Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasztanowo-ruda

Henna rzęs i brwi

Polecane posty

Myślę o nałożeniu henny na rzęsy i brwi. Nie mam w ty temacie doświadczenia dlatego chcę to zrobić u kosmetyczki. Czy któraś z Was robi lub robiła i może mi powiedzieć czy warto? Czy rzęsy nie płowieją nie niszczą się po takim zabiegu? jak długo henna utrzymuje się? Czy lepiej to wygląda niż po wytuszowniu? Czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jest znikomy
a taka "farbka" niszczy strukturę brwi i rzęs-to w końcu chemia. Radze podmalowwac brwi krędką a rzęsy tuszowac lu doklejac sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jest znikomy
taaa, to tylko taka lipa, zawsze jest jakaś chemia by taka farbka się utrzymała na rzęsach/brwiach, a nie zmyła się po pierwszym myciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam henne, ale nie do koncaefekt jest zadowalajacy, sa ciemne, ale niestety nie można nadam im ksztaltu, dlatego niezbędny jest tusz, chyba że henna i jakas bezbarwna odżywka do rzes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na doklejanie rzęs jakoś bym się raczej nie zdecydowała. Myślałam o hennej zeby zaoszczędzić czas na codziennym tuszowaniu i zmywaniu. Jeszcze jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam henny na lato, kiedy na wakacjach nia mam ochoty na codzienny makijaz mam z natury jasna oprawe oczu co nie wyglada ;adnie wiec uzywam brązwej kredki i przeważnie czarnego tuszu i takie sam kolorki robie u kosmetyczni - brąz na brwi, czern na rzesy rzęsy nie wygladaja tak samo jak wytuszowane, tusz jednak pogrubia i pdkreca troche, ale mi efekt sie podoba, taki naturlani niezucający się w oczy \"makijaż\" używam odzywki do brwi i rzęs i nigdy nie odczułam konsekwencji nakładania \"chemii\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazepa
do Paris Hilton Jak zrobić takiego fajnego lolka, jakiego widać w Twojej stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj mazepa to nie
Paris Hilton tylko Haris Pliton 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam:) dzieki temu mam dużo bardziej wyraziste oko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efekt jest znikomy
pierrdolisz dziewcze jak potłuczona :O po pierwsze: henna u kosmetyczki jest naturalna, to takie farbowanie ziołami, więc nie tylko nie szkodzi, ale nawet może odżywić ! po drugie: żywotność brwi czy rzęsy to do 100 dni, po tym czasie są zmieniane, więc nawet jeśli coś Ci im zaszkodzi (ale to na pewno nie będzie henna) to i tak zostaną wymienione na nowe; po trzecie: pierddolisz :classic_cool:. do Autorki : spokojnie rób (każda kosmetyczka, czy wizażysta Ci powie, że nie ma żadnego negatywnego skutku używania takowych)...po czasie trochę rozjaśnia brwi czy rzęsy jak już zejdzie (ale to samo robią tusze, więc norma). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodając do przedmówcy
to chyba codziennie stosowanie tuszu (czyli chemii) bardziej niszczy rzęsy niż henna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazepa
dzięki Haris Pilton:classic_cool::-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24456
Hennę rzęs można w ostateczności zrobić samemu w domku no ale jak chcesz do kosmetyczki to pamiętaj o tym żeby zrobić test czy nie jesteś uczulona na hennę, bo jeśli tak to możesz mieć poważne problemy (chodzi głównie o hennę rzęs).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamlot
w domu henne bradzo latwo zrobic, polecam henne w żelu wowczas brwi beda bardziej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henna i Słabe rzęsy
