Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksk88dfdf

ILE MACIE LAT I W JAKIM STANIE ZĘBY?WSZYSTKIE SWOJE I WSZYSTKIE ZDROWE CAŁKIEM?

Polecane posty

Gość ksk88dfdf

jesli macie jakies z plombami to ile macie tych zebow z plombami?bo ja mam juz 29 lat ale niestety az 11 plomb..reszta zdrowa.w tym dwa zeby wyrwane z dolu szóstki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33 lata
przedwczoraj byłam u dentysty po prawie 5 latach nie chodzenia wcale z duszą na ramieniu, bo w międzyczasie 2 razy byłam w ciąży i co? ZDROWE:D szok! mam 4 plomby i wszystkie swoje zęby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 25 lat
mam 4 plomby i niestety jednego zeba brak, niestety nie zadbałam o niego na czas i musial zostac usuniety :( ogolnie mam mocne i zdrowe zęby, tylko ten jeden byl jakis inny, mialam z nim problemy od dziecinstwa, moze kiedys wstawie implant, poki co nie stac mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zęba Ona
mam 30l, własnie dziś byłam wyrwać kolejną ósemke [zostały jeszcze 2 do wyrwania]zęby mam ogólnie w stanie bardzo dobrym,jestem u dentysty przynajmniej raz na msc:( ale tylko dlatego że mój mąż mnie zmusza :(ma pierdolca na punkcie uzębienia[nienawidze go za to przesadza:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośś
ja mam 20 lat i niesety zeby w zlym stanie, na dole po lewej mam usunieta 7, po prawej 6 po kanałowym, i 5 U gory nie mam 6 prawej, 4 do kanalowego mam, obie dwojki leczone , no i w 5 mam jeszcze prochnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloaaa
Ja mam 22 lata , ostatni raz bylam u dentysty w liceum, Bo mialam problem z dolna 6 i 7 lewa, niesety mialam usunieta ta 7 a 6 leczona kanalowo, Miesiac temu zmuszona bylam pojsc do dentysty gdyz stalo mi sie cos z 2 gorna, zab ukruszyl mi sie i zaczal pobolewac, dentytsa mi wtedy rozwiercila od spodniej czesci i niesety dosyc bolalo, potem mi go troche spilowala i odbudowala, jednak od razu obejrzala mi reszte zebow, i niesety mam duuuzo do robienia, dzisiaj bylam z dolna 5 u dentysty, niesety mam spora dziure w nim , i nie mam jednej scianki , zab naprawde jest w zlym stanie, ale nei chce go strcaic, dentysta otworzyl mi go dzisiaj , i zalozyl cos do niego , kazal przyjsc za tydzien, Mam nadzieje ze bedzie okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystkie zęby, 0 plomb, zero problemów. Ojciec i dziadek to samo, więc to chyba genetyka. Ale myję je minimum 3x dziennie tak żeby nie wywoływać wilka z lasu i żeby mi z gęby nie waliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 lat i prawie na każdym zębie próchnica albo plomba. Nie mam ósemek, 1 szóstki, 1 piątki i usunięte jedynki i dwójki na dole - mam mostek :-( zaznaczę że dbam o zęby i mój syn po mnie odziedziczył tą skłonność do próchnicy - ma niecałe 2 lata i próchnica na 5 zębach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azdajica
22 lata, ani jednej plomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyhdx
Jaja se robisz??? 2-letnie dziecko z próchnicą???i tłumaczysz, że ma poTobie.Mam sąsiadkę, której 2letnie dziecko nie ma juz jedynek, powiedziala ze od picia z butelki mu wypadły, może bym w to uwierzyła, gdyby nie to, że siedziałyśmy wtedy na placu zabaw i po chwili przyszedl jej mąz z torbą lizaków i gum rozpuszczalnych dla tego dziecka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdespeerowana
witam, ja sie martwie o moja 17 letnia corke bo ma zeby slab ejak ja , tydzien temu bylam z nia u dentysty bo jedzac obiad ukruszyla jej sie gorna 2 lewa, z Zosi jest taka sma apanikara jak ze mnie, boi sie jak ognia, ale zawiozlam ja od razu do dentysty , i niestety okazalo sie ze ma do kanlowego lecznei ta 2. ! WIem ze dentysta najpierw dal Zosi znieczulenie potem powiercil troche od spodniej strony, potem zaczla wkladac te igielki i bolalo ja bardzo , nie mogla wyrtrzymac widzialam jak lzy jej lecialy , potem wlozyl jej cos do tego zeba i kazla nam przyjsc za 10 dni. Od eazu zrobil przeglad reszty zabow i ma jeszcze do leczenia dolna 7 lewa, i 4 gorna. Nie chce zeby miala w takim stanie zeby jak ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdfsddfdf
