Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hue22330

Głośne, poranne wzdęcia..

Polecane posty

Mam problem.. otóż gdy muszę wstać wcześnie do szkoły, miewam wzdęcia (bo gdy wstaję później, jakoś po 9 - problemu nie ma).. tyle że wzdęcia pojawiają się, gdy całkowicie się nie wypróżnię (czasem miewam poranne zaparcia).. Oprócz nadętego brzucha towarzyszą temu odgłosy z jelita grubego tuż nad kością ogonową (to jest w tym najgorsze), tak samo z siebie, jakby mi burczało w brzuchu tyle że to właśnie nie w brzuchu. Podczas stresu się potrafią pojawić, a gdy znajdę się w sytuacji zrelaksowanej od razu przechodzą. Jak myślicie, co to może być? Czuję się głupio w szkole, gdy mi tak jeździ, a najgorzej gdy jeszcze jest cisza w klasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to własnie stres. Plus za mało blonnika w pożywieniu stąd zaparcia. Dokładaj otęby do posiłków i pij rano szklankę letniej wody przed jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś leki weź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Leki pewnie pomogą doraźnie. Ale jakaś przyczyna wzdęć musi być o ile masz dobra dietę. Może idź do lekarza, przebadaj się i wtedy będziesz wiedzieć czy popełniasz jakieś błędy żywieniowe czy też przyczyna leży głębiej. Słyszałam, że tu http://premium-medical.pl/Sportowe_zdrowie_na_5%2B pracują bardzo dobrzy lekarze. Może skorzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jak balon
sprawdzone, gorąco polecam BIOPRON 9 virde. Probiotyk 9 mil kultur bakterii. Mnie pomógł, nie mam kłopotu z wypróżnianiem, z wzdęciami i innym dolegliwościami z układem pokarmowym. Mało co mnie zdziwiło, nie mam wreszcie efektu jojo po odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka miała też wzdęcia i okazało się że musi zastosować odpowiednią dietę i jeść posiłki powoli małymi kęsami. Ograniczyć ilość przyjmowanych węglowodanów. Pozbyć się nadmiaru powietrza w żołądku, stosując węgiel aktywowany. Unikać napojów gazowanych. Gimnastyka, ruch, spacery. Stosowanie błonnika(Colon C przed jedzeniem 30 minut) Espumisan, warto zrobić wcześniej posiew kału na liczebność obecność pasożytniczych drożdżaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×