Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szaki77

GUAM-czy to dziala?

Polecane posty

Dziewczyny czy stosowalyscie kuracje Guamem?Czy to dziala?Chodzi mi o wygladzenie skory, pozbycie sie kilku centymetrow w okolicy bioder i ud, oraz redukcja celullitu..Prosze podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i opiniami w tej sprawie.Dodam,ze nie wierze tylko w dzialanie samych preparatow i dlatego reularnie chodze na fitness a ostatnio zaczelam wspomagac sie dieta eliminujaca \"zle\" weglowodany.Teraz chce dolaczyc GUAm, ale to dosc droga \"sprawa\", dlatego pytam czy to dziala..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. tez jestem bardzo ciekawa czy ktoras to stosowala, wiec dolaczam sie do pytan autorki. jakie efekty? same robilyscie czy chodzilyscie do jakiegos salonu odnowy biologicznej? na kafe spotkalam jedna dziewczyne co uzywalam guam, Agula77, wejdzcie na temat o rozstepach na strone 187 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4015&start=5580 21:21 Agula77 Guam zrobiła mi koleżanka- kosmetyczka. Chodziłam do niej prywatnie. Po zmyciu alg-\"błota\" robiła mi masaż, bo to jej specjalność....wygniotła mnie niesamowicie...wytłukła....szczotką wymasowała.....rozbiła jakikolwiek celulit...nasmarowała specjałami wyszczuplającymi, pobudzającymi ciało do odnowy....spryskała serum kolagenowym...czułam się lekka jak piórko... Algi nakładała mi od piersi w dół do kolan... Leżałam sobie w ciepełku ok 50 minut.... To było w lipcu, pierwsze dni to nie było takich upałów...ale zdarzyło sie jak przyszłam wieczorem... i tak było gorąco...to jak mnie rozwinęła z tej foli srebrnej to ja po prostu leżałam w wodzie...tak wszystko ze mnie spływało.. W pasie zgubiłam 10cm, w udach 5 cm a tuż nad kolanami po 3cm...w biodrach 7 cm... Jestem z tego bardzo zadowolona...ten masaż też dużo zrobił...! W tym roku powtórze sobie to u niej. Za jeden zabieg płaciłam 80zł, a wybrałam 6 zabiegów w ciągu 1,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki, literowka: na forum spotkalam jedna dziewczyne co uzywalA guam, Agula77*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up! dziewczyny nie wierze ze zadna przez guam nie przeszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guamoholiczka
ja stosowalam guam pare razy...ale mysle ze niestety mi nie pomogl...slyszalam ze te zabiegi aegyptos pomagaja ale np w krakowie kosztuja 250 za jeden zabieg....za to spotkalam przypadkiem dziewczyne kiedys kosmetyczke ktora robi u sebie masaze za 30 zl od zabiegu i podobno ma wieksza skutecznosc niz aegyptos....wlasnie zapomnialam isc do niej ciekawe czy otworzyla ten gabinet na szuwarowej hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiak
ja stosuje guam freedo, na zimno, trzeba wiedzieć o tym,że osoby które mają problemy z pękającymi naczynkami nie mogą stosować błota rozgrzewającego!! Ze względu na to ,że masaż jest dla mnie nie wskazany, mam cienką skórę i raz po masażu popękały mi naczynka, sama robię w domu błoto i uważam że nie ma nic lepszego, do tego żel lub krem antycellulitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kupuje sobie 1kg guamu plus specjalny zel pod prysznic i zaczynam walke z niepotrzebna warstwa tluszczyku i cellulitu od pasa w dol;) Przetrwam przez te 10 dni i od razu wskakuje do was i dziele sie doswiadczeniem! Choc jednak raczej zaczne po weekendzie, no bo nie bede wieczorami ze znajomymi siedziec w blocie;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiak
właśnie kupiłam sobie błotko i do tego spray, raz na tydzień dla podtrzymania efektu będę stosowała, zapytam się koleżanki czy jeszcze mnie nie wymasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy z niecierpliwoscia na wasze efekty, wrazenia, opinie i wszystko inne! :) trzymam(y) kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate_moss
a gdzie można kupić ten Guam ? wiem, ze zabiegi robią w gabinetach, ale też można kupić sobie takie błoto i samemu robić w domu, jakoś nie lubie rozbierać sie w gabinecie, czuje sie skrępowana moim ciałam, a tak w domciu na spokojnie, ogladając wieczorem TV mogłabym chudnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiak
zależy gdzie mieszkasz. ja kupuje w Warszawie, w sklepie firmowym, ale można też i na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula77
Działa i to bardzo!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zingzu
Ja kupilam sobie Guam. Od kosmetyczki wiem ze trzeba siedziec nieruchomo po nalozeniu, tak aby bloto weszlo w reakcje ze skora. Powiedziala mi tez, ze cellulitu mozna sie owszem przy pomocy Guam pozbyc, lecz nie wolno palic, spozywac alkoholu i tylko cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc. Wiec podziele sie z wami wrazeniami za dwa tygodnie. Tymczasem wsiadam na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikinka
hmm...pewnie działa tylko nie w moim przypadku, Kupiłam kilogram tego błota całego i co sie okazała ze jestem uczulona...a 300 zł wydałam na to dziadostwao:(:( i teraz nie wiem co z tym zrobić...kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółcze ziele
