Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hipohondria a węzły chłonne!!!

Polecane posty

Gość gość

Witam . Cierpię na hipohondrie od roku. Ale teraz boję się, że to nie nerwica a dokładnie mam guzika z lewej strony szyi ma wysokości chrząstki pierścieniowej ale po lewej stronie, trochę jak by pod mięśmiem szyjnym,dość głęboko?Moje pytanie co to może być proszę o odpowieďź czy może coś takiego macie?Nie mam żadnych innych objawów tylko ten nieszczęsny guzek- może to jakaś chrząstka? Pomocy może ktoś ma coś takiego ?Bok szyi co wyczuwacie proszę piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może to węzeł chłonny. Przeszukałam internet i znalazłam wypowiedzi lekarzy, potwierdzający ten sąd: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/guzek-po-lewej-stronie-szyi Może przechodziłaś ostatnio jakąś infekcję np. gardła, przeziębienie, a może masz jakiś ząb do leczenia? To wszystko mogło wpłynąć na powiększenie węzła chłonnego. Oczywiście to tylko domniemania, a jeśli martwisz się tym guzkiem, to idź do lekarza, bo przez internet nie da się postawić diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wiem że do lekarza ale nawet nie wiem od czego zacząć . Zastanawiam się czy to noe od ósemek które wyrastają już pół rku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×