Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wysokieczolo

Ile cm ma wasze czolo i ile cala twarz?

Polecane posty

Gość Wysokieczolo

Hej. Ja mam takie wysokie czolo i taaka podluzna twarz:-( okropnie sie przez to czuje. Chcialabym się z wami porownac. Mierząc na srodku czola,od lini wlosow do miejsca miedzy brwiami mam prawie 7cm:-( a cala twarz-20:-( zmierzcie sie tak samo i napiszcie swe rozmiary! Czy 20cm to az tak duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokieczolo
Prosze o kilka wypowiedzi chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz kurka nie moge no nie moge
mam tak samo 19cm twarz czolo (mierzone od momentu gdy zaczynaja sie wlosy/grzywka) do punktu dokladnie miedzy brwiami - 7 cm.........nie uwazam zebym miala wysokie czolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarlettaavm
ja mam też 7 a twarz 19 (bo nie liczyłam nosa tylko tam obok) I ja jestem raczej okrągła niż podłużna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ma 18 cm cała
twarz od czoła do brwi 6 cm znam dziewczyna która ma bardzo wysokie czoło, a jest uważana za bardzo atrakcyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz kurka nie moge no nie moge
ja mam twarz taka kanciasto-koslawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz kurka nie moge no nie moge
tez nie liczylam nosa tylko ''tak z boku'' zmierzylam linijka bo jestem w rpacy i nie mam tu centrymetra.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokieczolo
Cala twarz tez mierzylam obok nosa. No co wy? Ja mam wrazenie ze mam taka ogromna twarz! No wlasnie mam podluzna a do tego pyzata. Wieelka :-( a szerokosc czola ? Ja mam 20 tak na lini brwi :-( mam taki wielki ryj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaanoi
Ale zbieg okoliczności :D Mierzyłam krawieckim i czoło ma 7 cm a twarz 19 cm . Nigdy nie uważałam, że mam za wysokie czoło i nadal nie uważam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz kurka nie moge no nie moge
no to chyba ci sie wydaje ze masz wielki ryj.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noz kurka nie moge no nie moge
miaanoi-witaj w klubie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokieczolo
Jak patrze w lustro widze wielka twarz. A na zdj to juz w ogole wygladam jak jakis kosmita! Jak to jest? Ja tez mierzylam krawieckim. Wiec 7cm czola i 20cm twarz to normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysokieczolo
Upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ; )
5,5 cm czoło, ok. 16-17 cm twarz ; ) podobno słodko taka mała twarz wygląda, chociaż mnie wkurza, bo z takim czołem to grzywki ani nic nie zrobię. ;/ cóz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalsabat6
ja mam 3 i pół do brwi i pierdole w czapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananan
Moje czoło ma 6cm( w jednym miejscu 7- mam nieregularną linię nasady włosów) a cała twarz 19( z boku nosa). Wydaje mi się, że twarz mam owalną, bo najbardziej wystają mi kości policzkowe. A ile cm ma wasza broda? Moja 4 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolllllllllllzz
6-7cm czoło i 19 cm twarz i zawsze uważałam, uważam i będę uważać że mam ogrooomne, brzydkie, za wysokie czoło jak u jakiegoś potwora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Fincz
Idź do psychiatry, bo masz niezłą korbę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gln
18 cm twarz w tym 6 cm czoło: Mężczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hymm mi się zawsze wydawało, że mam wysokie czoło. W sumie to raz nawet usłyszałam w podstawówce od kolegi, że mam barokowe czoło :) ale jak je mierzę to ma 6 cm a twarz 18 cm ... Tak na marginesie to nie wiem, czy wysokie czoło to jakiś problem. Ja zawsze robiłam przedziałek mocno na boku i nic nie widać. Grzywki nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czoło powinno mieć ok 1/3 twarzy czyli 6/18 cm, to idealne parametry i nie jest, to wysokie czoło. zresztą inne proporcje też ok- ważne żeby wszystko razem do siebie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie czoło tragedia
Moje czoło ma 6 cm, a cała twarz 16, no ale ja mam dopiero 12 lat, więc to chyba sporo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogromneczolo
Ja mam czoło 8 cm :( A nie nawidze grzywek, ni pasują mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123098
ja mam twarz 22 a czolo 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 18 cm twarz i 5,5 cm czoło. Wzrost 175, a i tak wydaje mi się, że mam wielką gębę i czoło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysokie czoło jest oznaką inteligentnych osob i tak a sobie wiekszosc to wogole nie powinna miec czola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała twarz 19, czoło 5,5cm. Oczywiście po "poprawkach". Ja mam sposoby takie, że minimalnie sobie podwyższam (cieniem) brwi, tak, aby optycznie czoło zmniejszyć oraz wiadomo; często bardziej otwieram oczy przez co czoło powinno sie zmarszyć, jednak na tyle, aby nie było tego tak widać - nie wiem dokładnie jak to wytłumaczyć, ale to bardzo skuteczne. Również obalając mity, że przedziałek po boku sie sprawdza (nie wiem jak u innych, u mnie nie zbyt), robie przedziałek po środku, jednak te włosy najbliżej twarzy (takie bardziej pasemka włosów) zakładam za uszy pod włosami i wtedy one zaokrąglają oraz wyszczuplają mi twarz. Oczywiście również może poskutkować do tego konturowanie lini czoła, tylko jeśli ktoś ma w tym wprawe, żeby nie wyglądało to sztucznie. Mam nadzieje że chociaż troche pomogłam, bo ja osobiście dzięki temu 'zgubiłam' 1,5cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak mierzycie, poniewaz mi wychodzi czolo 3 centymetry,a twarz 18 cm. Chyba jestem mutantem jakims ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×