Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GreenB

Green Barley Plus opinie, cena i gdzie kupić apteka czy sklep internetowy

Polecane posty

Gość GreenB

Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika - garcinia cambogia. Połączenie dwóch aktywnych substancji pozwoliło uzyskać niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Oficjalna strona: http://nplink.net/Jhfxq1v4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylko4
Stosował ktoś? ja brałam zielony jęczmień kupiony na allegro i nic mi nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zielonym jęczmieniu można schudnąć dużo ale też trzeba ograniczyć tłuste jedzenie i Cole oraz inne napoje gazowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrKaczmarczyk 46
Jęczmień pomaga spalać tłuszcz a można to przyśpieszyć stosując lekkie ćwiczenia np. rowerek, brzuszki, szybki space itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique35
Musze schudnąć ponad 12 kg i szukam dobrego spalacza tłuszczu. Muszę się wziąć za siebie i zacząć wreszcie odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilita III
Jak schudnę 10 kg to będę szczęśliwa ;) Tyle by mi wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matioszka43
Zielony jęczmień pomógł mi schudnąć około 12 kg a w pasie ubyło mi 6 cm!!! Oczywiście nie samo łykanie go ale też trzeba odrzucić napoje gazowane i jakiś na początek szybki spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOmaszMar
Właśnie biorę się za siebie. Zapasłem się i muszę wreszcie schudnąć. Trudna droga przede mną 16 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusia 76
Ja eksperymentowałam z jednym suplementem ostatnio i trochę tego żałuję - padło na Liporedium który nie tylko był nieskuteczny, ale powodował u mnie ból brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini62
Ten suplement, o którym wspomniałaś mi też dał się we znaki. Brałam Liporedium całkiem niedawno i wytrzymałam z nim ponad miesiąc pomimo zaparć które powodował. niestety totalny brak efektów zniechęcił mnie do takich poświęceń i go odstawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka 22
Ja natomiast brałam Liporedium przez 2 miesiące i nie doświadczyłam skutków ubocznych. Ale z jednym się zgodzę - nie ma sensu go kupować, bo on w odchudzaniu nie pomaga wgl. Pomimo diety i ćwiczeń udało mi się schudnąć zaledwie 2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamnio877
Ja polecam African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje życie odmieniło się bo w końcu schudłam a nie tak jak wcześniej zaczynałam i kończyłam dietę bo nie wytrzymywałam;/ teraz było inaczej ;) schudłam 23kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam te tabletki Green Barley Plus tak jak polecaliście. Nawet nie są drogie, mam nadzieję że mi pomogą schudnąć te 5 kg w 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z efektów, zrzuciłam w styczniu 6kg!! A u was jak idzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię pisać komentarzy w necie, ale teraz uważam że muszę ostrzegac kobiety które chcą wydać mnóstwo pieniędzy na na niby hit z Green barley plus, i które czekają na zmianę z wielką nadzieją, Od 12 dni biorę te tabletki kupione od producenta i nic 1kg mniej , ale to dlatego może że też od 12 dni pije tylko wodę mineralną po 3litry gdzie wcześniej piłam mnóstwo coli oraz zaczynam się na siłę trochę ruszać biegać ćwiczyć itd te tabletki to bzdura wcale nie odejmuja kilogramów i nie dodawaja energii Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćey
Zastanawiam się nad tym i chce zamówić. Czy to w pełni bezpieczne? Troche się boję. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kbkb
Też jestem ciekawa opini. Zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wierzę w takie specyfiki.... jedyne co działa to ograniczenie jedzenia i aktywność fizyczna. I to nie spacer.... trzeba się konkretnie spocic. Tak... wtedy efekty będą na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na naturalnych składnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćey
No ja biorę 4 dzien dopiero. Kupilam kuracje na miesiąc i zobaczę czy pomoże. Zmieniłam tez jedzenie i zrezygnowałam ze słodyczy. CzaseCzasem ćwiczę. Zobaczymy. Dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu45
Cześć wszystkim,dostęp do tego specyfiku jak ido innych suplementów z rabatami po napisaniu na e-mail. kaflik.mma2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam też, że dostępny jest w internetowej aptece Melissa, więc jeśli w swojej aptece nie możesz znaleźć to zamów przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic nie pomaga, brak efektów, posty chyba od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Kupiłam Green Barley Plus od producenta. Stosuję go od 13lutego 2018r. Niestety do tej pory zamiast schudnąć( tak jak każdy wypisuje, że dużo chudnie) to ja przytyłam już 2 kg a ograniczam jedzenie i zrezygnowałam ze słodyczy. Nie polecem to kolejna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam prawie miesiąc biorę i schudłam może ze 2.3 kg bez rewelacji i mało jem i ćwiczę. Myslalam ze to lepsze ale siema Młody jęczmień w aptece widzialam za około 20 zl i kupie to i to samo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×