Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hej czy mi pomozecie

Polecane posty

Gość gość

Dzisiaj znowu nawrot depresji czarno wszystko widze nie daje rady dusznosci jsk przerwac to błedne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sie leczysz ssma nie ustapi idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie bedziesz musiala zwrocic sie do specjalisty po leki przeciw depresyjne.a tak domowym sposobem jesli masz ataki paniki to pomaga dmuchanie w torebke-gleboki oddech i dmuchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co jest....wszyscy po psychotropy a za 10 lat uzależnieni i jak tylko odstawi to się rzuci z mostu albo psychiatryk! To co że czarno to dziś wszystko widzisz???? Przeżyłam 50 lat a ileś lat z tego widziałam wszystko czarno...Wszystko ludzkie a życie kołem się toczy.Siedem chudych i siedem tłustych. No to co ? Dziś tak a za miesiąc inaczej. Raz lepiej raz gorzej. Życie zmienne jest i tak ma być. Niektórzy oczekują tylko radości, powodzenia i fajerwerków. Wiecznej pomocy i rozweselaczy i czasoumilaczy . Ludzie, dajcie sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja to powazna sprawa sama przechodziłam wytrwaj idz do lekarza leki ci pomoga i niemysl zle usun złemysli powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysl pozytywnie odpędzaj złe mysli mnie jak nachodzą to sprzatam i idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas u lekarza to sie wybierz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jeszcze meczy cię deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×