Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koliber555555

ILLUSION - kosmetyk do zagęszczania włosów !!!

Polecane posty

Gość koliber555555

Witam kochani, Nigdy nie pisalam zadnych postow ani nie uczestniczylam w rozmowach w "kafeterii" ale doszlam do wniosku ze musze podzielic sie z wami moja opinia i problemem. Jestem kobieta po 50 i moj problem polega na tym ze mam bardzo przerzedzone wlosy na glowie- nie stac mnie na przeszczep wlosow a ponadto boje sie tego typu zabiegow :) Widzac jak wielki to problem wsrod "NAS" postanowilam podzielic sie z wami rozwiazaniem jakie skutecznie stosuje od prawie 2lat a niewiele o tym wiedza inni ludzie dotknieci podobnym problemem. Na moje przerzedzone wlosy stosuje "kosmetyk do zageszczania włosow marki ILLUSION lub naprzemiennie Mirage" sa to naturalne kosmetyki w pelni bezpieczne bez ingerencji w organizm (do zastosowania samodzielnie). Wyprobowalam kilka innych tego typu produktow ale stwierdzam ze ten produkt jest o wiele lepszy od pozostalych. Jezeli macie pytania piszczcie -chetnie odpowiem lub odwiedzcie strone dystrybutora znajdziecie tam pelno wyczerpujacyh informacji www.luciano.com.pl Milego pozytywnego dnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika W-wa
Korzystałam z innych srodkow tego typu wczesniej i po przeczytaniu twojego postu w zeszlym tygodniu zakupilam :) Mam porownanie i szczerze mowiac jakosc Illusion (bo taki kupilam) bije na glowe wszystkie inne które wczesniej uzywalam. Dzieki za "temat" bo dzieki niemu znalazlam swietny produkt ps; Dystrybutor ma rowniez profil na facebook-u jest tam sporo ciekawych informacji (ponizej link) http://www.facebook.com/pages/Zagęszczanie-włosów-przerzedzenia-łysina-Luciano-Nr1/476069219098970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
oooo jej jaka super reklama :D 2 i 3 post od tej samej osoby, aż w oczy razi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Kraków
oooo chyba sie pomyliłes-as ale na pewno jestes z konkurencji :) i bardzo cie to boli ze ludzie chwalą produkt konkurencji. Co do efektów : to na pewno włókna są grubsze, lepiej sie trzymają we włosach, są bardziej wydajne-mnie schodzi ich o wiele mniej. Sa zupelnie bezzapachowe, kolor idealnie dopasowuje sie do twoich wlosow, lepiej sie układają, maja kształt włókien widoczne golym okiem a nie jakis puderek... tak naprawde moglabym jeszcze pisac Poczytaj sobie tez ten post - podaje linka: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3153843&start=31200 Od tej strony aż do ostatniej dziewczyny, które wczesniej uzywaly innego produktu a teraz kuply illusion tez maja takie zdanie jak i ja. Wiec mozesz sobie sama wyrobic zdanie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilakija 120
obserwując forum i czytajac opinie na temat tego produktu skusiłam sie i zamówiłam zobaczymy efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCIANOcomPL - Marcin
Witam Panstwa, Jestem właścicielem firmy Luciano, która jest generalnym dystrybutorem ILLUSION oraz MIRAGE w Polsce. W związku z tym iż nasze produkty zdobywają bardzo dobre opinie naszych klientów a co za tym idzie nie podoba sie to jednej z firm konkurencyjnej (poniewaz nasz produkt jest o wiele lepszy), która dotychczas stosowała zbrodnicze metody i miala monopol na rynku - czego efektem jest wpis powyzej. Chcialbym uprzejmie poinformowac iż jezeli beda jakies pytania lub bedziecie chcieli dowiedziec sie Panstwo rzetelnych informacji i uzyskac fachowa pomoc. Chetnie sluze swoja wiedza i doswiadczeniem emal: kontakt@luciano.com.pl oraz tel (+48) 881 465 465 Jezeli chodzi o firme ktora w sposob nieuczciwy dopuszcza sie negatywnego informowania klientów oraz stosuje zakazane metody dzialania podejme odrebne kroki. Ponadto Jezeli rowniez spotkam sie jeszcze raz z podobnymi wpisami tej firmy - poinformuje Pantwa na forum i udziele szerokiej informacji na temat tego kto to jest i jakich dzialan sie podejmuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCIANOcomPL - Marcin
