Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agi334

Ile dziennie biegać żeby schudnąć ??

Polecane posty

Gość agi334

Słuchajcie mam takie pytanie? ile minut dziennie musiałabym biegać żeby schudnąć? I jak najszybciej zrzucic tłuszcz z brzucha i ud ?? Proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka :)
1h 5 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi334
A czy jesli bede biegala owinieta folią spożywczą efekt bedzie lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka :)
Też kiedyś tego próbowałam :) nie zbyt wygodne, ale skuteczne jak cholera. Tylko tyle ze ja bardzo sie pociłam przez to i pot normlanie wyciekłam mi spod tej folii, miałam mokra blzuke przez co nie czułam sie zbyt komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi334
Tylko wiesz co... mówią, że to tylko woda sie wypaca a pozniej jak tylko sie napijesz to uzupelniasz spowrotem to, co wypocilaś... i Właśnie nie wiem już co o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka :)
JAk ćwiszczysz to nic ci nie wróci bo podaczas biegania topisz ten tłuszcz. Wody pozbywasz sie przy głodówkach czy niskoklaorycznych dietach na którcy jestes w bezruchu. Sport to jedyna droga to świetniej sylwetki nie ma innej, no i oczywiscie do tego obinzenie kalorycznosci posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi334
Aha, rozumiem. Dziękuję za pomoc ;) Mam nadzieję, że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka :)
Jednak jak jeszcze nie biegałaś to polecam zacząć od szybkiego chodu gdyż a nastepnym razem szybki chód przplatac z bieganiem. Jak nie masz jeszcze kondycji to zaczynajac od razu bieganie mozesz szybko sie zrazic a szybki chód jest rownie efektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczka :)
przpraszam za literówkie ale i wkradajace sie słowa nie tam gdzie trezba ale pisze na szybko :) Sama zaczynałam od chodu a boeganie przyszło z czasem, teraz u mnie to już nałóg :) Poczytaj sobie w necie na ten temat. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi334
Tak zrobię. Dzięki jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsssiii
Ja kiedyś nie mogłam ubiec nawet 3 minut.. Zrobiłam " plan biegowy Puma. W ogole najlepiej jak będziesz ćwiczyć z Ewą Chodakowska. Ma swój profil na fb. Wystarczy polubić. I zobacz sobie w galerii na efekty kobiet które z nią ćwiczą a zbielejesz. Mówię Ci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsssiii
W ogole to powszechnie wiadomo że tłuszcz zaczyna się spalac po ok35-40 min ruchu niestety. Myślę że co do biegania to minimum 3x w tyg a najlepiej 4 na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Żeby schudnąć, najlepiej biegać dłużej i wolniej. Ja biegałam przez 3 miesiące co 2 dni po godzinie wolnym tempem i przy jednoczesnej diecie (wykluczającej słodycze, smażenie na oleju etc.) udało mi się schudnąć:) Niestety, jak biega się tak dużo, mogą pojawić się problemy z kolanami. Najlepiej wtedy rób sobie kąpiele w regenerującej soli jodowo-bromowej. Powodzenia w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby spalać tłuszcz
należy wykonywać ćwiczenia aerobowe (np. bieganie) dłużej niż 30 min. mnie wystarcza 50 min / 3 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś w miarę szczupły/a to wystarczy pół godziny dziennie, co drugi dzień, jeśli masz sporą nadwagę, ważne żeby odpowiednio się przygotowac do treningu. Nie możesz szaleć już za pierwszym razem, bo jak przesadzisz, to się zrazisz po tygodniu i tyle z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×