Właśnie rano czytałam wasze posty i doszłam do wniosku , że też zrobie sobie hennę ( Mam modre oczy ). Poszłam do sklepu ( wyczytałm , że najlepsza będzie henna Victoria cos tam ) Kupiłam ją... Po południu poszłam do przyjaciółki i zrobiłyśmy sobie "zabieg" :D Trzymałam taka nałożoną hennę jakieś 9 minut .... Wcześniej miałam jasno brązowe, może ciemny blond rzęsy, a teraz mam idealnie czarniutkie...( dodaje, że rzęsy dolne mam baaardzo długie , ok 0,5 cm!!!! Ale są też ładnie zakręcone...Odrazu oczy wydają się dużo większe...Po zrobieniu henny byłam zadowolona tylko z koloru, ale gdy wróciłam do domu nałożyłam na nie palcem krem nivea ( ten zwykły niebieski) robie tak zawsze i chyba dlatego mam takie długie te dolne rzęsy, górne zresztą też. Rzęsy odrazu się wydłużyły a do tego jeszcze pięknie lśnią! Polecam taki zabieg jeżeli nie lubicie albo poprostu nie chcecie się malować tuszem... Efekt jest rewelacja i do tego beż osłabiania rzęs! A co do słabych rzęs : Polecam olejek rycynowy ( wiem, że wszyscy o nim piszą) :D Ale ja, żeby nie był taki tłusty poprostu mieszałam go z kremem nivea ( słyszałam , że rycyna baardzo wysusza i też sie na tym sparzyłam) I taką papkę nakładałam codziennie wieczorem Miękką szczoteczką od tuszu... Po ok tyg. zauważyłam ogromne efekty, rzęsy się wydłużyły , są lśniące i do tego gęste! Pozdrawiam Was kobietki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam w prezencie urodzinowym kurs henny na brwi i rzędy w new nails :) bardzo fajny pomysł! całe życie męczyłam się z tuszem i kredkami, bo zawsze chciałam mieć ciemne brwi i rzęsy. a teraz umiem wszystko zrobić sama. bardzo fajny kurs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad zrobieniem henny na brwo i rzesy. mam naturalnie brazowe wlosy (troche rudawe po wczesniejszych farbowaniach) ale czesto farbuje je szamponetkami brazowymi lub teraz zamierzam na czarno. brwi mam takie szaro- brazowe... nijakie. rzesy prawie niewidoczne. kiedys brwi poprawialam brazowa kredka, ale ostatnio wole ciemno szara. rzesy zawsze czarny tusz wiec zastanawiam sie jaki kolor nalozyc... czarny tylko krotko zeby nie zlapal intensywnie?? czy grafit tylko dluzej?? -> na brwi bo na rzesy czarny na bank. i jeszcze jedno mnie martwi. czy bardzo odbarwia mi sie rzesy i brwi??? ze np po 30-stce bede miala blade zlote rude???????? i wtedy bede musiala non stop farbowac????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad zrobieniem henny na brwo i rzesy. mam naturalnie brazowe wlosy (troche rudawe po wczesniejszych farbowaniach) ale czesto farbuje je szamponetkami brazowymi lub teraz zamierzam na czarno. brwi mam takie szaro- brazowe... nijakie. rzesy prawie niewidoczne. kiedys brwi poprawialam brazowa kredka, ale ostatnio wole ciemno szara. rzesy zawsze czarny tusz wiec zastanawiam sie jaki kolor nalozyc... czarny tylko krotko zeby nie zlapal intensywnie?? czy grafit tylko dluzej?? -> na brwi bo na rzesy czarny na bank. i jeszcze jedno mnie martwi. czy bardzo odbarwia mi sie rzesy i brwi??? ze np po 30-stce bede miala blade zlote rude???????? i wtedy bede musiala non stop farbowac????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila przeczytalam na stronie jakiegos salonu urody ze henne mozna mieszkac zeby otrzymac odpwoedni kolor... tez wlasnie o tym myslalam. wiec jakby tak zmieszkac braz z czarnym??? wyszedlby taki ciemny braz.. albo grafit z czarnym wyszedlby takie lekki czarny??? co myslicie? chyba tak zrobie... bo na rzesy to na bank czarny chce, tylko z koleroem brwi wlasnie problem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strututututuuuuu
oczywiscie mozesz mieszac kolory. tak sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ywjdzie jakies nie wiadomo co? rudo zielone czy jakas inna niespodzianka ? w sumie szamponetki do farb. wlosow tez mieszalam czesto i wychodzilo ladnie wiec musi z henna byc tak samo. takze kupie tak jak postanowilam czarny+grafit+braz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×