Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość111111111

hybrydy

Polecane posty

Gość gość111111111

hej dziewczyny :D Jakie lakiery do hybrydy polecacie? Semilac podobno wywołuje silne reakcje alergiczne, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile to trzeba się nagłowić, żeby reklamować jakieś gowniane lakiery, co? Bo zaraz oczywiście wyskoczy ktoś z super lakierami uv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej podobno kupować profesjonalne lakiery w hurtowniach kosmetycznych, bo to co jest ogólnodostępne to ponoć syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monawampirzyca
U mnie np wywołały uczulenie. Zmieniłam na Makear i już wszystko jest ok :) i znowu mogę sobie pozwolić na ładne paznokcie. A wiadomo, że zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunczita
Hmmm.. Coraz więcej tych alergików rzeczywiście się pojawia. Ze swojego doświadczenia mogę zaproponować hybrydy mollon. Mnie nie uczulają, a miałam kilka przygód z lakierami innych marek. No a propos to też mają dziś weekend darmowej dostawy, bo akurat chwilę temu kupowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam o podraznieniach po lakierach Semilaca. Ja osobiscie nie uzywalam tej marki, ale wiadomo- przezorny zawsze ubezpieczony :) Moje lakiery mam z EM nail. Tanie, trwałe i bezpieczne dla moich paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Semilac jest ok, mam też neonail i cosmetics zone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam maker, mają ładne kolory i przede wszystkim dobrze się trzymają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie mollon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja niestety również należe do tych nieszczęśnic które mają uczulenie na hybrydki:(( Natomiast w każdym nieszczęściu:P znajdują się plusy bo wynalazłam dzięki mojej mamie coś zupełnie nowego : naklejki termiczne na paznokcie Manirouge! Ciekawie się je zakłada, bo za pomocą takiej jakby farelki która zmiękcza tą naklejkę i ładnie dostosowuje się do paznokci! Na początku miałam lekkie trudności, ale założyłam sobie trzeci raz i już wyszło bardzo ładnie i mam piękny wzorek na paznokciach! Naklejki ściągam tak po około 10 dniach, z uwagi na odrost - moje paznokcie szybko rosną i paznokcie mam w super stanie nic się nie dzieje! Moje szczęście w nieszczęściu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×