Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Instytut Piękna Wysoka fryzjer. Nie polecam.

Polecane posty

Gość gość

Udałam się do fryzjera w celu rozjaśnienia wlosów pasemkami, odświeżenia wyglądu. Fryzjerce wytłumaczyłam, o co chodzi, pokazałam zdjęcia w necie, żebyśmy się zrozumiały. Ogólnie miały być jasne pasemka na moich naturalnych włosach. Pani oczywiście pokazała próbnik kolorów, doradziła i wzięła sie do pracy. Już w trakcie zmywania była lekko zdezorientowana, ze zamiast jasnych pasm wyszły rozjaśnione zaledwie o ton. No ale umyła, ułożyła, powiedziała, że nawet jest coś tam widać. Moj błąd polegał na tym, że zapłaciłam i wyszłam. (150 zł za kilka niewidocznych pasemek, wyglądających jak odrost). Usprawiedliwia mnie to, że jestem mamą półrocznego dziecka do którego się spieszyłam oraz głównie szok, że można tak spieprzyć włosy i wmówić klientce, że jest okej. W domu dokładnie obejrzałam efekt wizyty i postanowiłam, że pójdę reklamować bo tak być nie może. Udałam się więc kolejnego dnia, zostałam mile przyjęta i zapisana do poprawki na kolejny dzień. Niestety otrzymałam wkrótce telefon, że sokoro zeszłam z fotela nic nie mrowiąc i zapłaciłam, to p.fryzjerka oraz szefowa(!), która nawet nie widziała moich włosów uznały, że nie przyjmą reklamacji i mogę poprawiać na swój koszt. Usłyszałam również, że jedna z nich również kiedyś była u fryzjera, gdzie zapłaciła 300 zł za usługę, z której była niezadowolona no i co z tego?! Czyli po prostu mam spadać! Czysta kpina, myślałam, że tak reklamowany salon poczuje się jednak do odpowiedzialności i załatwi sprawę uczciwie. Więcej nie skorzystam z usług w Instytucie Piękna, włosy poprawię u innego fryzjera, ale na pewno nie będę kryła tego, gdzie tak cudownie traktują klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kh
Jestem stała klientka instytutu i nie wierzę w sytuację opisana powyżej i instytut piękna polecam profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten salon i nie sądzę aby taka sytułacja mogła mieć miejsce w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego salonu. jeszcze nigdy nie miałam tak źle ściętych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety panie fryzjerki tam pracujące nie posiadają podstawowych umiejętności strzyżenia. Jestem bardzo zawiedziona i z pewnością już nie skorzystam z usług tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za podzielenie sie swoja opinia. Juz mialam zapisac sie na koloryzajcje i regeneracje, ale sie rozmyslilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDECYDOWANIE POLECAM Jestem od lat klientką INSTYTUTU PIĘKNA , regularnie chodzę na manicure hybrydowy, do kosmetyczki i do fryzjera i nigdy nie zdarzyło mi się być niezadowoloną z jakiejkolwiek usługi. Polecam Wam miłe Panie właśnie to miejsce. Wiele salonów powinno brać przykład z takich miejsc jak to. Miła obsługa, czyściutko , kompetentnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fryzjerstwo- szczególnie Panią Martę,chodzę do INSTYTUTU PIĘKNA od ponad lat 6 . Również nie wierzę w to co zostało wcześniej napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką instytutu od 4 lat i szczerze polecam to miejsce. Fryzjerstwo jest na najwyższym poziomie, a pani Asia jest najlepsza w tym co robi. To ona potrafi zdziałać cuda na moich włosach, to ona zajmuje się moją pielęgnacją, farbowaniem i strzyżenie, tak żebym ja nie miała z tym problemu. Uwierzcie mi, że wiem o czym pisze, mam bardzo ciężkie włosy i tylko ona jest w stanie o nie dobrze zadbać. Tylko tam stawiają na dbanie o klienta z tak bardzo profesjonalnym podejściem. Gdyby te opinie były wiarygodne, to nie byłoby problemu z brakiem wolnych miejsc. Sama zadaj sobie pytanie czy chcesz mieć zdrowe i zadbane włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w 100 % Instytut Piękna gdyż jestem klientką już dłuższy tam czas i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść nie zadowoloną . W szczególności polecam Panią Asię rewelacyjna fryzjerka która zna się na swojej pracy . Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM , POLECAM , JESZCZE RAZ POLECAM ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ja nie jestem zadowolona. fryzjerka niby zrozumiała o co mi chodzi, ale efekt końcowy tragiczny. włosy wystrzyżone "jak u dudka" :); nie można nad nimi zapanować. pozostaje mi tylko czekać aż odrosną. będzie to długo trwało niestety, ponieważ najpierw włosy wystrzyżone muszą się zrównać, dlatego będę musiała je sukcesywnie podcinać. inaczej się nie da. z tyłu głowy mam różnicę nawet 5 cm w długości włosów (tak zostały wycieniowane...) a cena........skąd oni biorą takie ceny? nie polecam, omijać szeroko to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientka od wielu