tzn. w czwartek nażarłam się jak chłop a w piatek już zaczełam...ale było baaaaardzo trudno ;( Myślę że ty schudniesz z 10kg bo moja kumpela startowała własnie z takiej wagi i schudła 10kg ;P w niezałe 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
Przepraszam za błędy ale szybko piszę ;P Dziewczyny czy wam też tak śmierdzi z buzi podczas głodówki :( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jedno pytanie, bo ostatniego czasu dodawałam do wody aqua slim, czy na czas głodówki powinnam to odstawić, czy suplementacja nie będzie miała zadnego wpływu na głodówke? w sumie głodówka powinna oczyszczać, więc wydaje mi się, że branie leków podczas głodówki jakiegokolwiek typu troche przeczy jej idei, a co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczucha
ewelina0007 Chyba wiem o czym mówisz. Ja też coś takiego miałam ( mówię o tej brązowej maźi) .Z tym że u mnie zaczęło się na 4 dniu głodówki i utrzymywało się jeszcze pare dni po niej. Na początku myślałam że to moze okres...ale stwierdziłam że to nie możliwe bo kres miłąm dosyc nie dawno.Potem pomyślałam że to efekt oczyszczania organizmu....aż wreszcie stwierdziłam że jeśli po zakończeniu głodówki nie ustąpi to zgłoszę się do lekarza.Na szczęscie ustąpiło- a ja mam się dobrze,nic mi nie dolega i nadal żyję. Myślę ze powinnas jeszcze poobserowac .Jeżli to nie ustąpi to zgłoś się do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×