Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boinka4444

IDEALNIE PROSTE WŁOSY BEZ PROSTOWNICY???

Polecane posty

Gość Boinka4444

Witam. Mam kręcone włosy ale jest mi do twarzy bardziej w prostych. Chodzi o to że nie chcę ich prostować prostownicą gdyż się strasznie niszczą. Czy znacie jakieś sposoby na proste włoski bez użycia prostownicy? Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
musisz się poradzić jakiegoś fryzjera w renomowanym salonie poradzą ci co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boinka4444
No tak, ale myślałam że tu macie jakieś może pomysły...pewnie dużo z was ma proste włosy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boinka4444
Proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjuuuuss
dołaczam sie do prosby autorki! prosze zdradzcie sekret, jak macie proste włosy bez prostownicy - jakies specyfiki, szampony, odżywki ? cokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihiggigfgff
ja prostuję na grubej szczotce i włosy nie są idelnei proste ale moim zdaniem ładniejsze niż takie całkiem proste bez wyrazu... szczotka to zależy jaka Ci podpasuje ja mam bardzo grubą i kosztuje różnie ale np Top choice to tak do20-30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przyjaciolka prostownica
Prostuje wlosy codziennie od dwoch lat bo inaczej moge sobie tylko pomarzyc zeby byly proste.Sa bardzo zniszczone...teraz używam samponu i odzywki pantene do wlosow zniszczonych i widze ze jest troche lepiej ...mimo wszystko dalej prostuje bo musze. Tez bym chciala wiedziec co zrobic by byly proste ...bo niedługo bede mogla sobie wlosy policzyc... Tylko to musi byc cos naprawde mocnego bo moje wlosy sa upiorne poprostu. Co do tej szczotkiokraglej prostujacej ona tez niszczy wlosy bo wydziela cieplo tak samo jak prostownica. Wiec nie polecam jej kupowac zwlaszcza ze jej koszt to jakies 200 zloty . nie wiem podpisuje sie pod autorka i czekam na rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihiggigfgff
nie potrafię tego wytłumaczyć więc może mój opis będzie taki sobie... ale Nawijasz pasmo włosów na szczotkę, przystawaisz suszarkę kolo tej szczotki i w między czasie wykonujesz takie koliste ruchy (jedno pasmo modelujesz kilka sekund,góra 10 sekund- ja bynajmneij tak robie.) Najłatwiej byłoby Ci się tego nauczyć u fryzjera jakby on tak modelowal Ci włosy i wytłumaczył... ja tak się wąłsnie uczyłam - a jestem z tych niezdolnych do układania włosów i jakoś wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihiggigfgff
po prostu byłam u fryzjera i po ścieciu wlosów zaczął mi modelować na grubej szczotki jak to robil to poprosiłam o krótki instruktaż... a potem cwiczyłam na swoich wlsoach ;-) Poprostu jak będize siępytał jak cie uczesać to powiedz że chcesz żeby Ci wymodelowal włosy grubą szczotką i obserwuj jak to robi.W trakcie zapytaj go o rady jak najlpeij siędo tego zabrać samemu. Powodzenia w modelowaniu wlosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia55
słuchajcie dziewczyny ja mam podobny problem do waszego tylko że ja mam podkręcane końcówki a wyżej mam proste. Zawsze gdy rano je rozczesuje to albo mam szope albo włosy mi się elektryzują do tego stopnia że musze je zmoczyć i lekko podsuszyć a do szkoły iść w wilgotnych tak aby były przyklapnięte.Mama nie pozwala mi używać prostownicy i mówi że przez to będę miała zniszczone włosy.Ma racje. Ja obciełam sobie włosy tak jak rihanna i troche głupio wyglądam.Musze mieć proste tylko że prawie rzadne odrzywki mi nie pomagają!!!POMÓŻCIE BARDZO WAS PROSZE I Z GÓRY DZIĘKUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko stale prostowanie
nic innego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - pytaj jakim preparatem, jakiej firmy robią, moja fryzjerka robiła (sobie zresztą tez) na róznych, ale najlepiej się sprawdza l\'oreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście stukniete
bez obrazy.. na choooj wam proste włosy skoro 90% dziewczyn ma proste a reszta to okazy, ja mam włosy prostsze niż druty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź.... kręcone włosy żyją własnym życiem - są niesforne i nie do opanowania, głowa jak telewizor wygląda niech jakiś wietrzyk zawieje albo ciutek wilgoci w powietrzu będzie.... po prostu koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Tak ale trwała prostujaca mozna robic tylko i wyłacznie na niepofarbowane włosy,tylko na naturalne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa2342
me 36 jak masz proste włosy to one potrafią się tak elektrezyzować jakby ktoś cie podłączył do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W avonie jest szczotka prostujaca...Z tym,ze po niej sie wlosy troche elektryzuja...bynajmniej mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
witam ja tez zawsze chcialam miec proste wlosy uzywalam prostoownicy ale odkad kupilam odzywke czerwona loreal elseve color vive to niemoze bo same mi sie prostuja:)nakladam odzywke po umyciu glowy jak zwykla trzymam na glownie 3 min i splukuje wlosy sa proste jaK PO Prostownicy::)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna002233
susel ten produkt co podalas to jak sprawdzalam to jest odzywka do wlosow farbowanych wiec jak moze ci prostowac wlosy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni-ber
może nie mam kręconych, ale falowane włosy-używam prostownicy ale szampon i odżywka gliss kur z jedwabiem naprawdę wygładzają włosy i ułatwiają prostowanie. Polecam też prostownice jonizującą, nie wysusza tak bardzo włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do me_36
Napisz czy jestes zadowolona z efektow po tym trwalym prostowaniu? Czy zabieg bardzo zniszczyl Ci wlosy? Odrastaja takie same jak przedtem, czy troche bardziej proste? Czy jak jest wilgoc albo deszcz, to sie nie pusza po tym zabiegu? Bede wdzieczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie sie czepiać
ludzie nauczcie sie co znaczy słowo BYNAJMNIEJ ( mylicie je PRZYNAJMNIEJ) i gdzie mozna go uzywac ... bo to sie robi żałosne ... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mothmann
Czy jest ktoś, komu sunsilk efekt działał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia0196
możesz użyć pianki do włosów , są w sklepach specialne szampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to dziwne pytanie
ale czy prostownicą da się wyprostować włosy łonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakka
jasne że tak. choć od siebie to wolauabym wygolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki20_1988
po co prostowac. w tym roku modne loki i fale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka24
"witam ja tez zawsze chcialam miec proste wlosy uzywalam prostoownicy ale odkad kupilam odzywke czerwona loreal elseve color vive to niemoze bo same mi sie prostuja nakladam odzywke po umyciu glowy jak zwykla trzymam na glownie 3 min i splukuje wlosy sa proste jaK PO Prostownicy:" Na moich włosach jak uzywałam szamponu do włosów przetłuszczających,( nie pamietam juz jakiej marki) to zamiast działac mi zeby włosy mi sie nie przetłuszczały to działaly na inna strone. Po prostu włosy mialam proste jakbym prostowała prostownicą ( a nie robie tego);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . Anysh .
hejka ;* marze o prostych włosach, gdy już je wyprostuje wystarczy troche wilgotnego poiwtrza i staja sie OKROPNE!! Kręca, puszą i elektryzują się! a gdy umyje włosy i na następny dzięn się budzą mam saino i jak dotknę to są suche i łamliwe! pomoccyyy ! używałam milion odżywek a nic nie dziala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×