lat Instytutu Piękna, i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Czyściutko,wysoki standard, pełen profesjonalizm, Polecam kosmetyczkę Panią Kasię i Panią Gabrysię. Polecam też Martę fryzjerkę, do której chodzę od ponad 5 lat. Jak czytam te negatywne bzdury o salonie to mam wrażenie ,że piszą to wredne dziewuchy , które kiedyś były pracownikami tego salonu wiele lat. Odeszły w chamski sposób do innego salonu GLASS HOUSE , wykradły bazę i beszczelmie wysyłały smsy o nowym miejscu pracy do klientów do mnie również. Stamtątd bardzo szybko ,w beszczelny sposób odeszły, kradnąc bazę dalej, opluwając i pozostawiając właścicielkę na lodzie . Jestem klientką INSTYTUTU PIĘKNA od lat ,i z pełną świadomością mówię , że to świetne miejsce. POLECAM SZCZERZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie fryzjerki, która zadba nie tylko o wasze włosy ale tez o to, zebyscie swietnie wygladaly to ja np zawsze jestem zachwycona po kazdej wizycie w Galerii Fryzur da Vinci w Poznaniu. Naprawde pelen profesjonalizm i bardzo mila obsluga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam mimo wszystko Instytut Piękna W wYSOKIEJ , i fryzjerkę Panią Martę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam to miejsce , byłam na zabiegu Zafiro,u Pani Agaty Bardzo polecam miłe Panie zarówno zabieg jak i prowadzącą mnie kosmetyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo to miejsce, chodzę tu do fryzjera, do kosmetyczki, manicure i pedicure. Bardzo dobra jakość, wykonanie perfekcyjne. Milutka atmosfera. I co najważniejsze ceny bardzo adekwatne do standardu usługi i jakości kosmetyków. Polecam laser Vectus u Pani Kasi kosmetolog. Fachowo i kompetentnie . Klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na hybrydzie za pierwszym razem pani sie postarała ogólny efekt 4 + jednak każda kolejna wizyta coraz gorzej aż pewnego razu wydałam na paznokcie sporo kasy bo wiadomo efektowne zdobienie na każdym itp a tu jeszcze tego samego dnia zaczęła schodzić mi wierzchnia warstwa hybrydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę regularnie na hybrydy; na dłonie i stopy od lat i bardzo polecam ; sterylnie , czyściutko i zawsze perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientką od lat, regularnie uczęszczam do tego salonu. Mam wielkie zaufanie do Pań tam pracujących. Serdecznie je pozdrawiam: panià Gabrysię, Agatę i fryzjerkę Asię, serdeczne Panie recepcjonistki; zwłaszcza Panią Asię. Jedno z z lepszy miejsc w branży. Najwyższa jskość obsługi, kosmetyków i technologii na których pracujà..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również BARDZo POLECAM to miejsce. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Chodzę do fryzjerki Marty, kosmetolog Pani Gabrieli, zawsze perfekcyjnie. Serdecznie pozdrawiam te Panie. Zawsze zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze polecam to miejsce , chodzę od lat do fryzjera - wychodzę zawsze zadowolona na paznokcie - najwyższa jakość. i korzystałam z depilacji laserowej - najlepszy laser diodowy w mieści vectus- obsługa na najwyższym poziomie. klientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również bardzo polecam , od lat jestem klientką, żaden , konkurencyjny salon w okolicy niema tylu nowoczesnych technologii, i tak przeszkolonych kosmetologów. Bardzo polecam Vectusa , robiłam depilację , jestem zachwycona efektami i komfortem zabiegu.. Stała klientka Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może kosmetologów mają ok, nie wiem, nie próbowałam, ale za to fryzjerki kompletnie do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam to miejsce , kompleksowa oferta . Niewiele salinów na tak szeroką idertę zabiegową. Polecam kosmetolożki, panie od manicurzystki. Jestem stałą waszą klientką i zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Wierna fanka Instytutu Piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również bardzo polecam to miejsce, od lat ponad 7 jestem wierną klientką tego miejsca. Niewiele salonów ma tak szeroką ofertę zabiegową i tak profesionalną , wykwalifikowanà obsługę. Jak czytam te wcześniejsze, negatywne opinie o salonie to z całą stanowczością mogę powiedzieć , że piszą to złośliwe ,wcześniej pracujące w Instytucie pracownice , które teraz są u siebie w KERIOS, Parafialna. Bardzo nieładnie odeszły , robiąc wiele zła wokół, i do tego opluwają miejsce gdzie wiele lat pracowały takie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem stałą klientką Instytutu Piękna i z czystym sumieniem mogę polecić każdą jedną dziewczynę tam pracującą!! Panią Kasię kosmetolog szczególnie! Super osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale obludne reklamy, to jest żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×