Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciało Stałe

Guarana jest skuteczna ??

Polecane posty

Gość Ciało Stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) ja piję herbatę Guaranda Bio-Active i działa na mnie lepiej niż kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiedzcie mi prosze
jak sobie radzicie z tym ohydnym smakiem? Bo ja nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam jedynie w tabletkach i smak był normalny. Pierwszy raz sie spotkałam z tym, zeby ktos mówił ze ma wstretny smak, hmmm....Moja kolezanka ta sypana daje do drinków i nic nigdy nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciało Stałe
o! dzięki za odzew :) Ja mam w tabletkach, dzis pierwszy raz polknęłam. A jakiej firmy preparaty kupujecie? Ja mam chyba walmark czy walamark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie to kupic mozna
tzn. taki do łykania i takie do sypania? Ja Guarandy nie moge pic własnie ze wzg na ten smak - koszmarrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowa
czy to ma takie samo dzialanie jak kawa tylko mocniejsze? Bo kawa mnie potrafi uśpić i źle się po niej czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej odpowie ktoś
?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
a możecie podac cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciało Stałe
18zl 30 tabletek (walmark)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniabb
A na co jedt ta guarana???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pobudzenie
działą podobnie jak kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniabb
dzieki a czyli dziala pobudzajacao. A jesli ja po kawie czuje sie bardzo zle w sensie,ze serca wali mi jak szalone,i jestenm agresywna i nerowa,to czy guarana tez tak bedzie na mnie dzialac??? jak myslicie?? A jest herbataka z guarany?? Co mam pic zeby nie byc ospała,ale bez kofeiny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciało Stałe
No wlasnie guarana nie powoduje zadnych kolatań! dzis wzielam 3 tabletki na raz bo mialam dlugi i wyczerpujacy egzamin:) i wszystko bylo ok. Pelna koncentracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciało Stałe
guarana ma kofeine, ale podobno inną niż kawa... nie wiem o co chodzi dokładnie, moze to taka roznica jak między zwyklym weglem, grafitem, a diamentem?? - niby to samo, a jednak nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustaOutside
Hej,a próbowaliście czystą guarane w proszku??wystarczą z 2 łyżki do cukru i jest jak po mocnej kawie,a jak się weźmie więcej to jest taka jazda że hej,poprostu nie można usiedzieć w miejscu,ale smak jest ochydny to prawda :/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekMagic
biore tą guarane i ma niezłego kopa to fakt. Guarana ma podobno 3 razy wiecej kofeiny niz kawa (jest to "czysta kofeina" - cokolwiek to znaczy). Czasem zdarzało mi sie, że po wypiciu dużych ilości kawy musiałem zażywać magnez, bo drgały mi powieki, byłem ciagle zmęczony - wiadomo, że kofeina wypłukuje magnez, który jest za to m.in. odpowiedzialny. No i..skoro w guaranie jest do 3 razy więcej kofeiny, to czy to znaczy, że tym bardziej bede musiał zażywac magznez? czy może dzięki temu, że jest to ta "czysta kofeina" nie wypłukuje ona magnezu? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mnie
guarana nie działa wcale! Serio! Mam tę z Wallmarku i nie czuję po niej nic. Zero efektu. Po kawie nawet najsłabszej jakieś działanie pobudzajace jest, a po G. żadnego :( Zauważyłam, że po herbacie - czarnej, krótko parzonej - jestem pobudzona na maksa, nawet jak pózno wypiję, to nie mogę zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta z Wallmarku, pewnie zawiera malo kofeiny, wez taka najlepiej w proszku, lub w kapsulkach, to poczujesz, najtaniej wychodzi w proszku, smak ochydny ale da sie wymieszac np z kawa rorpuszczalna lub dosypac do coli, dla tych co maja wiecej czasu to polecam robienie koktajla owocowo bananowego z 2 lyzeczkami guarany w proszku efekt murowany a smak niewyczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainterosowana
a czy guaranę w proszku mozna kupic w aptece?, albo w sklepie zielarskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainterosowana
a stosował ktos moze guarane z tej firmy? Natura Vitalis - Guarana plus - kapsułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deger
Dziala dziala i to duzo lepiej niz kawa! Cokolwiek chcesz robic do nauki czy na imprezy:) Ciezko ja przecenic. W proszku jest najbardziej wydajna. A co do smaku to z danonem aktivia jest calkiem znasna. pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albasa
mam pytanie czy ktos wie jak sie hoduje guarane albo gdzie mozna kupic nasiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szikaka30
Hej prosze powiedzcie mi gdzie można kupić Guarane? i ile kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×