Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaja148887

hemoroidy zewnętrzne, bardzo ważne!!

Polecane posty

Gość kaja148887

mam 18 lat i wielki problem z hemoroidami, w tym wieku to straszne :( są to hemoridy zewnętrznem, bolą i są cały czas na zewnątrz, czytalam ze są 4 stopnie tej choroby i z tego wynika, ze moj jest 3 albo 4, ale nie mialam 1 ani 2, nie wiem co mam z tym zrobic, narazie uzywam masi i czopków ale to nic nie daje, nie bylam u lekarza bo strasznie sie tego wstydze, prosze doradzcie co mam robic, czy te hemoroidy kiedys znikną na stale, czy na to potrzebna jest operacja? blagam oodpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja148887
ale czy ja nie jestem troche za mloda, by na to chorowac? bo czytalam gdzies, ze to spotyka raczej starsze osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identycznie
no wlasnie nie:( bo nie wiem jak:( i musze is cdo lekarza,ale wciaz to odwlekam i nie wiem do jakiego:( a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecka14
Nie wiem czemu tak dziwnie się vwyświetla, ale jak wpiszecie go na pasku adresu to napewno wam się wyświetli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onononon
No i mnie chyba coś dopadło, jeden guzek, w dotyku \"wygląda\" nie na hemoroidy a to drugie ;), co najgorsze przy stolcu występuje krew, w sumie nie wiem co robić,smaruje to jakims Avenoc-em, ale nie wiem czy to da rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Po przeczytaniu tego forum i obejrzeniu zdjec z podanej strony rowniez wydaje mi sie ze mam te zakrzepice. niczym nie przypomina hemorodow, takich jak na zdjeciach. Powstala z dnia na dzien... nagle zaczelam czuc jakis dyskomfort i o prosze jakas narosl. jest dosyc spora, wieksza niz groszek (jak ktos wczesniej pisal). czuje to caly czas, czasem boli jak sie klade lub siedze, a tak to raczej nieprzyjemne uczucie. w dotyku jest miekkie i boli jak za mocno nacisne. nie krwawie. dodam ze nie uprawialam nigdy seksu analnego. biore tabletki antykoncepcyjne. myslicie ze to od tego? strasznie sie boje i chyba w poniedzialek ide odrazu do lekarza! Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewqklkjhjgjhgdvfcgjhgdf
prosze odpowiedzcie czy jesli procz delikatnych sladow krwi na papierze i ledwo odczuwalnego pieczenia (tylko podczas oddawania kału) nie mam zadnych objawów sa to hemoroidy 1 lub 2 stopnia czy tylko obtarcie lub inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Gó
Mi pomogło: na śniadanie płatki owsiane, w ciągu dnia ze trzy jabłka. I wspaniale zadziałał Fine6, farmaceutka mi gozamówiła. Hemoroidy się skurczyły, dietę muszę trzymać cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×