Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja odzwyczaić się od herbaty i kawy. RATUNKU

Polecane posty

Gość gość

Dzień zaczynam od herbaty a potem to już po równi pochyłej kawa, herbata, kawa, herbata. Zauważyłam po latach że mi to szkodzi, męczy serce, szkodzi na żyły, a cukier który dodaje do tych kaw i herbat duże jego ilości sprawia że sflaczała mi skóra na całym ciele. Każdego dnia postanawiam że od jutra kończę z tym ale kiedy zaczyna się dzień a ja go nie mogę zacząć od herbaty to jestem zła, nie mogę się na niczym skupić i po chwili dosłownie zaczynam wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze cocacola
niektorzy specjalisci sa zdania ze pijac dowolny napoj jak bedziesz sobie wmawiac ze to inny napoj to w koncu w to uwierzysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zastąp czarną herbatę zieloną albo jakąś owocową? Będzie zdrowiej i łątwiej Ci się przerzucić. Pamiętaj też o piciu co najmniej dwóch litrów wody dziennie, w które czarna herbata i kawa się nie wliczają - być może będziesz dzięki temu tak opieta, że nie będziesz mogła już więcej wcisnąć kawy czy herbaty. Jeżeli chodzi o odzwyczajanie się od słodzenia, to tutaj masz poradę https://22kilo.wordpress.com/2014/10/06/jak-odzwyczaic-sie-od-slodzenia-kawy-i-herbaty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pij wodę, herbatę zieloną, soki zamieniaj a na pewno sie uda mój kolega w pracy tak miał wypijał kilka kaw dziennie, aż zaczął soki przynosić ktoś pije kawę on sok wodę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pij mleko, bedziesz wielki :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×