Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Immunomodulin

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję informacji na temat tego preparatu. Proszę o pomoc i Wasze doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z działań immunomodulinu w drugiej fazie jest regulacja dysbiozy bakteryjnej która ponoć jest przyczyną chorób autoimmunologicznych. Więcej możesz znaleźć na stronie producenta www.immunomodulin.pl tam jest wszystko opisane od A do Z od przyczyn do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamZakorzycki2
Moja żona stosuje Immunomodulin, ale dopiero 3 lub 4 miesiąc (doprecyzuję w miarę możliwości). Podobnie jak Ty dowiedzieliśmy się o Immunomodulinie z internetu, a dokładnie to z forum o toczniu. To co mogę tobie napisać na dzień dzisiejszy to: motyl na twarzy póki co jest, ale traci charakter łuskowy oraz traci czerwony kolor. Ale wciąż jest widoczny przeciwciała ANA II spadły z 1:1280 do 1:80 (chyba nie muszę wyjaśniać co to znaczy) przestały żonę boleć stawy rąk, ale dokuczają jeszcze kolana częściowo zniknął ból mięśni żona odnotowała znaczący odrost włosów i brwi Z punktu widzenia niemedycznego, więcej się uśmiecha, jest aktywniejsza, znikają jej objawy depresji – choć wciąż bierze Xanax. Moja opinia jest taka. Wiem, że minimalny sugerowany czas stosowania Immunomodulinu wynosi 9-12 miesięcy, dlatego nie jestem w stanie tobie odpowiedzieć co będzie za pół roku. Na moje oko i wyczucie, ponieważ żona przyjmuje te same leki co zawsze – poprawa jest duża, i nie można jej przypisać niczemu innemu niż Immunomodulinowi i terapii oczyszczającej. Od czasów początku choroby, żona nigdy nie miała takiej remisji. Postaram się uaktualniać moje posty i dam znać za jakiś czas co się zmieniło. Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za lek, gdzie to kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest lek, tylko środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego na choroby autoimmunologiczne, kupujesz bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje główne objawy tocznia to były wysokie przeciwciała ANA a szczególnie przeciw dwuniciowemu DNA, miałem także bardzo niskie wyniki dopełniacza C3 oraz C4 oraz bardzo dużą leukopenię i limfopenię. Moje objawy ze strony skóry to był typowy motyl na twarzy powyżej nosa oraz na policzkach a także ból stawów oraz opuchnięcie małych stawów ręki. Z powodu zajęcia nerek miałem także bardzo wyraźnie białkomocz oraz nieregularny krwiomocz kwalifikowaniem się do zabiegu chirurgicznego przeszczepu nerek który miał się odbyć następnego roku. Z ciekawości wykonałem sobie badanie kału oraz posiew kału bakteryjny aby zbadać czy występuje jakieś zaburzenia ze strony mojego układu jelitowego ponieważ jak informuje strona immunomodulinu to zaburzenia jelitowe są powodem chorób autoimmunologicznych w tym tocznia wyniki badań były bardzo zaskakujące okazało się że mam zaburzoną florę bakteryjną jelit a główną bakterią która dominuje w moim jelicie jest E.Coli. Na dzień dzisiejszy to już piąty miesiąc jak stosuje immunomodulin absolutnie nie mogę powiedzieć że całkowicie pozbyłem się objawów choroby ale to co zauważyłem to pierwsza rzecz że częściowo zanikł mój białkomocz a całkowicie zaniku krwiomocz. Motyl na twarzy wciąż się utrzymuje, jednak moje stawy bolą znacznie mniej a staw kolanowy łokciowy oraz stawy paliczkowe znacznie zwiększyła się ich ruchomość. Więc moja opinia jest taka na dzień dzisiejszy. Mogę powiedzieć że zauważam pewne pozytywne zmiany działania tego preparatu i nie mogę przypisać tych pozytywnych działań i czemu innemu ponieważ nie zmieniałem jak dotąd leków które biorę od lekarza. Jednak mój stan nie wskazuje na to że jestem wyleczony całkowicie ponieważ znaczna część objawów wciąż utrzymuje się być może wynika to z faktu że dopiero 5 miesięcy przyjmuje ten preparat a jak wskazuje producent aby osiągnąć pełne działanie należy go stosować około rok i dłużej. Będę więc czekał. Mam nadzieję że w jakiś sposób pomogłem tym postem dzięki wszystkim pozdrawiam i życzę wam dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kolorowe to wszystko jak dla mnie... taka moja osobista uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ja też znalazłem dużo różnych opinii na temat Immunomodulinu jest dużo dobrych opinii ale zdarzają się także opinie że immunomodulin nie pomógł ale chyba nie ma leku który działałby jednakowo na wszystkich. Dobrze o tym wiesz jeżeli leczysz chorobę autoimmunologiczną a jeżeli jesteś już na tym forum to znaczy że tak. Podaj mi przykład jakiegoś leku który działa i leczy w stu procentach toczeń. Taki lek nie istnieje. Kortykosteroidy na przykład czy metotreksat pomagają jednym a innym nie pomagają a nawet jeżeli pomagają te powodują dużo skutków ubocznych i trzeba je za jakiś czas odstawić. Także jak sam widzisz leki z apteki wykazują także różną skuteczność jednym pomagają innym nie. Dlaczego akurat w przypadku immunomodulinu szukasz jakieś