Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa i lekko podlamana

help mam problem z piersiami

Polecane posty

Gość ciekawa i lekko podlamana

dzien dobry wszystkim kobietom, mam male pytanko... Czy jesli sie stosuje pigulki antykoncepcyjne to rosna piersi? od ktorego roku mozna je stosowac? jak one dzialaja? prosze nie odsylajcie mnie na ine topic bo tam nic konkretnego nie moge znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka
siemka ja mam ten sam problem i lekarz przepisał mi tabletki harmonet biore 3 miesiąc mam większy apetyt po nich ale na każdego wszystko działa inaczej jak coś urośnie to dam znać piszą że kozieradka masaże ćwiczonka są dobre ale wiadomo na każdego inaczej to działa ja od 2 tygodni masuje piersiaczki ale myśle że jak nie przytyje to masaż za wiele nieda więc pozostaje mi duuuuużo jeść jak chcesz brać tabletki to wybierz sie do ginekologa niech zrobi ci cytologie pogadaj z nim jaki masz problem on wtedy powie co możesz brać czego nie powodzenia(-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też brałam harmonet
niestety nic się nie stało- po 4 miesiącach piersi mi trochę jakby opuchły ale zaczęłam chodzić na basen bo dostałam okropnego cellulitu ( 6 cm więcej w biordrach) i po basenie oklapły mi do wcześniejszego rozmiaru 70 A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiisiia
a te 6 cm to od harmonetu? prosze odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucharka
ja mam harmonet na przytycie ale niewiem czy zadziała ie wiem ile mam go brać )-: jeszcze nic takiego nie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×