czy ktoś robił te zabiegi w domu? Jakie były efekty? mam zamiar kupić sobie błotko, ale nie wiem jakie ,mogą być efektyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksmrowa
Z dużą nadzieją i optymizmem zakupiłam zestaw składający się z błotka, żelu, folii i wieeeelkich foliowych gaci (które, choć ze wzdlędu na rozmiar wzgudzają dużo śmiechu-a nie są tym samym przydatne-jakieś 10xXL).Po 6 zabiegach mam owszem wygładzoną skórę, ale poza tym nieiwiele się mogę doszukać. Nie ukrywam, że cellulitu specjalnego nie miałam-bardziej liczyłam na spalenie tkanki tłusczowej tu i ówdzie-nic z tego...póki co. Na poziomie domowym (bez specjalistycznych masaży),aktywnego sportu- cudów nie ma się co spodziewać. Dodam, że satarm się być na montignacu od dawna, i kompletnie nie jadam słodyczy. Trochę się zawiodłam... Może jak ktoś drastycznie zmienia styl życia, to wspomoże, ale w moim przypadku-zużyję honorowo do końca błotko (zgodnie z zaleceniem) i podziękuję. Nie zachęcam, nie zniechęcam - każdy z nas jest inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaala
Ja kupilam GUAM Lacote jakis tydzien temu...jestem po trzech zabiegach i naprawde widze efekty...zreszta nie tylko ja:) skora jest wyraznie wygladzona a celullit mniej widoczny:) To dopiero poczatek mojej kuracji takze spodziewam sie jesczze lepszych efektów:) Moge jeszcze dodac ze moja szwagierka i jej kolezanka rowniez uzywaly Guam Lacote i sa bardzo zadowolone z efektow:) Pozdrawiam i zachecam do sprobowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam guamu w lipcu tego roku tuż przed urlopem. Trochę byłam sceptyczna, ale koleżanka mnie namawiała więc sie skusiłam. Muszę powiedzieć, że byłam mile zaskoczona bo skóra się wygładziła, celulit się zmniejszył i nawet mąż zauważył, że jest mnie jakby mniej. W przyszłym roku tez powtórzę kurację z tym, że połączę ją z masażami, bo piszecie, że tak działa jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam sobie GUAM na ebay.pl 2 kg błotka + 2 żele do zastosowania po zabiegu dałam 100 pounds.Wczoraj wieczorkiem był mój pierwszy raz z tym kosmetykiem i powiem że jestem mile zaskoczona.U mnie cellulit był widoczny nawet bardzo,bikini nie ma mowy choć mam 170cm i ważę 53 kilo.zapach akurat jak dla mnie znośny podaczas zabiegu było czuć lekkie pieczenie.Skóra po było niesamowicie napięta,jędrna.Przy czym cellulit też stał się mniej widoczny.Całkowicie zrezygnowałam z cukru piję tylko zieloną herbatę,wodę z cytryną,wodę mineralną.Używam normalnego błotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla twojego dobra
Wszystko ładnie pięknie, tylko ten kosmetyk ma rakotwórcze parabeny!!! Smarując tak dużą powierzchnię ciała to nie za ciekawe. W kosmetykach lepszych firm np vichy są wycofan. A guam taki drogi i co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkau
można go kupić na www.ciao.pl albo na www.guam24.pl Kobiety to są preparaty, które nam mają pomóc w walce z nadwagą, więc jeśli jakaś waży 100kg i wierzy w to, że jak tylko będzie się smarować tymi glinkami to w miesiąc schudnie 30 kg bez diety i ćwiczeń, to jest w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobiłam 5 zabiegów
w domu i widze efekty, skóra niesamowicie gładka, nie sądziłam ze mozna miec tak gładką na udach. Cellulit tez mniejszy, ale zabawy z tym ze ho ho, no i smród:/ Chcę zrobić 10 zabiegów pod rząd, ciekawa jestem jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaGUAM34
Pierwszy raz zastosowałam GUAM i jestem zachwycona, nigdy nie pisałam o kosmetykach, które stosuję, ale to jest rewelacja dlatego postanowiłam zachwalić. Po pierwszym użyciu skóra zrobiła się jakby bardziej naciagnięta i gładsza. Kupiłam 1kg tego klasycznego błotka i wystarczyło mi na miesiąc stosowania. Po pierwszym tygodniu była zakochana w tym mazidle, cudo, co robiło z moimi nogami i pupą (lepiej niż mój stary :D). Mam 34 lata i z czystym sumieniem polecam ten pomarańczowy model. Nie wiem jak inne, ale ten czerwony Rapida jest na moim celowniku. Pani w sklepie internetowym Apogeum (www.apogeum.com.pl) mówiła, że jest silniejszy, zobaczymy. Poza tym fajne tam promocje mają. Polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobixone
Ja stosuje już jakiś czas kosmetyki z guam i muszę przyznać ze jestem bardzo zadowolona. Ponieważ widzę duże efekty , kosmetyki kupuje w tym sklepie internetowym https://sklep.kosmetyki-beata.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam.piszecie że to szczypie przez pierwsze 15 min.a mnie wcale nie szczypie.tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale działa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na zabiegu właśnie z użyciem produktów Guam. Był to ciąg 5 zabiegów. Po nich byłam naprawdę zadowolona z efektów jakie dają, a w połączeniu jeszcze z ćwiczeniami efekty są niesamowite. Cellulit stał się o wiele mniej widoczny a moja skóra bardziej elastyczna. Obecnie sama kupuję ich produkty i samodzielnie je stosuję. Polecam się zainteresować :D. Wiem że ich produkty kupić na stronie hedoni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×