podejrzenia a na przykład na temat takiego metotreksat który nie działa na niektórych nie szukasz. To jest typowa Polska mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bardzo dużo się dzieje w kwestii tocznia i chorób autoimmunologicznych. Czytam fora zagraniczne, i badania sugerują, że to bakterie układu pokarmowego są odpowiedzialne za chorobę. Skoro tak jest, to faktycznie tylko dietą możesz coś zmienić. Ja dopiero zamówiłam Immunomodulin. Niczego nie jestem w stanie napisać, oprócz tego, że paczka doszła w 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje to cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze stanów wyszło mnie 129zł za opakowanie / miesiąc. W Polsce ma być około 90zł tak mi powiedział konsultant na stronie Immunomodulinu - a dostępny od grudnia tego roku w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie mogę się przekonać. Czytałam dobre opinie i średnie. Sama nie wiem co o tym myśleć. Może cena nie powala, ale jak na mnie nie zadziała to by było szkoda pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam swoje dwa grosze do tej dyskusji. Byłem bardzo sceptyczny – jak każdy kto od lekarza usłyszał, że to choroba do końca życia. Ale nadzieja była silniejsza. Kupiłem, bo toczeń zajął mi już nerki. Jestem w trakcie 7 go miesiąca kuracji Immunomoduliniem, biorę 1 czasem 2 kapsułki dziennie. Rano i wieczorem. Wszystkie badania prowadzi mój lekarz. W badaniach laboratoryjnych widać znaczącą poprawę pracy i stanu zapalnego nerek – poprawa 42% ze strony nerek. No i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałeś przez internet czy w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja opinia jest neutralna, zmniejszył sie ból i gorączka w toczniu ale wysypka wciaż jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jeszcze stosował? proszę o więcej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachorowalność szacuje się na 40–50 przypadków na 100 000; kobiety chorują 10-krotnie częściej. Szczyt zachorowań występuje w wieku 16–55 lat. Choroba charakteryzuje się bardzo zróżnicowanym nasileniem i przebiegiem naturalnym. Przez dłuższy czas mogą dominować objawy z jednego narządu (co może być niewystarczające do pewnego rozpoznania SLE), mogą pojawiać się częściowe remisje i zaostrzenia. W miarę trwania choroby mogą pojawiać się objawy z kolejnych narządów, jednak objawy uprzednio występujące nie ulegają wycofaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem, wczoraj doszło zamówienie. Zaczynam przyjmować. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę drugi miesiąc - póki co tak średnio. Czuje się niby lepiej, ale nie widzę, żeby wysypka się zmniejszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cechą charakterystyczną tocznia polekowego jest pojawienie się przeciwciał przeciwko histonom (ponad 95% przypadków) i rzadziej przeciw ssDNA, brak zaburzeń hematologicznych, nerkowych oraz stopniowa poprawa po odstawieniu leku wywołującego objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś mierzył sobie poziom przeciwciał ANA po zastosowaniu Immunomodulinu? to mnie bardzo zastanawia jak wyniki z laboratorium mają do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie spadek ANA z 1:1280 na 1:320 po ponad pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
GDZIE można go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się tego kupić. Strona która go niby oferuje, nie ma żadnego formularza do złożenia zamówienia. Do tego brak kontaktu telefonicznego plus nazwa firmy PureLab - Recefarm - nie można jej nigdzie znaleźć, nie ma jej w KRS - więc jest to oszustwo - pytanie gdzie to można zgłosić bo jeszcze się ktoś na to nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu ludzie piszą, że to stosują? Piszą o skutkach, a nikt z tych osób, mimo pytań o to nie podaje, gdzie to kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to pisze jedna i ta sama osoba. Tylko w jakim celu to robi, skoro nawet zamówienia nie da się złożyć. Nawet gdyby ktoś chciał naciągnąć potencjalnego klienta, to nie w taki sposób, bo niby jak miałaby klienta skasować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się wyświetla coś takiego: Z powodu ogromnego zainteresowania produktem, produkt jest ponownie wyprzedany i niedostępny. Wznowienie sprzedaży nastąpi po pojawieniu się nowej partii produktu czyli między 10.1.2017r a 14.1.2017r. Przepraszamy za niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że w tym terminie i tak tego nie kupisz.... nie będzie jak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie znaleźć te firmę w necie - nie ma jej. Pisza aby do niej nie dzwonić, co jest dziwne z racji tego ze na stronie nigdzie nie ma numeru telefonu. Pytanie gdzie można to zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać aktywność opłaconych troli przez firm farmaceutyczne właśnie się zaczęła- zanegować w tym samym czasie w każdym możliwym miejscu w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×