Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**akacyjka**

guzek na palcu w okolicy stawu. co to moze byc?

Polecane posty

bylam u rodzinnego to mi powiedziala ze to kurzajka a nawet na to nie spojrzala prawie, kazala mi brodacidem smarowac a on mi tylko skkore wyzeral to nie smaruje. to napewno nie jest kurzajka to jest dtwardy guz i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to byc tez ganglion(torbiel galaretowata)ja to mam na dłoni w pobliżu nadgarstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganglion nie jest groźny ja smaruję maścią bursztynową żeby nie bolał i po czasie schodzi a potem znów wyłazi:)dziad jeden Ja z tym byłam u chirurga i powiedział że mogą usunąc ale to ma tendencje do odrastania więc dałam sobie spokój, Z tym że ja nie wiem czy ty masz gangliona czy jakies zwyrodnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudalida
To najprawdopodobniej kaszak. Ja mialam wlasnie taki guzek na palcu serdecznym (srodkowym)prawie na samym stawie.On sobie pomalu rosl.Gdzies okolo 2 lat,potem juz nie moglam prawie zginac palca i wreszcie poszlam do rodzinnego ,ten dal mi skierowanie na przeswietlenie,potem do hirurga.Herurg zrobil mi zabieg ,ktory nie trwal pewnie ani 10 minut,przy znieczuleniu miejscowym.Bylo to troszke ponad rok temu ,w tej chwili nie mam znaku ,nawet po nacieciu.Kaszak nie jest grozny,ale zawsze po wycieciu(wiem od lekaza),wysylaja wycinek na badania (dla pewnosci). A guzek ten zaczal mi sie robic z odcisku,odgniotu,po nozyczkach. Nic sie nie stresuj ,bo nic nie bolalo,wszystko sie robi szybko,pewno Ci sie kaza zaszczepic na zoltaczke(profilaktyka!). Idz do rodzinnego,niech Ci da skierowanie do hirurga,a on juz reszte poprowadzi. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley205
Witajcie ! Mam problem z palcem serdecznym ( środkowym) w miejscu gdzie styka się długopis z palcem . Ma to u mnie dość duży rozmiar i gdy zbyt dużo piszę boli,robi się czerwony i na środku wklęsły . Czy to może być coś z wymienionych wcześniej przypadków ? Bardzo prosze o pomoc i z góry Dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diwad85
a mialas kiedys kurzajke na tum palcu ? napisz na gg17367604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź skonsultuj się lekarzem do którego lubisz chodZić .. bo w moim przypadku to mały kaszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama miała szereg badań zrobionych. Najbardziej polecała pracownię na Zachodniej 7 w Krakowie. Bardzo tani rezonans, bardzo dobra obsługa, szybkie i dokładne wyniki wysyłane do mnie, więc nie trzeba kilka razy chodzić, więc była najbardziej z tego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×