Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilekosztuje

ile kosztuje mniej więcej wstawienie zęba?

Polecane posty

Gość ilekosztuje

ukuszył mi sie ząb(czwórka), tak na dobre;/, ale korzeń został i załóżmy że jest zdrowy. ile może kosztować wstawienie zęba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababababba
400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak my też
mi za górną jedynką 1300zł, ale to była prywatna i dosyć droga klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababababba
a dokladnie 360 mnie kosztowalo wklad plus korona ta drozsza czyli porcealonowa 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababababba
ja tez bylam prywatnie zalezy gdzie mieszkasz bo ja w malym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak my też
no ja w szczecinie u klinika nastawiona głównie na niemców, dlatego pisze szczerze ze droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu bywam...czasami
mi zostal tylko korzen zeba....dentystka nadbudowala mi zab(piatka) koszt 120zl..trzyma sie juz dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu bywam...czasami
no ja mam na martwym korzeniu nadbudowanego zeba,wiec sztyft musial byc lekki(tanszy),ale jestem zadowolona...nikt mojej piatki nie zauwazy,ze nadlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie pachną konwalie
na martwym korzeniu też posiedzi kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie pachną konwalie
tylko ten obok ząb musi być w miarę zdrowy nie może być kanałowo leczony, bo jeśli jest to szkoda kasy na korony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrllrllrlr
Korona na sztyfcie to około 500 zł - przeciętnie. Jeśli jednak korzeń jest chory, zęba trzeba wyrwać - wtedy w grę wchodzi tylko mostek, oby na jednym zębie. Czasami upierają się, że musi być na dwóch. Każdy ząb to koszt mniej więcej 500 zł. Czyli najtańsza wersja mostka to ok tysiąc zł. Wiem, co mówię, znam ceny, bo sama robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhhaa
Co zrobic jeśli zcierają się zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaa1
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amalgariusz
ja też zastanawiam się nad takim rozwiązaniem bo przednie zęby robią mi się przezroczyste a tylne napchane srebrem. ale brak funduszy zmusza mnie do zwlekania choć np. ruchomych mostków, które trzeba wszędzie u lekarzy zdejmować boję się jak ognia. z tego co tu czytam to wkręcenie śruby czy czegoś tam w korzeń jest tańsze od nasadzenia takiej samej korony na spiłowany ząb. wydaje mi się, że to jest chyba droższe - bo w końcu trzeba ząb całkiem ściąć, wkręcić sztyft i na niego nałożyć sztuczny ząb. to jakby pół-implant. jak patrzę na ceny w warszawie to nic nie wiem... 650 zł jeden ząb kosztuje ale nie wiadomo czy nie liczą dodatkowo sztyftu, zęba, narkozy, uśmiechu- hi hi. 5 lat temu dentystka mówiła mi, że to 1000 zł... czy cena nie jest uzależniona od wielkości zęba? czy mostki oparte na sztyfcie(jeden ząb ze sztyftem trzyma inne) są trwale zamocowane czy można/trzeba je wyjmować? gdzie w warszawie można w miarę tanio i solidnie zrobić taki ząb na sztyfcie w korzeniu? ile to trwa wizyt i czasu(bo chodzić bez zęba na przodzie wstyd). czy opłaca się to? na ile to starcza?(do śmierci, na miesiąc...). no i ile to tak naprawdę wszystko kosztuje tzn cały zabieg, sztyf, sztuczny ząb. dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi2356
Bardzo proszę o odpowiedz robiłam prześwietlenie rentgenem jedynek i dwojek i zaniosłam dentystce zdjecia i okazało się że mam zdrowe korzenie bo zęby miałam wcześniej robione kanałowo leczone i powiedziala mi czy chce korony czy jakieś nakładki? o co to chodzi orientuje się ktoś ile kosztuje to a i le to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runner80
Ja to sobie wyrywałem żeby rękoma i nie musiałem nic płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro198621
W warszawie na ul.drogowej 5 jest fajnz gabinet i tam pani dentzstka robi swietnie i tanio+ja placilam za zab na sztyfcie 120 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotun
nie mam przedniego zęba i 2 po bokach ile bedzie mnie kosztowalo wstawienie 3 zębow nie mam duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy jest tu ktoś
z podkarpacia? Mieszkam w rzeszowie i może ktoś się orientuje jak wyglądają tutaj ceny, no i który gabinet dobry, bo wybieram się ale nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gda-studentka
może ktoś z was zna jakiś dobry i tani gabinet w gdańsku który właśnie robi zęby na sztyfcie, czy wstawia sztuczne, a i za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAbracadabra
gda-studentka podaj swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njjn
dzis wyrwalem dwie 1 i dwie 2 ile beda kosztowac takie zabki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxp11
Jedzcie na Ukraine, tam prawie w dwa razy taniej od polskich cen. 300 zl = 1zęb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnhuygyitug
a poco ci 4? 4 nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnhuygyitug
a pocos ty se wrwal 2 i 1 ???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommponik
Trzeba najpierw zrobić RTG i sprawdzić dwie rzeczy: czy ząb nie złamał się za nisko (w środku kości), bo wtedy korzeń zęba będzie niestety do usunięcia, oraz czy ząb był leczony kanałowo. Jeśli nie, to trzeba go przeleczyć, co może kosztować 300-400 złotych, bo tylko na przeleczony kanałowo ząb można zrobić sztyft (300 złotych). Na taki ząb ze sztyftem robi się potem koronkę porcelanową, na przykład taką http://www.anident.pl/korony-porcelanowe.html lub koronkę pełnoceramiczną (najbardziej estetyczna, nie do odróżnienia od naturalnych zębów), na przykład taką http://www.anident.pl/korony-pelnoceramiczne-lava.html . Koronka pełnoceramiczna jest dużo droższa (1800-2000 złotych) niż zwykła korona porcelanowa (kilkaset złotych), ale jak komuś bardzo zależy na superestetyce, to warto dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey85
oj mnie brakuje chyba trojki... mechanicznie sie usuneła, winowajcy nie moge niestety juz uchwycic a szpetny brak zeba jest od kilku lat... cos strasznego, postanowiłam w koncu cos z tym zrobic... zeba nie ma w sumie w całości czy ktos tak na wstepie moze mi powiedziec "czego" mi potrzeba i ile to moze kosztowac zanim pojde do lekarza... dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile mnie kosztowala jedynka
4 piwa, ladna laska i jej chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey85
hahahah dobre :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×