Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IMPLANTYYYWROCŁAW

IMPLANTY ZĘBOWE WROCŁAW- GDZIE, ZA ILE !

Polecane posty

Gość IMPLANTYYYWROCŁAW

Witam Planuje wstawic sobie dwa implanty, niestety nie oreintuje sie co do klinik, wiem ze na rynku sa strasnzie drogie jeden zabek 6 tysiecy nie liczc kosztów do tego calej reszty. Napiszcie opinie, co polecacie , blagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minerva31
Dobry jest Omnident, mają świetnego chirurga i z tego co wiem najnowsze technologie, moja siostra robiła sobie u nich implant piątki, bardzo dobrze się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadekpiet
Jakiś czas temu zrobiłem sobie implant piątki u dr Szczombrowskiej w Omnidencie. Dobrze się z nim czuję, nawet nie pamiętam już, że to implant. Wysłałem tam żonę i też jest zadowolona. Dr bardzo miła i rzeczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt Szczombrowska jest dobra ale mają problem z terminami. Umówiłem się na konsultacje po opiniach. Sensownie, cene mają dobrą, wszystko miło wytłumaczyła i widać że nie ma parcia na kasę tylko chce to zrobić solidnie a potem termin następnej wizyty za miesiąc. WTF? Ja wiem że wakacje ale bez jedynki nie będę chodził. Macie kogoś na wczoraj? Ten cały Omnident może i jest dobry ale ja nie mogę czekać miesiąc. Ktoś coś wie o Platinum albo Dental Practice, mają terminy ale nie wiem jak z wykonaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona67
Implant wszczepiany miałam w Unident Union Dental Spa.Zabieg przeprowadził dr Kołosowski.Świetny lekarz.Bardzo dobrze wspominam współpracę z nim;) Implant mam od dwóch lat i nie mam z nim żadnego problemu.Nie rusza się ani nie zmienił koloru.Bardzo cieszę się że zdecydowałam się na ten zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaMmm
Też miałam wszczepianego implanta przez dr Kołosowskiego i jestem bardzo zadowolona!Zabieg przeprowadził bardzo sprawnie, bez bólu i powikłań a nowy ząbek wygląda bardzo naturalnie.Zależało mi na tym bo mam dopiero 25 lat a wszepianą miałam dolną dwójkę która straciłam w wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
We Wrocławiu nie wiem, ale na pewno mogę Ci polecić klinikę https://smigiel.net/ z Gliwic. Moja mama tam wykonywała implanty i jest zadowolona. To jedna z lepszych klinik stomatologicznych na Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×