Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IVITA (ginekolog) Poznań

Polecane posty

Gość gość

IVITA - Klinika ginekologia i leczenie bezpłodności? Ceny wygórowane. Usług i badań sporo. Część lekarzy znanych, sporo młodych. Był ktoś? Chodzi mi głównie o badanie ginekologiczne i lekarza, który znałby się na USG, a z tym niestety różnie. Czy wie ktoś z was coś na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyty u lekarzy co 20 minut cena badania u ginekologa 200 zł minimum bez usg gabinety standardowe, masz tam jakieś zamrażanie nasienia, rewitalizację pochwy i inne cuda dużo młodszych lekarzy po 30 w necie skarżą się na kolejki. Były jakieś badania na gruopon, ale chyba nie zwykłe wizyty. Byłam w Noble Tower - poczekalnia zwykła, recepcja, w miarę ok badania diagnostyczne - bardzo drogie i nie wiem, z czego to wynika, chyba płacimy za nazwę klinika, lepiej przejść się do laboratorium np. DIAGMED lub innego przykładowe porównanie IVITA: HDL cholesterol - 15 zł, a DIAGMED: 8 zł IVITA: HIV - 45 zł, a DIAGMED: 36 zł IVITA: Progesteron - 40 zł, DIAGMED: 26 zł IVITA: Prolaktyna -40zł, DIAGMED - 26 zł IVITA: Aspat - 12 zł, DIAGMED - 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny wysokie, sprzęt taki sobie - w innych klinikach jest lepszy (sami lekarze mówią, że klinika jest w trakcie "rozruchu"), trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo można czekać na wizytę nawet do godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie wyskakiwanie z grouponami oznacza, że podmiot ma niesatysfakcjonującą ilość klientów, a ta informacja o czymś świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://wyborcza.pl/7,75398,21206638,sprawa-smierci-karoliny-maslanki-i-jej-dzieci-ginekolodzy-z.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina9345
gabinety takie jak wszędzie w lepszych prywatnych gabinetach, zastój zdarza się niestety, są lekarze oblegani np. dr Murlewska i mniej oblegani, myślałam, że to jest większa klinika, teraz chyba celują też w zwykłe badania i studentki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabinety bardzo ładne w środku, chaos w recepcji niestety, nie wiem, czy jest sens przepłacać za wizyty lekarskie, oceniam neutralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naganiają wszędzie gdzie się da, zabiegi in vitro są dostępne w prywatnych gabinetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna567ui
kolejna klinika, w której nie ma możliwości odbycia prywatnego porodu, prowadzenie ciąży drogo i w razie komplikacji i tak musisz udać się do szpitala, np. na Polną, nie dostrzegam różnicy w prowadzeniu ciąży przez lekarzy z IVITA a lekarzem z prywatnego gabinetu, doradzam zaufać lekarzowi położnikowi, który pracuje w szpitalu i dodatkowo prowadzi własny gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo, zespol Ivita odebral porody ale nie w Ivicie...a pewnie w szpitalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powstają kliniki, a nie ma oddziału noworodków i sal porodowych, więc czym różni się taka klinika od zespołu gabinetów czy gabinetu? Jest laboratorium krwi, in vitro, laboratorium badań do mnie nie trafia, bo w porównaniu do diag ceny wyższe, płacimy więc za pobranie w Ivita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna789
Ja o tej Ivicie, że powstaje to slyszalam juz na uczelni, poza in vitro gabinety super podejscie , brak tasmociagu, dluzsze wizyty, wiem , ze przyjmuje dr Murlewska i dr Hadaś , o tym drugim to bardzo rozne opinie slyszalam. Moja kolezanka wrocila z wizyty kontrolnej niezadowlona. Naczekala sie tak jak u porzedniego gina, wizyta kolo 15 min, co do stosowania tabletek, to nie dano jej dojsc do slowa. Troche osob czekalo, wiec chyba sa obsuwy. Nie chce mi sie wysiadywac w poczekalni kolo godziny. nie ma dlugich terminow, pani recepcjonistka powiedziala jej , ze juz na drugi dzien mozna sie zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest klinika leczenia nieplodnosci, nie lepiej invimed, dluzej istnieją, w poznaniu jest tez poradnia na Polnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaertu
zrobili kolejna klinikę w poznaniu, a tu pewnie brak chętnych na in vitro lub szału nie ma, to jest kupę kasy na in vitro potrzebne, cenniki ivity wnosili na imprezy, by to reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam. Powód: stosunek jakości usług do ceny. O badaniach laboratoryjnych nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Nie jestem przekonana. Przyjmują lekarze z Polnej. Na Polnej pewnie taniej bedzie prywatnie. A teraz tam gdzie NFZ tam i wizyty prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam i zdecydowanie odradzam z powodów opisanych powyżej. Jestem bardzo niezadowolona z jakości usług oraz badań diagnostycznych (o które trzeba się prosić i czekać na wyniki dłużej niż w innych ośrodkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za podstawowe usługi takie jak badanie ginekologiczne, usg, cytologia nie warto przepłacać. Jak tylko możecie korzystajcie z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polujcie na groupon, były już jakieś cytologie, pakiet badań itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tyle kasy płacić nie chcę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna78
A wy w tej Ivicie korzystacie z leczenia niepłodności czy zwykle wizyty? wiecie może jakie pigułki przepisują lekarze? dostanę Yasminelle lub Yaz? U mojego gina to teraz Elin lub Vibin (Polpharma i chyba stąd ten szał, bo polski koncern i nie wiem, czy im płacą za to czy o co chodzi). Możecie napisać coś o lekarzach poza dr Drews i Hadaś, bo u nich wizyty są drogie, to wiem.. Chodzi mi o zwykłą wizytę. Wizyty profesorskie mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika4566
po co ty się chcesz do kliniki pchać od razu, skorzystaj z wyszukiwarki w necie, w klinikach jest pewnie drożej, to jest klinika leczenie niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka4256
Klinika Ivita to chyba raczej leczenie nieplodnosci,kolejna opcja po Invimed, a za wizyty w celu antykoncepcyjnym to raczej dużo kasy zaplacisz. Odradzam korzystac z badan w ich laboratorium. Strasznie zawyzone ceny, TSH za 40 zl, ja placilam chyba 18 zl. Zalozenie wkladek az 1300-1400 zl, gdzie spokojnie znajdziesz zalozenie wkladki za 1000-1100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka566789
jest dość drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że ekscytacja minie wkrótce. Zwykłe gabinety i chaosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bardzo zadowolona z Ivity. Nie musisz iść do profesora, ale to, że tam jest, gwarantuje ew. konsultację mojego lekarza. O tych cenach to jakieś bzdury (zazdrosna konkurencja?) Sama klinika piękna, nowoczesna, recepcja mega przyjazna. Chodzę do dr Szafińskiej - pełen profesjonalizm i przystępna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×