Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Instytut Urody New Look WARSZAWA

Polecane posty

Gość gość

Ktoś korzystał z usług tego miejsca? Jaka atmosfera? Jakie podejście do klienta ? Chciałabym się wybrać na makijaż permanentny, ale czy jest warto? Liczę na Państwa opinie! :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne miejsce. Byłam nie raz i muszę Ci powiedzieć, że ceny nie są wysokie jak na takie standardy. Jeśli chodzi o makijaż permanentny, to słyszałam same dobre opinie. Podobno efekt jest bardzo naturalny, a nie tak upiorny jak większość kosmetyczek robi. Chcesz sobie zrobić brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, brwi :) W sumie chciałam je jakoś ładnie skorygować, zaznaczyć, ale właśnie nie tak mocno i sztucznie jak większość dziewczyn, ale tak subtelnie. Wiesz jak to cenowo wygląda? I kto robi ten makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, cenowo nie wiem ile - byś musiała się osobiście dowiedzieć, a jeśli chodzi kto robi - to Pani Ania :) Fajna, sympatyczna, bardzo dokładna, więc myślę, że będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam! ;D Pani Ania, to wybitna specjalistka jeśli chodzi o makijaż permanentny brwi. Poza tym otwarta na ludzi, sympatyczna, konkretna w tym, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie też mam zamiar się wybrać do New Look, bo czytam i czytam o tym miejscu tyle ciepłych, pozytywnych opinii... że szok:) Ja mam zamiar tutaj wybrać się z problemem nadmiernego trądziku i mam nadzieję, że coś mi na te moje dziadostwa zaradzą... Bo już 24 lata, a trądzik młodzieńczy jak u nastolatki... MASAKRA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś peelingi Ci zaproponują. W każdym razie pracują tam profesjonaliści, więc na pewno coś Ci zaradzą. Spory masz ten trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie trochę :) Zresztą, co jakiś czas pojawiają mi się nowe wypryski i koło się zamyka. Non stop coś :P A o New Look opowiadała mi koleżanka, dlatego tak zaczęłam czytać opinie, no i jestem pozytywnie zaskoczona :) Oby mi pomogli. pozdrooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×