W odniesieniu do mojego wczesniejszego posta uprzejmie informuje iż - "Post" w odniesieniu do ktorego pisalem (byl obrazliwy) dzieki administratorowi serwisu zostal usuniety. Ze swojej strony jako właściciel firmy www.luciano.com.pl polecam z pełną odpowiedzialnością produkty MIRAGE oraz ILLUSION gdyż ich jakość jest niepodważalna i niekwestionowana. Zapraszam do kontaktu - nasza firma chętnie odpowie na szereg nurtujących pytań czy to email czy telefonicznie (nie pozostawimy nikogo bez odpowiedzi). Pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego: Marcin W - Luciano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmalive
Dziękuję Panie Marcinie za rozwianie moich wątpliwości przez telefon i dobranie odpowiedziego produktu, dzięki poleconemu ILLUSION znów nie wstydzę się wychodzić na ulicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelek800
Sprawdziłam illusion, wcześniej zaś inne kosmetyki - faktycznie efekt nieporównywalny, z przyjemnością stwierdzam, że oceny w tym temacie były prawdziwe. Główna cecha odróżniająca ten produkt od innych to fakt, że faktycznie na posypanym miejscu pojawiają się WŁÓKNA jak włosy, nie jakkiś meszek albo coś co wygląda jak brud. PS - fajny blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmmaniaczkoflegma
ciekawe, ciekawe. Czy to faktycznie daje taki naturalny efekt? sama bym sprobowala jednak zalezy mi na naturalnym efekcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i kosci
Mi tam się efekt podobał - no ale ja jestem facetem, więc nie wiem czy mamy taki sam system oceny, flegmomaniaczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z krwi i kosci
Oj, coś mi się pokiełbasiło - Filmmaniaczkoflegmo, nie Flegmomaniaczko, przepraszam, jeśli uraziłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaf
Stosuję . Idealne na moje problemy w włosami zamówiłam już 3 opakowanie i tak już zostanie będę stosować dopóki problem nie ustąpi (łudzę się , że może kiedyś) NAPRAWDĘ POLECAM te mikrowłukna to jest to czego szukałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka935
Szczerze mogę polecić pod względem zagęszczania włosów http://luciano.com.pl/ :) Naprawdę działa i to szybko :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos nie wierze w to... przetestowalam wiele kosmetykow na porost wlosow i efekty marne. gdyby naprawde istnial produkt zageszczajacy wlosy to kobiety nie narzekalyby na swoje wlosy bo bez problemu moglyby ten problem naprawic :) co najwyzej moze pomoc zdrowa dieta i jakies suplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka2333
http://luciano.com.pl/ ktos to polecił z tego co zauwazylam :) I bardzo słusznie, jeden z najlepszych sposobow na zageszczanie wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh naprawde bym chciala zeby te produkty, ktore tu reklamujecie dzialaly, ale niestety pewnie ani jeden wlosek by mi od nich nie urosl a ladna kase bym na to przepuscila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrowlokna
Mam do zaoferowania taki sam produkt jak nanogen, ale zdecydowanie tańszy. Wszystkie kolory włosów.Zapraszam do kontaku email: mikrowlokna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaswidnik1
mówcie co chcecie ale ja polecam FOCUS- jest najlepszy za rozsadną cenę aż 35 g opakowani za 120 zł jakosć nieporównywalna do innych polecam jak dla mnie strzał w dychę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkra
Przerzucilam sie z Illusion na Kmax sa jeezcze lepsze a teraz maja opakowania male 3,5 g dla niedowiarkow ze to dziala cena chyba 18 zl kupiłam mamie i sama korzystam caly czas . Super rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglert
Ta sama firma ma ten Kmax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglert
Znalazlam to LUCIANO.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anglert
Kmax 18,90 dokladnie wszystkie kolory ponoc rewelacja tak piszą w opiniach klienci trzeba wyprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkra
Kup duże opakowanie 27,5 gram najbardziej sie oplaca male tylko zeby dopasowac kolor bo jakość super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×