ja mam 26 lat i plomba tez prawie w kazdym zebie, osemki wyrwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty ząb :)
Mam 35 lat Brak dolnych ósemek, ale to dlatego, że wyrosły prawie w gardle i TRZEBA było je usunąć. Ogólnie nie jest źle od jedynki do piątki żadnej plomby. Jedna siódemka leczona kanałowo. W szóstkach plomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palos
Wszystkie swoje, 0 plomb, 24 lata!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam heh
Nie ma co panikować, mialam robione 3zeby kanałowo, wiem jak to jest gdy ktos ci drutem szarpie w zębie, kilka plomb mam , z 8? Nie pamietam,niektore biale nie widac, dwa wyrwane. Lat 27. Dobrze,ze dzieci nie mam ,wtedy bylabym szczerbata :D jak moja znajoma, nosi juz proteze...zęby jej polecialy.,zbiera kase na implanty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 12 i próbuje się dowiedzieć jak usunąć .Mam 11 zębów z próchnicą i nie wiem jak się pozbyć , także mam krzywe zęby dlatego noszę aparat na zęby . POMOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed założeniem aparatu powinieneś mieć wszystkie ubytki wyleczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat, zero plomb :) Dwie zdrowe dolne ósemki na dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie zęby, 3 plomby, 36 lat i 3 ciąże za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być 4 plomby ;) widzę, że już wypowiadałam się tutaj 3 lata temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam lat 33 8 zębów mam wprawianych tz miniproteza w 5 zębach mam plomby a reszta jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat, zero plomb, mam jakieś laki z dzieciństwa ale niedługo wyrwę ósemki dolne, nie mieszczą mi się w szczęce i pobolewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat, wszystkie zębyy, wszystkie zdrowe i 5 plomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42 lata wszystkie 32 zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 13/lat i mam próchnice w około/16/15 17\18 zębach boje się powiedzieć Mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ile kosztuje leczenie zęba z próchnicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apollina
Haha, dobry temat. Mam 33 lata, po 2óch ciążach, całą szczenę własną, zdrową bez plomb, o pięknym białym odcieniu. Wprawiła ona w zachwyt dentystkę, u której byłam pierwszy i jedyny raz w życiu w drugiej ciąży. Ale to chyba rekompensata natury za trędowaty ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyną, mam 14 lat. Mam wszystkie zęby oprócz tych na samym końcu, ósemek, bo jeszcze mi nie wysrosły i jakos nie widac żebg miały w najbliższym czasie wyrastać. Wszystkie zęby mam już stałe, nie mam rzadnego mleczaka. Mam 6 plomb na zębach stałych: na dole po lewej stronie szóstka i siódemka zaplombowana, na dole po prawej też szóstka i siódemka zaplombowane, u góry po prawej str szóstka (po boku zaplombowana, naj wieksza dziura na niej byla :/), po lewej str u góry siódemka zaplombowana. Nie wiem czm mi sie zeby tak psuja:/ masakra. Chyba to dziedziczne bo matka ma 40 lat i ma 10 plomb:/ pozdro, wiecie ile kasy na to idzie? Kazdy zab 90 zeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dosyc zycia

Mam 17 lat wszystkie zeby, 0  plomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam czarne plomby

To bierz amalgamaty, są za darmo.

Dnia 2.08.2018 o 22:48, Gość gość napisał:

Jestem dziewczyną, mam 14 lat. Mam wszystkie zęby oprócz tych na samym końcu, ósemek, bo jeszcze mi nie wysrosły i jakos nie widac żebg miały w najbliższym czasie wyrastać. Wszystkie zęby mam już stałe, nie mam rzadnego mleczaka. Mam 6 plomb na zębach stałych: na dole po lewej stronie szóstka i siódemka zaplombowana, na dole po prawej też szóstka i siódemka zaplombowane, u góry po prawej str szóstka (po boku zaplombowana, naj wieksza dziura na niej byla :/), po lewej str u góry siódemka zaplombowana. Nie wiem czm mi sie zeby tak psuja:/ masakra. Chyba to dziedziczne bo matka ma 40 lat i ma 10 plomb:/ pozdro, wiecie ile kasy na to idzie? Kazdy zab 90 zeta..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×