Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość G**

Guzek za uchem

Polecane posty

Gość G**

Niedawno wyczułam u siebie niewielki guzek za uchem jak dotykam czasem lekko boli dodam ze mam 17 lat czy taki guzek to moze byc cos powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły syfek pewnie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G**
ale to nie jest ani czerwone tylko w kolorze skory i nie ma zadnej ropnej czy cos podobnego koncowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuilj,l.pljnhuhbghjkl
węzeł chłonny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdbjvsvtgc
nie martw sie, ja to miałam i mój tata też. To jest wirusowe, albo cie przewiało. Mi to bardzo urosło, bolało, cała ta połowa głowy mnie bolała, było wielkości 1/4 piłeczki ping pongowej, w końcu poszłam do lekarza, dostałam skierowanie do laryngologa, ale tego samego dnia samo pękło i wyciekła z tego ropa. Obrzydliwa sprawa, ale jak pękło to mi ulżyło. od tego czasu nie wrócilo, ale np mój tata mial juz ze dwa razy to. tylko że jemu nie pekło tylko chowalo sie samo. Najgorsze z tego wszystkiego było to, jak to wyglądało, jak obcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są dwie opcje
albo powiększony węzeł chłonny albo rośnie ci kaszak Moja siostra w wieko ok 16-17 lat także zauważyła takie zgrubienie za uchem ,po jakimś czasie urosło do rozmiarów grochu ,poszła do lekarza ,który wydał opinię iż jest to powiększony węzeł chłonny po ok dwóch latach kulka jeszcze urosła tak do wielkości dropsa ,znów poszła do lekarza i okazało się ,że jest to jednak kaszak nikt w rodzinie tego nie ma ,ale to nie jest problem ,można to usunąć chirurgicznie podczas krótkiego zabiegu :) znieczulenie ,czyszczenie ,szycie i do domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mialam tez
wyrosl jak mialam ok 14 lat i to bylo na poczatku bardzo male, z czasem powoli zaczelo rosnac, wygladalo jak taki twardy guzek pod skora w kolorze skory, pozniej przybralo to taki szary odcien jakby siny i bolalo jak sie niechcacy tam uderzylam.w wieku 17 lat poszlam z tym do lekarza( matka nigdy nie miala czasu) i od razu za 2 dni dali mnie na oddzial na zabieg, w szpitalu lezalam 2 tyg. Umiejscowiony guz byl tak przy uchu prawie na linii zuchwy. dzis mam lat 29 i blizne w tym miejscu. to byl kaszak ale lekarz powiedzial ze jeszcze troche i roznie z tym mogloby byc nie bagatelizuj sprawy i idz z tym do lekarza, moze to nic powaznego ale sprawdzic trzeba pozdtawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mialam tez
dodam ze nie zawsze bywa to niegrozne dlatego sprawdz do lekarza. Moja sasiadka miala dokladnie takie same cos jak ja nawet w tym samym miejscu i okazalo sie ze to Rak!!!! tyle ze ona miala 40 lat, dzieki Bogu zyje i sie z tego wylizala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mialam tez
w sumie to nie wiem czy to byl kaszak bo z kaszakiem to mnie 2 tyg w szpitalu by nie trzymali hmmm...musze zapytac sie matki chociaz ona pewnie itak nie wie, albo nie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffhnhfhfhr
też miałam coś takiego - troche bolało, poszłam do lekarki w pracy,powiedziała, że przewiałam, bo to akurat zima była a ja byłam przeziębiona. Przestało mnie bolec, aż tak. Mineło trochę czasu, samo pękło, ropa z krwią, obrzydliwe. Ponaciskałam, żeby do końca wyszło - zagoiło się i od tego czasu mam spokój. Nie wiem, co to było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są dwie opcje
Kaszak usuwają w ciągu pół godzinnego zabiegu,albo i krócej :) potem normalnie idzie się do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffhnhfhfhr
mnie sie wydaje, że kaszak jest twardy. A ten mój guzek był miekki i przesuwał się pod skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×